Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Jane Ned Avg 23, 2009 4:47 pm

5. kuća – odnosi se na emotivne odnose, ljubav koju dajemo, način na koji doživljavamo ljubav i seksualnost, iskustva na ljubavnom planu, djecu i odnose s njima, a označava i sve vrste zadovoljstava pa se odnosi i na zabave, provode, sretne okolnosti, umjetnost, scenu, kreativnost.
Naglašenu petu kuću često imaju kockari, glumci, ljudi koji rade na mjestima zabave, pedagoški djelatnici, oni koji su skloni avanturizmu i ljudi koji su vezani uz djecu. Nekada ta kuća daje boeme, a nekada izražava određene talente.

autor:Sanja Matoš
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  viktorij Ned Avg 23, 2009 8:55 pm

Mozes li da protumacis znacenje aspekata koje sam navela?

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Jane Ned Avg 23, 2009 9:16 pm

Teško je bez karte jer ne vidim vladarstvo i orbise. Ali prazna 5. kuća ne mora značiti da ona nije važna, vladar me je opet u znaku u kojem je u sjedištu, što znači da je tamo jak, kvadrati koje si navela ovise o tome gdje se ti planeti nalaze, tako da opet bez karte teško.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  viktorij Pon Avg 24, 2009 5:42 pm

Mjesec je u 12.,a Uran u 11.

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Katarinaki Pet Dec 25, 2009 4:57 am

Vrh moje 5.kuce je u Vodoliji(mislim)...i nemam planeta tu....o skoro svim znakovima ste pisali ali ne i o vodoliji u 5.
Bila bih vrloooo zahvalana kad bi mi neko malo pojasnio sta kod mene to znaci!!!! bounce bounce

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Sub Dec 26, 2009 1:24 am

Vladar moje 5. je Mars u Vagi u 4. polju, a u u polju mi je uran 120me,120so, 60ma....mars je još u opoziciji sa Suncem i u jednoj širokoj konjunkciji sa Saturnom....uran mi je dao pečat priličan u ljubavi- volim slobodu, volim muškarce širokih shvatanja, ne volim likove koji guše....mars sa tim saturnom (koji mi je inače i na vrhu 7. kuće) mi je dao vernost i trajnost odnosa, volim impulsivne muškarce (so180ma)...uran daje mnogo veza, koje naglo počnu i naglo se završe
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Pon Dec 28, 2009 1:13 pm

Moja 5.kuca pocinje u skorpionu e,tu se ugnjezdio nepredvidivi uran,a onda se nastavlja neptunom u strelcu..Tanja,molim za komentar Question Question

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 12:41 pm

Meni peto polje pocine u raku sa mesecom na samom vrhu tog polja,ali kvadratira plutona,i trigon od urana.Moze mi neko reci zasto je moj ljubavni zivot gotovo prazan.Mali broj kratkih vezica za sve moje godine,pogresni muskarci,a dece jos nemam.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Ned Jan 03, 2010 1:24 pm

galaksija ::Meni peto polje pocine u raku sa mesecom na samom vrhu tog polja,ali kvadratira plutona,i trigon od urana.Moze mi neko reci zasto je moj ljubavni zivot gotovo prazan.Mali broj kratkih vezica za sve moje godine,pogresni muskarci,a dece jos nemam.
Ti si pre svega osoba koja nije sklona eksperimentisanju. Tebi je veoma bitno da osoba sa kojom ulaziš u vezu bude ona prava, zato sebi nisi ni dozvoljavala da ulaziš u bilo kakve priče.
Fatalna si i neophodna ti je dubina u odnosu da bi isti opstao.
Vladar 7. polja ti je Merkur koji je 90 sa Saturnom pa to utiče na kasniju udaju/ženidbu, nakon tridesete godine.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 2:58 pm

Milica ::
galaksija ::Meni peto polje pocine u raku sa mesecom na samom vrhu tog polja,ali kvadratira plutona,i trigon od urana.Moze mi neko reci zasto je moj ljubavni zivot gotovo prazan.Mali broj kratkih vezica za sve moje godine,pogresni muskarci,a dece jos nemam.
Ti si pre svega osoba koja nije sklona eksperimentisanju. Tebi je veoma bitno da osoba sa kojom ulaziš u vezu bude ona prava, zato sebi nisi ni dozvoljavala da ulaziš u bilo kakve priče.
Fatalna si i neophodna ti je dubina u odnosu da bi isti opstao.
Vladar 7. polja ti je Merkur koji je 90 sa Saturnom pa to utiče na kasniju udaju/ženidbu, nakon tridesete godine.
Hvala Mililice,zaista je sve tako kako si rekla.Bas si me dobro opisala i taj moj odnos u ljubavi.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Angie Ned Jan 03, 2010 3:28 pm

moje 5.polje pocinje u Strelcu a nastavlja se u Jarcu i tu nemam planeta ali mi se nalazi Pars Fortuna na 8.* jarca = to je Zvezda nekretnica = Facies kazu da mi je sreca zamagljena?? Crying or Very sad zbog te zvezdice....a takodje se tu nalazi i Vertex na 11* jarca ...
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Paradoks Ned Jan 03, 2010 4:10 pm

I meni takodjer vrh V kuće je u strijelcu a nastavlja jarcem... Imam tu uran,neptun i sjeverni čvor što mi govori o mnogo tajnih veza, dovodim sebe svjesno u nezgodne situacije, sklonost kocki, porocima i raznim perverzijama... Embarassed
Paradoks
Paradoks

Broj poruka : 14
Локација : Unknown
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  jassna Ned Jan 10, 2010 4:47 pm

Peta u ribama, vladar u dvanaestoj (da places od muke, a vala sam cesto i plakala i kad treba i kad ne treba, emocije su mi prenaglasene)...Mutna ova moja peta kuca uvek bila i ostala, mada nisam sklona tajnim vezama, ali ipak ima mnogo toga skrivenog kada je u pitanju moj ljubavni zivot..
Moj decko ima ascedent u ribama..
Peta se nastavlja u ovnu, a ovnovi su mi se pokazali kao slaba tacka, na njih padam dok kazes keks, bas su frajeri..
Deo srednje skole mi je obelezio jedan Bik, i fakultet takodje (DC mi je u biku)...Moj decko ima Mo u biku..
Kad se sve to fino poveze ima smisla itekako

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Uto Jan 12, 2010 1:18 pm

peta kuca u vodoliji (imala sam momka vodoliju davno nekad i to mi je bila prva prava ljubav ako se to moze reci) on je bio inteligentan, zanimljiv, svirao je bas po kaficima...ne znam kako se to moze videti!
Inace, imala sam jednog momka pre njega ali ovaj vodolija je bio bas ljubav...na zalost ostavio me je zbog starije devojke sa kojom je imao verovatno zreliju ljubav, ja sam za njega bila dete, cak je i u skolu dolazio da vidi kakve su mi ocene... Very Happy Brinuo je o meni kad smo raskinuli, razlika medju nama je bila otprlike oko 7-8 godina.
Posle nekoliko godina mislim da je pokusao nesto opet samnom ali on mene tada nije zanimao.
Inace imam taj da kazem "problem" da neki muskarci zele i pokusavaju da mi se vrate ali ja tada obicno volim nekog drugog i od toga nema nista.

Takodje sam imala jednog tipa vodoliju za kog sam trebala da se udam ali i ta prica se zavrsila neslavno (on je bio razveden i imao je sina), radio je kao taksista a pravnik je po struci, takodje je radio i kao web dizajner, veoma uspesno. Raskinuli smo zbog njegove ljubomore koja nije imala granice.

Imala sam dugo jednog lava sa kojim mi je bilo godinama super i sa kojim sam dosta putovala.

Imala sam i 3 strelca, jedan je bio stranac, drugi je bio naduvenko, politicar, jako sam se napatila sa njim i 3-i strelac je ovaj koga sam skoro upoznala ali vidim da od toga nista nece biti i ako se on uklapa u sliku mog buduceg, pocevsi od toga da smo se prvo culi preko net-a jer nas je spojila moja koleginica sa posla a njegova drugarica, upoznali smo se ispred moje zgrade (puna mi je III kuca), ziveo je u inostranstvu, razveden od pre 2 godine, ima sina, e sad on je zavrsio vojnu akademiju i radi u db-u pa ne znam koliko se to uklapa u moj horoskop...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Angie Uto Jan 12, 2010 4:41 pm

zelena dolino Very Happy

a zasto mislis da nece biti taj onaj Mr. Right???..vidis da tebi je izgleda sudjen neki razvedeni sa detetom!!! Very Happy...i ja sam govorila da nikad ne bih se ponovo udala za nekog ko je razveden pa da prihvatim njegovu decu...to mi je bilo prosto neshvatljivo...rekla sam nikad!...a vidi mene sad..6 god. sam razvedena...po drugi put od istog coveka...i sad me pravo zainteresovao tip koji ima decu..i to cerke..a ja imam 1 cerku..Smile..mislim da ...srce se pita.. I love you
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Uto Jan 12, 2010 5:14 pm

zato sto mi je juce rekao da nece veze i obaveze. sta tu ima da se doda. Crying or Very sad
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Angie Uto Jan 12, 2010 10:54 pm

danas su svi takvi... pale ..verujem ti...niko danas nece obaveze...pogotovo razvedeni..prosli su jedno lose bracno iskustvo pa onda ne zele da rizikuju ponovo....a i zasto bi??kad im se nudi veliki broj zena...a danas u svetu nikad jeftiniji sex! Neutral
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Sre Jan 13, 2010 12:23 am

Zene, nemojte da me plasite...i ja imam separativni So120Ur Suspect
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Angie Sre Jan 13, 2010 12:31 am

pa kazu da se gleda sledeci aspekt koji SO pravi,to je za drugog muza..meni je aplikacioni So90PL...pa se nadam da ce mi ovaj drugi muz biti mnooogoooo bolji od prvog...

valjda Rolling Eyes
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Sre Jan 13, 2010 1:30 pm

hhahaha taj koji nece obaveze se juce seta sa mamom i devojkom u knezu i nailazim JA...
bilo je kao na filmu Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Milica Sre Jan 13, 2010 2:00 pm

Pa odakle mu sad devojka kad rece da nece obaveze? Suspect
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Sre Jan 13, 2010 2:03 pm

pa draga sta da kazem Very Happy i ja se pitam...ali ja sam sumnjala...vec se javio jutros preko maila, kao nisam mu se javila..u prevodu "ispipava" teren da vidi kako reagujem...e draga hvala bogu pa me ne boli, naprotiv osecam se dobro Smile Very Happy

osecala sam danima da ce nesto biti...sad pogledam mesc merkur konjukcija pl trenutno na nebu, ja ih natalno imam u trigonu...slika je tek sad jasna Very Happy ali ovo nije kraj, film zapravo tek pocinje...bogu hvala
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Angie Sre Jan 13, 2010 10:51 pm

zelena dolina ::.slika je tek sad jasna Very Happy ali ovo nije kraj, film zapravo tek pocinje...bogu hvala

u kom smeru? Rolling Eyes
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Čet Jan 14, 2010 12:25 pm

Angie ::
zelena dolina ::.slika je tek sad jasna Very Happy ali ovo nije kraj, film zapravo tek pocinje...bogu hvala

u kom smeru? Rolling Eyes

ono sto ja mislim da ce on pokusati da mi se vrati...sve je zapravo do mene, da li cu dopustiti da me laze ili cu prekinuti...
Mislim da sam dosad dovoljno sazrela da prekinem kad nesto ne ide.
Na psihologiji smo ucili da svemu treba dati sansu 3 puta, ako ni posle toga ne ide a ti si sve dao od sebe onda sam sebi pravis problem.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Sre Jan 20, 2010 1:31 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:49 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 3 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu