Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 12 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Jun 17, 2010 2:42 am

Sha ::
mila2710 ::
Sha ::Da, to odgovara profilu . . bogoslovlje je filozofija znaci Strijelac, glazba Neptun/Ribe, bubnjevi bi mogli biti Pluton ? Shocked . . Ali ocito nije on taj Wink
ma naravno, nisam ni rekla, jer me konkrento taj profil osoba ne interesuje u smislu ne privlaci. Very Happy
...u opticaju su bile harmonika&klavijature Embarassed
Znam ja sve sto si navela, a jos vise svesnija sta mi treba..glazbe, glazbe, ...do besvesti. Samo kao sto si rekla, moj natal i ja smo za jedno dobro savetovaliste, ili da sama postanem "to" ispunim simboliku. Sto rekose pametni ljudi: "Neretko vidjamo ovakve stvari kod studenata psihologije". Ja nemam dovoljno dobre ocene da bih je upisala.
Ostatak, posvecenost itd.moracu kroz podrsku drugima(full 7th house) Wink
Bilo mi je drago sto smo veceras procaskale, i zelim Ti svu srecu..i laku noc ili dobro jutro(gde god da si)..i tako, cujemo se. Smile

Dopunila sam prijasnji post, ne znam da li si vidjela ? Ne treba tebi savetovaliste, znas ti previse i sto je jos bitnije, ucis iz iskustva /9./ a ne knjiga /3./

O muzici mi ne pricaj, imamo tu nesto veliko zajednicko flower

Samo cu ti reci, nastavi ovako i mozes samo izgorjeti . . pa, javi se sutra, caskat cemo dalje Wink

Laku noc flower
to je samo moja uzaludna ljubav prema ritmu i muzici, dar koji nisam iskoristila(jer na buku i vrsiku i shistanje ne umem lepe pokrete da stvaram)..inache ne bih ovako pricala sad.
Pogledacu prethodni post. Pogledaj i Ti PP.
Ovako? Vec sam izgorela(....pip..)najgore je sto iskustvo sticem u kuci, a ne tamo negde (u 9-oj), mislim na geografski polozaj(simboliku).
Setila sam se!!!
Orgulje lol! lol!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sha Čet Jun 17, 2010 2:52 am

mila2710 ::to je samo moja uzaludna ljubav prema ritmu i muzici, dar koji nisam iskoristila(jer na buku i vrsiku i shistanje ne umem lepe pokrete da stvaram)..inache ne bih ovako pricala sad.
Pogledacu prethodni post. Pogledaj i Ti PP.
Ovako? Vec sam izgorela(....pip..)najgore je sto iskustvo sticem u kuci, a ne tamo negde (u 9-oj), mislim na geografski polozaj(simboliku).
Setila sam se!!!
Orgulje lol! lol!

Buka nije za lijepe pokrete, buka je za omladinsko solobadjanje od PTSP ludila do kojeg nas je ovaj svijet doveo lol! Ni vise ni manje lol!

Ja imam vraski osjecaj da ti umijes lijepo da pjevas . . da li grijesim ? Shocked

Vidi moj Mjesec Veneru i Mars u Ribama, ja se rastapam ziva u glazbi sunny sunny sunny Da sam htjela na ples jos od kolica, ali sta ces, nije se moglo tongue

Mogu ti reci da najvjestiti i najpametniji pocesto nemaju, kako se kaze "dana skole" . . i ja sam negdje zapela, ne skroz, ali nisam jos dosegnula onu mjeru koja mi odgovara. I znas sta ? Dize mi se kosa na glavi od onih koji kazu ili misle da je zivot iza njih . . dokle god dises i krv kola tvojim venama ima da se boris i lomis da dosegnes svoja krila . . . . Svatko tko je ista zivio prosao je kroz to Arrow Nije lako izvuci se iz, obicno tudjih, piiip. Ja svima kazem da smo obicno djeca tamo negdje do 30e Laughing . . Moje 4. Sunce zna, koliko je potrebno, da bi se izgradio jedan covjek. Lako je pokvarit, tu smo svi majstori Neutral

Ide te jedna pjesma na PM Wink
Sha
Sha

Broj poruka : 45
Godina : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Čet Jun 17, 2010 10:47 am

Hvala Sha,pa sad si me zbunila, imam brata on je rodjen 10min.pre mene dupla je skorpija po karakteru i fizickom opisu ja sasvim drugacija vise vucem na strelca nego na skorpiju pa bih tako mogla zakljuciti da sam rodjena i par minuta posle 7h nikako pre,volela bih da gdja.Tanja pogleda
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Čet Jun 17, 2010 11:48 am

Barbus, tvoje sunce je ili na samom kraju, u pozadini 12, ili na ascdentu.Ako je na ascdentu,a ascdent u Strelcu, ono će uticati više na snagu ličnosti, na potrbu za potvrđivanjem, vođstvom, a u Škorpiji svakako na prodornost,privlačnost. Sunce u prvoj osobu stavalja u centar pažnje i ona htela, ne htela biva ta koja predvidi druge koja postaje autoritete. Otvorena je, za razliku od sunca u 12. koji se povlači, osamljuje, ostaje tajanstven, posebno u Škorpiji. Sunce u 12. donosi i probleme u odnosu sa ocem, koji je najčešće ia ako je prisutan u životu osobe udaljen od nje, živeći neki svoj život. Sunce na ascdentu, daje osobi energiju, jača volju,daje snagu, ili ako je u negativni aspektima borbu, ulaganje energije u sve što se radi, napora i volje. Pluton ako je u 11. ukazuje na važnost kolektiva, grupe, timskokog rad, kao i prijatelja sa kojim se veza uspostavlja više na psihološkom planu. Kako je u vagi , ono upućuje na sardnju kroz zajedničeke ciljeve, ili timski rad, ili grupne aktivnosti. Naravno dalje se gleda i Venera i njeni aspekti...

Mars u prvoj Strelcu, između Neptuna i Merkura, u prvoj je priča za sebe, ali i taj Mars teži daljinama, na njega utiču uticaji drugih, porodice, okruženja, koji mogu da blokiraju njegovu energiju, jer nekako postoje određeni problemi koji zahtevaju više napora, truda,borbe, da bi mogla da ostvariš ono čemu težiš, ali uspeh predstoji i na duhovnom planu i na materijalnom. Neki problemi, poteškoće bi mogli poticati iz porodice, mislim problem vezani za porodicu.

Ako je Strelac na ascdentu on je otvoren i društven,za razliku od Škorpije koja je sklona da taji i da bude zatvorena u izvesnoj meri, da skriva nešto i da je obazriva. Ako je Jupiter u 9, onda su putovanja, inostrasntvo, daljine,obrazovanje važni i tu se možeš ostvariti. Sa druge strane duhovnost nešto što može dati smisao životu, tako da treba pomiriti te različitosti, odnosno težnju ka materijalnom i duhovnom.

Koliko je Škorpija stalna, jer predstavlja fiksni znak, jake volje, posebno dupla, toliko je Strelac promenljiv, nestalan, i otvoreniji za novinama i, pa otudi promena, daljine ga privlače itd. Zato je važno za tebe učenje stranih jezika, studiranje, obrazovanje ako je asceden u Strelcu, što ćeš iz ovoga, nadam se moći da sagedašsunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Čet Jun 17, 2010 12:01 pm

Draga Tanja, molila bih Vas da pogledate ovaj natal ; tj.zanima me da li se vidi brak ili deca.Da li mozemo videti usvojenu decu /ili prisvojenu Very Happy /
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_boban_v_hp.32432.7092.gif&res=63&va=&cid=6dwfilekMrS4b-u1275643011

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Čet Jun 17, 2010 1:28 pm

Tanja mnogo mi znaci ovaj odgovor hvala,malko sam razmislila i moje sunce je ipak u 12.k na kraju,a AC u strelcu jesam takva otvorena ,retko kad nesto tajim ,stalno bih neke promene,a putovanja obozavam ,JUPI je onda u 8.kuci,a PL u 10.k ,a MA nije u sredini nego NE,ju odoh s ovom pricom na drugu temu ali bar smo razjasnili za dalje ipak je ta 7.kuca u blizancima na 0* i kako sad Shocked
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lucky jinx Uto Jun 22, 2010 12:21 am

kako da postavim natalnu kartu jer bih imala isto pitanje u vezi opisa buduceg bracnog partnera?

inace vrh 7. je u jarcu a saturn je u lavu u 2. polju, mada je celo moje 7 polje u vodoliji i njegov vladar je u 4. u skorpiji

hvala[img][/img]


Poslednji put izmenio lucky jinx dana Uto Jun 22, 2010 12:29 am, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : upload natalne karte)

lucky jinx

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 25, 2010 12:53 pm

Barbus ne vidi ti se natalna. Ponovo je postavi. sunny

Objašnjenje kako postaviti natalnu je u rubrici Problemi. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  lucky jinx Sub Jun 26, 2010 7:15 pm


lucky jinx

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  natilus Ned Jun 27, 2010 6:23 pm

Draga Tanja
jedno pitanje:
kako tumaciti 7 polje u dva znaka? Naime 7 pocinje u ovnu a zavrsava u biku stim sto je Mars u 7 ali pri kraju tj. pri biku?Da li ga pozezati s bikom s ovnom ili s oba?!Jos je taj isti Mars u kvadratu s Jupiretom i s obzirom da ne znam da li da ga tumacim u biku ili ovnu ne mogu da odredim dispoziora?Dli je Mars u sedistu ili ne?
Molim za malo pojasnjenje

natilus

Broj poruka : 14
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  barbus Ned Jun 27, 2010 8:18 pm

Astrotanja ::Barbus ne vidi ti se natalna. Ponovo je postavi. sunny

mislim da je sad ok Very Happy ,malko sam kopala po netu i htela bih da povezem nesto sto mislim u vezi buduceg ,on dolazi k meni i tako se upoznajemo e sad mesto ne znam ,kazu da vladar 7. u 1. partner se vezuje za natusa ,sudbinski brak tako nekako ,gledam sunce za fizicki opis znaci skorpija izled,a posto sunce obasjava AS znaci malo i od strelca,bice inteligentan,srednje visine,misicav,pricace brzo tj.imace osobine marsa i merkura ,e sad kazu da gde je mars tu ce mu biti podznak ili znak znaci strelac,muci me njegovo zanimanje po dervatnim gledam ribe 10 k. na 18*device(zatvorena ustanova,nesto precizno),a 6 k.skorpija URAN je tu Question ,a Pl mu dodje u 4.kuci a tu je devica i znak i stepen sto i nije tako dobro .... uuuuuu pa valjda cu nekad povezati Shocked
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Bračni partneri?

Počalji  Andromeda Uto Jul 27, 2010 4:29 pm

Vrh moje 7. kuće je u Jarcu, 7. kuća je prazna, Pluton mi tranzitira ovo polje.
Saturn se nalazi u 4. kući u Vagi.
Mars je u Blizancima u 12. kući.

Njegov Mesec je u Raku u 5. kući, Venera u 1. kući u Ovnu.
Vrh 7. kuće nalazi mu se u Devici, Merkur se nalazi u 1. kući u Ovnu u konjukciji sa Venerom.
Pluton mu je u Vagi u 7. kući, a Saturn i Mars mu tranzitiraju 7. polje.

https://2img.net/r/ihimizer/img409/4669/astrow2gw01sanjakojcinh.gif

https://2img.net/r/ihimizer/img256/4639/astrow2gw05dejanstojkov.gif
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Zašto mi ne odgovorite?

Počalji  Andromeda Sre Avg 04, 2010 6:15 pm

Molim urednice da mi odgovore na prethodno postavljeno pitanje koje se odnosi na potencijalne bračne partnere, od srca Vam se zahvaljujem I love you
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Molim dragu Astrotanju da mi pomogne

Počalji  Andromeda Čet Avg 12, 2010 8:37 pm

Veoma sam nestrpljiva, pomozite...
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Andromeda

Počalji  hajkula Pon Avg 16, 2010 12:14 am

Vrh tebi je Saturn vrlo blizu vrha 5 kuce, tako da i na nju deluje, ne znam koliko ti je precizno vreme rodjenja.
Vladar 7 u 4 kuci, bracni partner dolazi kod tebe.
Generalno, na nebu su losi aspekti za sklapanje braka. Ne samo tebi, nego uopste. Pazi, konjunkcija marsa i saturna u vagi, u opoziciji sa jupiterom i uranom a sve u kvadratu sa plutonom.

Sta ti da radis? Na sebi. Da malo oslobodis misli razmisljanja o braku. Da malo popustis u zelji za brakom. Cesto, kad se nesto, kako bih rekla, grcevito zeli, izmice nam. Kada je zelja smirenija, dolazi do ostvarenja zelje. A sada, kazem, nije dobar polozaj zvezda za brak ni tebi. Ne kazem da nema brakova, vec da brakovi sklopljeni u ovom periodu, uglavnom nece biti dobri. Mozda jedino ako su stomatolozi u pitanju a natalne karte dobre.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Andromeda Pon Avg 16, 2010 9:18 pm

hajkula ::Vrh tebi je Saturn vrlo blizu vrha 5 kuce, tako da i na nju deluje, ne znam koliko ti je precizno vreme rodjenja.
Vladar 7 u 4 kuci, bracni partner dolazi kod tebe.
Generalno, na nebu su losi aspekti za sklapanje braka. Ne samo tebi, nego uopste. Pazi, konjunkcija marsa i saturna u vagi, u opoziciji sa jupiterom i uranom a sve u kvadratu sa plutonom.

Sta ti da radis? Na sebi. Da malo oslobodis misli razmisljanja o braku. Da malo popustis u zelji za brakom. Cesto, kad se nesto, kako bih rekla, grcevito zeli, izmice nam. Kada je zelja smirenija, dolazi do ostvarenja zelje. A sada, kazem, nije dobar polozaj zvezda za brak ni tebi. Ne kazem da nema brakova, vec da brakovi sklopljeni u ovom periodu, uglavnom nece biti dobri. Mozda jedino ako su stomatolozi u pitanju a natalne karte dobre.


Tema je - U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Mene je samo zanimalo da li se vidi u kom znaku bi mogao biti potencijalni bračni partner i to je sve... Od srca se zahvaljujem na odgovoru...
Iskreno mene brak trenutno ne interesuje - imam pametnija posla :-)
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Pon Avg 16, 2010 9:44 pm

Andromeda ::
hajkula ::Vrh tebi je Saturn vrlo blizu vrha 5 kuce, tako da i na nju deluje, ne znam koliko ti je precizno vreme rodjenja.
Vladar 7 u 4 kuci, bracni partner dolazi kod tebe.
Generalno, na nebu su losi aspekti za sklapanje braka. Ne samo tebi, nego uopste. Pazi, konjunkcija marsa i saturna u vagi, u opoziciji sa jupiterom i uranom a sve u kvadratu sa plutonom.

Sta ti da radis? Na sebi. Da malo oslobodis misli razmisljanja o braku. Da malo popustis u zelji za brakom. Cesto, kad se nesto, kako bih rekla, grcevito zeli, izmice nam. Kada je zelja smirenija, dolazi do ostvarenja zelje. A sada, kazem, nije dobar polozaj zvezda za brak ni tebi. Ne kazem da nema brakova, vec da brakovi sklopljeni u ovom periodu, uglavnom nece biti dobri. Mozda jedino ako su stomatolozi u pitanju a natalne karte dobre.


Tema je - U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Mene je samo zanimalo da li se vidi u kom znaku bi mogao biti potencijalni bračni partner i to je sve... Od srca se zahvaljujem na odgovoru...
Iskreno mene brak trenutno ne interesuje - imam pametnija posla
:-)
~auuu...ja sam moram priznati iz ovog posta gdj.Hajkule dosta naucila.

~Tema jeste ta, ali se astrolozi cesto oslanjaju i na stepen na kom su odredjeni vrhovi kuca, pa ako se promasi za 1` onda je i samim tim vladar tog stepena moze biti drugi, i jako je nezahvalno ljudima reci "bice taj i taj znak u horoskopu" misleci na Sunce gde bi trebalo biti. Pokusaj da izvuces iz svega opis osobe koja ti odgovara, pa ukoliko kazes da te brak sada ne interesuje, ne trebas se opterecivati poljem zabavljanja(5).

~I sama sam se u pocetku mucila da odredim to, ali shvatila sam da je to nepotrebno ali sam dosta naucila iz svega.
U mom natalu preovladava vazduh i Vaga, sto sa planetama u njoj, pa i sam Dc pada tamo, ali meni bas osoba kojoj tu dodje Sunce(koji ce horoskopski znak biti?) nikako ne odgovara, a i jos lakse shvatiti jer moji sekstili trebaju da se razmrdaju nekim jakim muskarcem. STA CE MI NEKO VAZDUSAST?

~Bila sam u vezi i sa nekim kome je So bilo u Skorpiji, Pluton i Mesec, ali znas sta? Iz te veze sam nabacila kg.jer i njemu je natal sav i sekstilima, ugusila sam se...ali bez i jednog jedinog kvadrata opozicije na ASC. Pazi sad, on je i podznak Sco!!! Pa da li je trebalo da slusam nekog da mi kaze bacanjem pogleda na natal "da odlicno bitna planeta i ASc u Sco, ti si zena njegovog zivota, ili DC u Ovnu, vladar mog Asc" a da se ja gusim i kazem "da, da ,..u pravu ste, super mi je"....huh Rolling Eyes

~ili to sto je moja najveca ljubav imala Asc.Strelca pa mu ASC pada bas na moju Veneru, on je meni stranac...ne znaci da zbog polozaja mog vladara 7 ili samo gledano stepen na kom je oznacava(ako je 20`skorpijona) da ce biti taj znak ili podznak.
Ali ono sto sigurno mogu da stanem je da ce ko god to bude bio imati jak uticaj majke, kao sto je moj Mesec poslednju konjukciju imao sa Plutonom, a to je i derivatno 1 polje partnera, te nekako stoji izmedju nazovi "nas"...jer Pluton kao suvladar 7-mog dopunjava opsi njega, el fatale...ali ima sa Ve 60`, sto bih ja rekla "volim te ja dusho, ali mama je ....mama" - always will be between us!
ovo iz prvog i drugog i treceg i tekuceg iskustva! Sta da radim?
Hajkula? HELP! Wink sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  hajkula Pon Avg 16, 2010 11:31 pm

Sta da ti kazem. Kod tebe je uvek neka posesivnost u igri. Horoskop je tvoj. A ako nisi ti, on je. Em pluton u 7 kuci, em i sunce i mesec u skorpionu. A venera, vladar 7 je u konjunkciji sa neptunom, pa idealizacija, zamagljivanje, ruzicaste naocare. Nije lako pomiriti slobodu koju venera zivi, naivnost, lakocu sa dubinom i snagom osecanja, potrebom za pripadanjem koje zahteva skorpion.
Ja bih ti savetovala nekog jarca, decembarskog sa mesecom negde na tvom asc, sa venerom na pocetku riba i marsom pri kraju lava. Ako takav postoji? Ili neki ovan sa mesecom pri kraju lava, da malo uravnotezi tvojih 8 planeta oko descendenta.

Very Happy

Uopsteno, na primer ako neko ima mesecu u blizancima u 6, dobro se slaze sa mesecom u devici, jer i jednim i drugim mesecom vlada merkur a devica je prirodna 6 kuca.
Cesto, osoba koja recimo nema planete u zemljanom znaku, bude privucena jakom zemljom. Meni se dopada kada je venera iz zenskog horoskopa u MC u muskom horoskopu (naravno, aspekti da su bar minimalno dobri).

Partner, svakako u simbolici venere u strelcu u sekstilu sa jupiterom u vagi. Ne mora da bude obavezno stranac. Moze i neko iz detinjstva, skolske klupe, jer je tvoja 9 kuca njemu 3 kuca.

Ne znam cime se bavis. Ako ima ugovaranja, eto sanse da sretnes buduceg.

PS
Molim moderatora da obrise temu Heh, slucajno sam je otvorila, tekst treba da bude ovde. Hvala
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Uto Avg 17, 2010 12:19 am

Interesantno Very Happy
Moj prvi decko(18 god.) jak uticaj majke, preterano otvoreno potenciranje, no nije to zbog caga sam raskinula. Tada sam shvatila da ne zelim da sa njim provedem ostatak zivota, jedna svadja i kraj. Ukaljana cistota odnosa..eto
On: Ovan - So, Mesec u Raku, a Venera(Vodolija) sa mojom radi sekstil i 120` na Jupiter i Pluton.
On je mladji od mene bio nesto malo, drug iz detinjstva...totalno komunikacija nakon strasti nestaje(Me u Ovnu) izmedju nas.

Moj drugi i najbitniji, mladji 3 god.
Asc na mojoj Veneri, So u Ribama, Mo u Blizancima 180` moja Ve0Ne, i Pluton na mom Mesecu.
sinastrijski ni moj ni njegov Saturn nema nijedan aspekt medjusobno. (uticaj majke jak..i pozitivno i negativno)

Treci; 2 god.veza - opet mladji 3 god. i ostatak sam napisala, decko nema niti jedan kvadrat medju planetama niti opoziciju. Sa So i MO u konjukciji u Sco, niti je posesivan, to jest kako su mu u 12-oj ne pokazuje, i stalno je prisutna mama, ako radi nesto da kazem iza ledja(ali meni nije to iza ledja ako ja promenu osecam u coveku i vidim), opet pomaze mama, meni to ne treba. Valjda je to taj moj Jupi u Vagi Rolling Eyes
Za toliki staz veze, nigde nisam izasla sa njim(upoznavanje na nekom mom usputnom poslu, ali mi je u naselju), ah da...potisla sam to sto smo otisli na jednu zurku njegove bivse devojke, shock. da sam bila suocena sa istinom...ne bi se desilo, ne meni. Ponizenje. Ona je uzivala, nisam znala zasto(pritom 7 god.mladja od mene)

I sada bivam privucena ovako: osoba sa Asc, Bika(ali 29`) Rolling Eyes , Sunce kravljevski znak king tako da So na kraju Lava(to na mesto onog sto ste pomenuli Mo pred kraj Lava), dok je Mo u Devici, s mojim Ma. Eh...veciti putnik, izbora koliko zeli, a ja zelim njega...DC(29` Sco), pa sa sve Jupiterom na mom Suncu..Mars mu u sedistu. Moja Ve- jadna upala mu u 7-mo polje.
Od zemlje ima Mesec u Devici, i Merkur. Nisam pomenula mamu..

i tako...
~Ne bavim se nicim otkad sam prestala sa studijama engleskog nisam zavrsila(Ne u 9-oj jel moze?), tacnije finansije u prevara sa akreditacijom skole.
Nisam uspela da zavrsim nista sto je meni drago, u momentu nisam imala podrsku finansijku roditelja(za ono sto ja zelim)..sport moja ljubav i to je. Sve ostalo...poslovi u simbolici Device ili 6 polja, i naravno ne vidim sebe ni u cemu kao karijeru, tako da se vodim kao domacica i nemam skole(ekonomiju ne racunam). Nisam ja za 4 zida.
nemam ugovore...nisam za ekonomiju Embarassed (ples, odbojka, sport, hrana...kreativnost i sve sa rukama...valjda je to i So na 4` kod mene...)
dakle sedenje kuci do iznemoglosti(pokusala sam bratu da radim ali on sa ortakom i nisam ostvarila komunikaciju sa tim deckom, jer za mene je posao odgovornost, a i dosta sam kruta po pitanju pravde ...izdrzala sam 3 meseca iako sam rekla da radim bez plate, neodgovorsnost je presudila da prekinem, posao vezan za hranu).
Nemam pojam sta bih radila(oglase zovem, ponuda nemam i tako)...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Uto Avg 17, 2010 4:33 pm

hajkula ::
Partner, svakako u simbolici venere u strelcu u sekstilu sa jupiterom u vagi. Ne mora da bude obavezno stranac. Moze i neko iz detinjstva, skolske klupe, jer je tvoja 9 kuca njemu 3 kuca.

Vidite, ovo mi je iskreno samo jos vise doprinelo da pojacam humor na sve(ironija).
Podsvesno sam preskocila? D li verujem u slucajnosti? Suspect Analiticni i dosadni Mars u Devici, sa kombinacijom Meseca u Skorpiji...ma pravi sam klovn clown
Sta bi za Vas bila opisno ta konjukcija Ve0Ne kao nize obrazovanje, odnosno u polju koje ga opisuje..sem kreativnosti, idealizovanja...?
Stadoh kod poslednjeg...pa od svih mesta u gradu u kojima je mogao da ode, ON je nizu muzicku skolu zavrsio bas u mojoj Osnovnoj skoli, i to sa mojim drugaricama iz klupe. (podsecam on nije rodjen ovde, ali ni moja skola njie bas najbliza, do nje ima...a i blizi je centar.)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  hajkula Sre Avg 18, 2010 11:43 pm

ta konjukcija Ve0Ne

Venera kao vladar 7 kuce, u konjunkciji sa neptunom, pa potencijalnog bracnog partnera ne vidis, u magli je. Opet, venera opisuje zensko, tebe, pa ti ostajes nevidljiva, maglovita. Idealizacija, nevidljivost, ruzicaste naocare, magla. U tom smislu.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Gost Čet Avg 19, 2010 2:35 am

hajkula ::ta konjukcija Ve0Ne

Venera kao vladar 7 kuce, u konjunkciji sa neptunom, pa potencijalnog bracnog partnera ne vidis, u magli je. Opet, venera opisuje zensko, tebe, pa ti ostajes nevidljiva, maglovita. Idealizacija, nevidljivost, ruzicaste naocare, magla. U tom smislu.

Sad je sve jasnije. Hvala Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Andromeda Čet Avg 19, 2010 2:00 pm

hajkula ::Vrh tebi je Saturn vrlo blizu vrha 5 kuce, tako da i na nju deluje, ne znam koliko ti je precizno vreme rodjenja.
Vladar 7 u 4 kuci, bracni partner dolazi kod tebe.
Generalno, na nebu su losi aspekti za sklapanje braka. Ne samo tebi, nego uopste. Pazi, konjunkcija marsa i saturna u vagi, u opoziciji sa jupiterom i uranom a sve u kvadratu sa plutonom.

Sta ti da radis? Na sebi. Da malo oslobodis misli razmisljanja o braku. Da malo popustis u zelji za brakom. Cesto, kad se nesto, kako bih rekla, grcevito zeli, izmice nam. Kada je zelja smirenija, dolazi do ostvarenja zelje. A sada, kazem, nije dobar polozaj zvezda za brak ni tebi. Ne kazem da nema brakova, vec da brakovi sklopljeni u ovom periodu, uglavnom nece biti dobri. Mozda jedino ako su stomatolozi u pitanju a natalne karte dobre.

Hajkula,
Vreme rođenja je precizno - 04h25min
Andromeda
Andromeda

Broj poruka : 21
Godina : 42
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zujalica Pet Avg 20, 2010 7:11 pm

zdravoo Smile

relativno sam nova ovde i ucim astrologiju i sada pokusavam da shvatim svoju sedmu kucu Smile

Elem, vrh sedme kuce mi se nalazi u jarcu, a vladar saturn je otisao u cetvrtu kucu. Da li to moze da znaci da ce partner biti stariji ili cu ga ja tako dozivljavati i kasniji ulazak u brak ( doduse to je sad vec ocigledno lol! ) ?

E sad me buni posto je saturn u cetvrtoj kuci da li to moze da znaci da cu ga upoznati u svom domu ili da ima iste korene kao i ja i pored svega jos imam stelijum u vagi?

Ako neko ima vremena neka baci pogled na ovo moje cudo natala Smile flower
zujalica
zujalica

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Arijana Sub Avg 21, 2010 8:50 pm

Zanimljiva tema Smile

Meni je DC Bik,vladar bika ,vladar Venera je u 3oj u Vodoliji...ne bih znala nishta da kazem o mom ''partneru'' ,jer ja ni ne zelim da se udam nikad...sad,Juno mi je u skorpiji u prvoj kuci,a zar nije Juno ''ono shto dobijamo '' na kraju?
sem toga,Venera je meni singleton skoro,moja 3 je njegova deveta...hm,poznavacemo se ovlas? ili smo se vec upoznali,on je neko koga cu znati a ne dovoljno dobro,upoznacu ga u inostranstvu bolje? Laughing majko kako mi ne idu tumacenja za ovo
inace sam ubedjena da ce biti Jarac,ako bude bio skorpija iznenadicu ce,lol,ali bice neki skorpijski Jarac
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 12 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu