Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  chipsym Čet Sep 15, 2011 11:02 pm

Evo, jedva sam ubacila.
Pise na dnu potpisa malim slovima natal Smile
Sada vezujem sedmu kucu sa mesecom i suncem posto su u pitanju rak i lav u 7. kuci
Sta treba da predstavlja sto sedma kuca pocinje u jednom, a zavrsava se u drugom znaku?
I kako se odredjuju aspekti za vise brakova?
chipsym
chipsym

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  chipsym Ned Sep 18, 2011 2:06 pm

Moze li bilo kakva pomoc? Smile
chipsym
chipsym

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  marijaS5 Pon Sep 19, 2011 12:10 am

MoJ vladar sedma kuca ,uran pravi kvadrat sa venera,merkur ii sunce,i mozda nemam neko poznavanje o astrologiju ali znam da u ljubavi koja god veza da zapocnem sa nekim muskarac neko vreme ide ok je i onda sledi zavrsetak,kraj i neznam zasto je to tako a ulazem dosta u ta veza to mi malo pada teze,..neznam dali je to zbog uran kvadrat venera ???
mala pomoss?!! sunny




Poslednji put izmenio marijaS5 dana Uto Dec 20, 2011 12:59 pm, izmenio ukupno 2 puta

marijaS5

Broj poruka : 22
Datum upisa : 02.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Pon Sep 19, 2011 12:05 pm

Malamo, hm, ne bih rekla da je to je to plutonovski tip,jer kako je u pitanju stelijum i kako je Saturn egzaltiran, ja bih veći akcenat stavila na Saturn, koji je tu dominantan i najviše dolazi do izražaja i nastoji da kontroliše, ograniči i upravlja Marsovim aktivnostima,a Pluton je u malo većem orbisu. Plutonovi aspekti bi trebali da budu manji, jer je reč o najudeljenijoj planeti u sunčevom sistemu i ona najefikasnije deluje u orbisu od 0- 2 stepena, a sve ostalo je u primesama.

Marija ti si Devica-Lav, zar ne? Tebi je na vrhu pete Neptun, koji daje potrebu za idealisanjem u ljubavi, ali ne mislim da je samo to već i opozicija Jupiter u petoj u Jarcu i Meseca u Raku. Ovde ne bi trebalo da su očekivanja jakovelika, jer će tada biti i razočarenja. Uran je vl. 7, a Merkura, pa su mogući iznenadni prekidi veza, ali ne isključivo ljubavnih, već i prijateljskih itd. Venera nije u kvadratu sa Uranom, već samo Merkurom, što je olakšavajuća okolnost.

Marija moj savet je da slušaš malo više tvoju intuciju, koja ti može biti od velike koristi kada su veze u pitanju i da ne gubiš veru da će sve tvoje veze isto završiti. Potrebno je da naiđeš na nekoga ko se uklapa u tvoje pozitivne planetarne uticaje u trigon Sunca sa Neptunom itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Pon Sep 19, 2011 12:21 pm

Chipsym, tebi je vrh pete u Biku i Sunce, na granici 4. i 5., gde se oseća kao da je u petoj, a i Merkur je tu, tako da 5. nije prazna. Na žalost u poslu sam , pa ne stižem da je tumačim. Nešto uopšteno možeš naći na forumu o ovim kombinacijama. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  zina Ned Nov 06, 2011 10:13 pm

da li kad posmatram svoje 7. polje gledam vladara merkura, kao pocetak sedmog ili mesec?

zina

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Ned Nov 06, 2011 10:24 pm

Zina kada je vrh sedme u Blizancima vladar sedme je Merkur. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  likac Sre Nov 16, 2011 12:28 am

Astrotanja ::Ako je vrh sedme u vodoliji, dešva se da partner bude često zauzet, ali izlazi odmah iz veze koja je već pri kraju, a nekada je i godinama zauzet, u braku, pa je i sama veza uranovska, nestabilna i sa periodičnim prekidima. Posebno ukoliko kroz sedmu u času upoznavanja tranzitira Uran. Mad


mozete li da vidite molim vas moju sedmu kucu,i gde i kako bi se to moglo realizovati..mislm taj brak i kako on,buduci partner izgleda..06.12.1983..20.50h..Gornji Milanovac..ako se u mogucnosti,hvala unapred Embarassed

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Ned Nov 20, 2011 12:58 pm

Likac, pogledaj rubriku Problemi, gde ti je opisano kako da postaviš natalnu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  likac Pon Nov 21, 2011 1:09 am

Astrotanja ::Likac, pogledaj rubriku Problemi, gde ti je opisano kako da postaviš natalnu. Smile

mislim da sam upsela,hehe,,ako nisam javi te mi,zaista mi je bitno,imam mnogo nedoumica oko ovog sedmog polja i svega u mojoj natalnoj,..hvala punooo

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Pon Nov 21, 2011 1:13 am

Probaj ponovo, ne vidi se u potpisu natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  likac Pon Nov 21, 2011 1:29 am

Astrotanja ::Probaj ponovo, ne vidi se u potpisu natal. sunny
ne znam nesto mi nece..stalno izlazi da kontaktiram neke administratore ne mogu kazu da kacim nista sedam dana

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Pon Nov 21, 2011 1:52 am

Imaš dobro objašnjenje u rubrici Planete, na temi, Gdr vam je natalni Uran i kako utiče na vas? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  likac Pon Nov 21, 2011 2:21 am

Astrotanja ::Imaš dobro objašnjenje u rubrici Planete, na temi, Gdr vam je natalni Uran i kako utiče na vas? sunny
e procitala sam,ima istine,meni je taj uran kao vladalac sedme u cetvrtoj,ali je jako blizu pete kuce,i imala sam jednu trudnocu iznenadnu,koja se na zalost nije zavrsila srecno,i to upravo sa ovim deckom sa kojim imam problema,nasa veza je uvek bila suvise intenzivna on je rodjen 29.07.1983..dupli lav..i naglo je pucala,zato sam i htela da mi malo zvirnete tu ako neko moze da mi objasni sta jos da ocekujem,posto nisam ni tu trudnocu,ali desila se..Sad

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Pon Nov 21, 2011 1:43 pm

Likac, nisi me razumela. U rubrici Planete, pod temom o Uranu, ima dobro objašnjenje kako da lakše postaviš natalnu u potpisu,koju je dao Raziel. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  likac Pon Nov 21, 2011 10:19 pm

Astrotanja ::Likac, nisi me razumela. U rubrici Planete, pod temom o Uranu, ima dobro objašnjenje kako da lakše postaviš natalnu u potpisu,koju je dao Raziel. sunny
pokusala sam,nece nesto,.. Crying or Very sad ..ne znam sta se desava,ako mozete da pogledate moj datum je 06.12.1983..20.50h..Gornji Milanovac..pokusacu sutra opet
mislim da sam uspela da ubacim natal,ako nisam javite mi please

likac

Broj poruka : 22
Datum upisa : 15.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  strelicica Pet Jan 13, 2012 11:08 pm

Cao svima...U mom natalu je 7. kuca jako naglasena, a i 9. Priznajem odmah da sam laik sto se astrologije tice, pa me zanima da li ovo moze da znaci veci broj brakova? Takodje, ako bi neko mogao da mi kaze da li saturn u 7. kuci obavezno znaci brak sa starijom osobom ili moze znaciti i ostajanje u braku iz odgovornosti (nisam bila u braku, ali sam bila u dugoj vezi i to zadnjih godinu dana upravo iz odredjen odgovornosti, pa se pitam da li postoji mogucnost da se saturn ustvari odnosi na tu vezu)? Dalje, kad pogledam 7. kucu tu su pored saturna i pluton i jupiter sto me skroz zbunjuje i nikako ne mogu da povezem, da li se radi o vecem broju brakova, kao sto sam gore navela ili... Rolling Eyes
A sta ako se brojne planete u ovim kucama odnose na moje brojne veze, a da mi brak uopste i ne predstoji Very Happy?
Znam da sam malo konfuzna i da mozda mnogo pitam, ali eto bas ova pitanja mi se namecu obzirom na svoje laicko poznavanje astrologije i malo bolje poznvanje same sebe (nekako nikada nisam iskazivala posebnu zainteresovanost za brak).
Please, bila bih stvarno zahvalna kad bi neko upuceniji mogao da mi pomogne da dodjem do odgovora na navedena pitanja flower

https://2img.net/r/ihimizer/img585/1659/astrow2gw01mhp25069699.gif



strelicica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sesi Sre Jan 25, 2012 5:11 am

Meni je sedma kuca u jarcu, a saturn je u petoj u skorpiji. Medjutim u 5 kuci se nalaze jos i pluton i mars. I sad nisam sigurna kako da tumacim koja planeta mi se odnosi na muza. logicno bi bilo saturn s obzirom da mi je sedma kuca u jarcu.
Cula sam da je mars na 18 stepenu skorpije jako los. Jel to stvarno tako?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=yadfile5yoIz1-u1303581832&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=24&mth=gw&sday=25&smon=1&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Sesi

Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty pitanje

Počalji  bubili30 Sre Mar 21, 2012 11:51 pm

Imam jednu nedoumicu.
Vladar moje 7. kuce je mars (sedma kuc au ovnu), on je u vodoliji u 4. kuci (cetvrta kuca u jarcu, vladar saturn u prvoj), da li to znaci da ce moj muz biti vodolija? mesec mi je u vodoliji u 5. kuci a vladar 5. kuce je u drugoj kuci.
Sta znaci aspekt MA sekstil uran (uran je u strelcu u drugoj kuci),
MA kvadrat saturn (saturn je u prvoj kuci u skorpiji), Ma kvadrat pluton( pluton je u vagi u prvoj kuci)
Moze neko da mi rastumaci ovo ako je razumeo Smile hvala

bubili30

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  tvigy Sre Apr 04, 2012 5:29 pm

U 7 kuci saturn i venera,oboje u znaku lava..imam puno pokazatelja za dva braka..jos uvek sam u jednom.Da li kriza koju smo imali moze da znaci"kraj" necega i pocetak opet necega sa istom osobom?

tvigy

Broj poruka : 8
Godina : 48
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty 7. kuca - 3 znaka

Počalji  Tanja1 Ned Apr 22, 2012 4:52 am

Postovana Tanja, htela sam da Vas pitam sta znaci za partnerstva i brak kada 7. kuca pocinje na 17*Raka, zauzima ceo znak Lava i 2 stepena Device. Mesec je na 11 stepeni u Lavu, kao i JMC koji je na 17*Lav. Sunce kao dispozitor Lava na 24*Strelca (XI kuca) , Merkur dispozitor Device na 12*Jarac (XII kuca). Hvala unapred! Pozdrav svima!
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  sputana Čet Sep 13, 2012 12:22 pm

moja sedma kuca pocinje u strelcu a zavrsava jarcem, dispozitor jupiter otisao u sco ( V kuca) a saturn je u vagi na stepenu egzaltacije ( V kuca) dok su mi u sedmoj neptun u strelcu u konjukciji sa descedentom, zatim sunce na 27 stepenu strelca i merkur u jarcu, to me sve buni jer ne mogu da predvidim da li ce partner biti mladji zbog merkura u 7 ili stariji zbog saturna kao drugog dispozitora, a i venera mi je u devetoj kuci u vodoliji pa me ne bi cudilo da imam i dva braka ili brak sa strancem ili nesto oko te simbolike.. ?


Poslednji izmenio sputana dana Ned Dec 09, 2012 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Arijaaa Čet Sep 13, 2012 4:15 pm

Vrh sedme mi je na poslednjem stepenu Strelca a cijela 7 kuca je u Jarcu. Moj sadasnji momak je tri godine mladji od mene. Posto ti je JU (vladar 7) u Skorpiji mozes ocekivati da ti muz ima SO ili ASC u Skorpiji ili naglasenu Skorpiju u natalu. I meni je VE u 9. i nismo iz iste drzave, ali smo iste nacionalnosti.
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  sputana Čet Sep 13, 2012 10:25 pm

to za skorpije vec znam, magnet sam za njih i njihove otrovi! Rolling Eyes hvala u svakom slucaju.. Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sre Okt 10, 2012 1:22 pm

Meni je 7. kuća u jarcu, vladar Sa na 8. stepenu sco u 5. kući. Sa120Asc, So0Sa, Sa0Pl, Mo60Sa, pa očekujem brak iz prave ljubavi ili zbog djece, trudnoće, a suprug će imati osobine koje predstavljaju mješavinu jarca, škorpije, ali i lava, znači ozbiljan, vjeran, posesivan, ponosan, jak karakter flower


Poslednji izmenio Vita83 dana Pet Dec 21, 2012 11:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 5 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu