Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Uto Jan 08, 2013 10:03 pm

Taj kvadrat sa Jupiterom može da da pojačano trošenje novca, rasipanje, a takođe da se u odnosima sa drugima puno očekuje, a ne dobije za uzvrat uloženo i zasluženo, a ovaj kvadrat sa Plutonom se osjeća u dugim vezama, da se one teško prekidaju, iako nezadovoljstvo postoji osoba teško raskida, pa trpi iz nekog razloga ljubomoru ili sebičnosti ili nešto drugo od suprotne strane, moja poznanica ima Ve90Pl, suprug joj je šef kriminalističke policije, pa nije loše i tako bar malo zakamuflirati i zadovoljiti ovaj težak aspekt. Very Happy


Poslednji izmenio Vita83 dana Sre Jan 09, 2013 10:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  sputana Sre Jan 09, 2013 2:03 am

Vita83 ::
Taj kvadrat sa Jupiterom može da da pojačano trošenje novca, rasipanje, a takođe da se u odnosima sa drugima puno očekuje, a ne dobije za uzvrat uloženo i zasluženo, a ovaj kvadrat sa Plutonom se osjeća u dugim vezama, da se one teško prekidaju, iako nezadovoljstvo postoji osoba teško raskida, pa trpi iz nekog razloga ljubomoru ili sebičnosti ili nešto drugo od suprotne strane, moja poznanica ima Ve90Pl, suprug joj je šef kriminalističke pozicije, pa nije loše i tako bar malo zakamuflirati i zadovoljiti ovaj težak aspekt. Very Happy

da, da, meni je umetnost zakamuflirati sto ti kazes te aspekte lose, tj konvertovati ih i ispucati na stvari koje i nisu tako negativne a opet imaju tu simboliku Smile tako da cu se potruditi da nadjem nekog lika koji ganja kriminal Smile)) a i za ovo ostalo si u pravu, umem bas da rasipam, i ono, nemam postovanja prema novcu i materiji uopste, sto i nije tako pametno Smile a naucila sam da ne ocekujem vise nista od drugih, vec da se dajem na `blanko`, tj bez pokrica, i nije da se hvalim al to mi je neka ono bas mudra stvar Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 10:55 am

On može raditi neki posao u policiji, tj. organima bezbjednosti, može biti šef antiterorističke jedinice, možda mu je skupljanje oružja ili streljaštvo pasija, znači ne mora biti kriminalac, već muškarac koji se u okviru svog zanimanja bavi borbom protiv kriminala. A što se tiče davanja, ja sam ipak za reciprocitet, čist račun duga ljubav, ipak imam Veneru u djevici, pa se loše osjećam kada vidim da me neko iskorišćava ne dajući mi ništa za uzvat, tako da ne volim takve odnose Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty pomoc

Počalji  helen_of_m Ned Jan 20, 2013 3:37 am

Zamolila bih nekog da mi kaze nesto vise o mojoj 7. kuci. Mislim da ima dobre aspekte ali bih voljela da cujem misljenje nekog iskusnijeg posto sam tek odnedavno pocela da citam na ovu temu. Naime, u 7. kuci mi se nalaze Venera i Sunce u znaku blizanca.7. kuca mi je u blizancima i raku.
Unaprijed hvala Smile

helen_of_m
helen_of_m

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.01.2013

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Lihnidos Čet Jan 31, 2013 1:31 am

Pozdrav svima.
Molila bih za pomoc oko tumacenja moje natalne. Moja sedma kuca je u Strelcu (znaci partner stranac ili druge vere, a buduci je vladar VII, u 10-oj u Ribama, jos je u kvadratu sa Saturnom-na netu sam pronasla da se mozda tamo neki njegov deda odrekao svoje i uzeo drugu veru, ko ce ga znati). U VII kuci su mi Mesec( Sunce mi je u kvadratu sa Mesecom), zatim Mars( koliko sam mogla videti nema negativne aspekte) i Uran( Uran semisquare Pluto, pojma nemam sta to znaci). Na osnovu nekih mojih proracuna dosla sam do zakljucka da tog g-dina mogu upoznati u inostranstvu, na doskolavanju, da ce biti obrazovan, krupan...
Pre godinu dana mi je jedna zena radila natalnu i rekla da cu se udati za stranca, ziveti u inostranstvu(negde preko mora a ja to u svojoj karti ne vidim), biti bogata, uspesna ( ta prognoza mi je toliko ruzicasta da mi je tesko da u to poverujem). Ja bih zamolila nekog ko se razume da baci pogled na moju kartu, da malo prokomentarise i da mi kaze da li sam na dobrom putu?!
Evo moje natalne

https://2img.net/r/ihimizer/img827/7794/carteug.png
Lihnidos
Lihnidos

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Čet Jan 31, 2013 4:33 pm

Lihnidos ::Pozdrav svima.
Molila bih za pomoc oko tumacenja moje natalne. Moja sedma kuca je u Strelcu (znaci partner stranac ili druge vere, a buduci je vladar VII, u 10-oj u Ribama, jos je u kvadratu sa Saturnom-na netu sam pronasla da se mozda tamo neki njegov deda odrekao svoje i uzeo drugu veru, ko ce ga znati). U VII kuci su mi Mesec( Sunce mi je u kvadratu sa Mesecom), zatim Mars( koliko sam mogla videti nema negativne aspekte) i Uran( Uran semisquare Pluto, pojma nemam sta to znaci). Na osnovu nekih mojih proracuna dosla sam do zakljucka da tog g-dina mogu upoznati u inostranstvu, na doskolavanju, da ce biti obrazovan, krupan...
Pre godinu dana mi je jedna zena radila natalnu i rekla da cu se udati za stranca, ziveti u inostranstvu(negde preko mora a ja to u svojoj karti ne vidim), biti bogata, uspesna ( ta prognoza mi je toliko ruzicasta da mi je tesko da u to poverujem). Ja bih zamolila nekog ko se razume da baci pogled na moju kartu, da malo prokomentarise i da mi kaze da li sam na dobrom putu?!

Pozdrav!
Ja mislim da si ti imala ili imaces jako puno veza, mozda i vise brakova. To mi se cini zbog vladara 7. u Ribama, Ribe se brojnost, mnostvo, beskonacnost. Poznanstvo sa partnerom preko posla, karijere... Moguce je da bude druge vere, iz dalekih krajeva (ipak je u pitanju VII u Strelcu), mozda prekookeanskih.. Mada koliko vidim iz tvoje karte, veze su ti dosta burne, pune strasti i emocija, mozda nekonvencionalne, mozda tvoj buduci parner bude tvoj sef, poslovni partner, ali svakako mislim da ima veze sa tvojom karijerom. Moguce da ti veze iznenadno pucaju, onda kad se najmanje nadas.
Mislim da se sve u tvojoj karti vrti oko partnerstava i karijere. To su ti verovatno dva najbitnija podrucja u zivotu, doduse 6. predstavlja i zdravlje...
E sad za to bogatstvo i ostalo nemam pojma sta se gleda... to nek ti pogleda neko ko se vise razume... kontam da se gleda Ju, on ti je u 10, moguce uspesna karijera....
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Lihnidos Čet Jan 31, 2013 5:09 pm

Tanja hvala na brzom i opsirnom odgovoru. flower
Lihnidos
Lihnidos

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Čet Jan 31, 2013 10:15 pm

evo ja sad pogledah i slažem se sa Tanjom, definitivno uspešna karijera i partner preko nje
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Lihnidos Pet Feb 01, 2013 12:29 am

Enice hvala i tebi puno na odgovoru flower . Hmm, nesto mi se u taj opis nikako ne uklapa moj sadasnji decko. A jel tacno da je moj dsc partnerov asc(po sistemu derivativnih kuca ili sam ja to pogresno razumela)?!
Lihnidos
Lihnidos

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pet Feb 01, 2013 12:51 am

Jeste, tvoja 7. kuća je partnerova 1. kuća po sistemu derivatnih kuća, to jeste opisuje njegov fizički izgled i karakter. Čini mi se da će biti povisok Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Arijaaa Pet Feb 01, 2013 12:56 am

Vrh 7 u Strelcu a JU otisao u Skorpiju. Partner mi je u podznaku skorpija. Suvladar mog 7 polja je Saturn, a moj partner ima Saturna na Ascedentu. On ima i Urana u prvom polju, pa ne znam kako to da uklopim, mada se nisam nesto puno bavila njegovim natalom jer odkud znam na sta cu naletiti. Very Happy
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Lihnidos Pet Feb 01, 2013 12:58 am

Vita povisok kazes, pa lepo(samo da nije 2m Wink ). Jel moze samo jos jedno pitanjce i obecavam da vise necu da vas davim Smile . Moze li se iz natalne nekako videti kad mogu da ocekujem stupanje u brak, ove, naredne,za dve godine ili previse trazim?!
Vita hvala ti sto si me uputila kako da dodjem do fizickog i karakternog opisa buduceg partnera.
Lihnidos
Lihnidos

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pet Feb 01, 2013 10:12 am

Lihnidos, može, buduća dešavanja se gledaju za konkretnu godinu preko solarnog horoskopa, tj. položaja planeta na dan našeg rođendana i to važi do sljedećeg rođendana, ili preko tranzita za duži vremenski period. Aspekt Jupitera ili Venere na neke od pokazatelja braka, može predskazati vjenčanje, mada i to zna da omane, i takve prognoze traže baš visprenog astrologa, te ja tome nijesam vična, a omaške su svakako moguće kod svih. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Pet Jun 28, 2013 1:24 pm

Pozdrav svima!

Mene jako kopka smestanje veza u natalnoj karti. Da li su duge veze 5. ili 7. polje? Da li ako smo imali ranije duge i ozbiljne veze sledece racunamo kao 9. polje, 11. itd? Volela bih da mi to neko pojasni, jer sam na netu nailazila na najrazlicitija tumacenja, a sve me kopka jer ja sebe uopste ne mogu da lociram u karti mog partnera... Sad 

Help pls!!! Exclamation Question 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pet Jun 28, 2013 9:52 pm

Tanja1612 ::Pozdrav svima!
Mene jako kopka smestanje veza u natalnoj karti. Da li su duge veze 5. ili 7. polje? Da li ako smo imali ranije duge i ozbiljne veze sledece racunamo kao 9. polje, 11. itd? Volela bih da mi to neko pojasni, jer sam na netu nailazila na najrazlicitija tumacenja, a sve me kopka jer ja sebe uopste ne mogu da lociram u karti mog partnera... Sad 
Help pls!!! Exclamation Question 
Kažu da su sve predbračne veze predstavljene 5 kućom, a da se 7 kuća gleda samo ako živite pod stim krovom.
To, ako je bilo više dugih veza, pa da ih gledamo kroz 5-7-9 itd. kod mene se definitivno ne poklapa sa vezama, niti opisima ljudi sa kojima sam bila u vezi. Uglavnom sam sebe mogla da prepoznam u horoskopima partnera po VE ili MO.
Gde je MO tvog partnera i kakve aspekte pravi? Možeš li sebe da prepoznaš u tome?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 2:22 am

ena1976 ::
Gde je MO tvog partnera i kakve aspekte pravi? Možeš li sebe da prepoznaš u tome?

Mo mu je u ovnu, pa i ne bas... 5. u raku, 7. u devici, jedino 9. u strelcu, ali mi opet So u njegovoj 10. Ja nisam uspela. Njega sam nasla u mojoj 7. koja je u raku i vladar Mo u Lavu, jer on ima Mo i So u prvoj, pa ima osobine obe planete, valjda se to tako gleda... confused 
Mene nema u njegovoj karti.... Sad
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Uto Jul 02, 2013 8:34 pm

Tanja1612 ::
ena1976 ::
Gde je MO tvog partnera i kakve aspekte pravi? Možeš li sebe da prepoznaš u tome?
Mo mu je u ovnu, pa i ne bas... 5. u raku, 7. u devici, jedino 9. u strelcu, ali mi opet So u njegovoj 10. Ja nisam uspela. Njega sam nasla u mojoj 7. koja je u raku i vladar Mo u Lavu, jer on ima Mo i So u prvoj, pa ima osobine obe planete, valjda se to tako gleda...  confused 
Mene nema u njegovoj karti.... Sad
Daj aspekte njegovog Meseca, ja samo tako umem da opišem ženu
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 10:06 pm

ena1976 ::Daj aspekte njegovog Meseca, ja samo tako umem da opišem ženu

Mo 0 Fortuna 0 Me 0 Ve, sve je u Ovnu
Mo 90 Ne
Mo 150 Pl
Mo 120 Sa (a Sa u Sco)
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 10:11 pm

Tanja1612 ::
ena1976 ::Daj aspekte njegovog Meseca, ja samo tako umem da opišem ženu

Mo 0 Fortuna 0 Me 0 Ve, sve je u Ovnu
Mo 90 Ne
Mo 150 Pl
Mo 120 Sa (a Sa u Sco)

Sponzorusa iz nazovi dobre familije, svadjalica i uvek u pravu.Ima problema sa glavoboljom, ide u sportske kladionice, ili pusi cigarete ili voli da popije mozda i drugi vid navike. Ova kad dohvati nekoga dok mu dusu ne izvadi ne pusta ga. affraid 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 10:19 pm

A jjao... affraid  Pa ja bas nisam takva, bas ne volim poroke i izbjegavam sve to, sponzorstvo i ostalo mi je bas ljigavo, ne cenim takve zene, doduse verujem da sam cesto u pravu, tu se jedino pronalazim... a i svadja kad ima... ja ih zapocinjem.... Embarassed 

Znaci mene nema u njegovom natalu?

Ili moram postati takva da bi za njega bila zena zivota? Shocked 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 10:23 pm

Tanja1612 ::A jjao... affraid  Pa ja bas nisam takva, bas ne volim poroke i izbjegavam sve to, sponzorstvo i ostalo mi je bas ljigavo, ne cenim takve zene, doduse verujem da sam cesto u pravu, tu se jedino pronalazim... a i svadja kad ima... ja ih zapocinjem.... Embarassed 

Znaci mene nema u njegovom natalu?

Ili moram postati takva da bi za njega bila zena zivota? Shocked 

Dali si udata i ako nisi kazi mi gde ti je natal da ti opisem buduceg srecnika? cheers 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 10:28 pm

Nisam udata Smile

Natal je u potpisu, jel se vidi?

Hvala ti Zorice neizmerno  I love you
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 10:35 pm

Tvoj buduci suprug ce biti muskarac svetlije kose i pravilnog drzanja. iza sebe ce imati brak ili ce biti u razvodu kad se stobom upozna, pa ce vam veza biti u tajnosti na pocetku. Ti ces mu biti majcinski naklonjena i voleces da ga mazis i brines o njemu. On ce dobro da priprema jela od mesa i vozice automobil crvene boje strani najverovatnije pezo. Wink 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 10:46 pm

Jel ovaj sadasnji moze da bude taj buduci? Dosta se poklapa po opisu, obozava meso i automobile, jedino nema taj crveni pezo. I nema brak iza sebe, bio je veren i imao je devojku prepunu poroka pre mene, odgovara onom opisu iz posta iznad.

Jos jednom Zorice hvala ogromno cheers 

Izvini sto te zapitkujem non-stop,ali jako dobro tumacis queen  flower
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 10:50 pm

A gde mu je natal? Bez natala samo nagadjamo i mogu da pogresim.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 7 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu