Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  nale777 Ned Nov 25, 2012 7:07 pm

Meni je vrh 7. kuce u strelcu, na stepenu 14,44 - znaci stepen blizanaca, a vladar rJU otisao u 12. u ukljestenog bika.POsto je retro gleda se da je na stepenu strelaca 21*, pa bi to trebalo da mu da nesto od tih osobina. Dispozitor VE je u 10. kuci vodolije,a izmedu njih kvadrat, separacija. Imam 35, jos uvek nisam usla u brak, to valjda govori taj ukljesteni vladar 7. Medutim, na samom DCu se nalazi NE, koji mi dolazi iz 11. kuce.
PItam se gde bih mogla upoznati svog buduceg i kako on izgleda?
Evo i karte.
http://www.dodaj.rs/?1E/h7/4gUdeFau/nnnnt.gif

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pet Dec 21, 2012 11:55 am

nale777 ::Meni je vrh 7. kuce u strelcu, na stepenu 14,44 - znaci stepen blizanaca, a vladar rJU otisao u 12. u ukljestenog bika.POsto je retro gleda se da je na stepenu strelaca 21*, pa bi to trebalo da mu da nesto od tih osobina. Dispozitor VE je u 10. kuci vodolije,a izmedu njih kvadrat, separacija. Imam 35, jos uvek nisam usla u brak, to valjda govori taj ukljesteni vladar 7. Medutim, na samom DCu se nalazi NE, koji mi dolazi iz 11. kuce.
PItam se gde bih mogla upoznati svog buduceg i kako on izgleda?
Evo i karte.
http://www.dodaj.rs/?1E/h7/4gUdeFau/nnnnt.gif

Možda ga upoznaš u nekoj zatvorenoj ustanovi - 12. kuća ili na njegovom poslu - 12. je njegova 6.. Deblji muškarac - Ju u biku, proćelav - Ju, visok, možda stranac, pravnik, advokat ili vlasnik nekretnina, zbog Venere u vodoliji, možda razveden, a zbog Neptuna na descedentu vladara 11. kuće možda bude ljekar, humanitarni ili socijalni radnik. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Pet Jan 04, 2013 5:51 pm

da li neko moze da pogleda moju kartu i kaze mi nesto o partnerstvima? ja sama sebi tumacim, ali nekako sam uvek subjektivna... pa ako je neko voljan... znacilo bi mi... Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sub Jan 05, 2013 1:40 pm

Slabo ti se vide kućice, mislim da je sedma u raku, vladar Mjesec u lavu, pa bi partner mogao biti porodičan tip, nježan, osjećajan, vezan za majku, koji dramatizuje svoja osjećanja, voli da je u centru pažnje, da se dotjeruje...

A kako bi neko protumačio to što je moj vladar sedme kuće Saturn u škorpiji u konjukciji sa vladarem 3. kuće Suncem u škorpiji i suvladarem pete uklještene Plutonom u škorpiji sve to u petoj?

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Arijaaa Sub Jan 05, 2013 2:49 pm

Gdje ti je Mars tu ti je muz. Tako da ce tvoj sigurno imati osobine Djevice. Vladar 7 u petoj kuci ukazuje i na brak iz ljubavi ili zbog djece. Citala sam da ukljestena peta kuca govori i o djeci koja se dobijaju posle 35. godine zivota, koliko je to tacno u praksi ne znam. A posto je u sedma kuca u zemljanom stabilnom znaku, apsolutno mozes ocekivati nekog zemljanog tipa, stabilnog, organizovanog. A pri tom ti je i MO u Jarcu.

Meni je vladar 7 u skorpiji a Mars u Vagama. Momak s kojim sam u vezi je Vaga - Skorpija sa Mjesecom u Ribama. Do sad su mi momci bili Bikovi, astroloski Very Happy i gledala sam samo kako da uteknem. Very Happy
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sub Jan 05, 2013 3:44 pm

Ovo za uklještenu petu kuću je sigurno tačno, jer ja još ni ozbiljnu vezu nijesam imala, a kamoli djecu.
Tebi je Saturn u vagi vladar 7. u konjukciji sa vladarem 1. Mjesecom, bićete jako povezani, karma, a vladar sedme Sa ti je u konjukciji sa vladarem 6., pa je moguće da ćete sarađivati poslovno. Oboje ste harmonični tipovi, diplomate i gledate da mirnim putem riješite svaki spor. Mada ti je prvi vladar 7. kuće Jupiter, što je dobro, taj tvoj vaga/škorpija se baš uklopio u tvoju natalnu kartu Very Happy


Poslednji put izmenio Vita83 dana Sub Jan 05, 2013 5:58 pm, izmenio ukupno 2 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Sub Jan 05, 2013 5:27 pm

Vita83 ::Slabo ti se vide kućice, mislim da je sedma u raku, vladar Mjesec u lavu, pa bi partner mogao biti porodičan tip, nježan, osjećajan, vezan za majku, koji dramatizuje svoja osjećanja, voli da je u centru pažnje, da se dotjeruje...

Hvala ti za odgovor, divna si... flower bas takav je moj sadasnji decko Smile a jel znas mozda dal se racuna i devica, posto 7. kuca zahvata i par stepeni device... Question
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sub Jan 05, 2013 5:55 pm

Rak svakako opisuje brak, njegov početak, a nastavak u djevici znači da će brak vremenom postati rutina ili ćete raditi zajedno ili ćeš brinuti o njemu. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Tanja1 Sub Jan 05, 2013 6:03 pm

Vita83 ::
A kako bi neko protumačio to što je moj vladar sedme kuće Saturn u škorpiji u konjukciji sa vladarem 3. kuće Suncem u škorpiji i suvladarem pete uklještene Plutonom u škorpiji sve to u petoj?

Tvoj parner je svakako tip Saturna, neko ko je vrlo racionalan, stabilan, ambiciozan, okrenut prakticnom, sigurnom, autoritativan, jaka licnost, a njegov polozaj u Skorpiji daje svemu tome neku dubinu i uvecava njegovu snagu, pa je on istrajna i odgovorna osoba, a posao kojim se bavi je vezan za novac, da li su u pitanju banke, ili poreske uprave, osiguravajuca drustva, videces vec. Ova konjukcija sa Suncem meni govori samo to da je u pitanju ekstrovertna i snazna licnost koju ces upoznati preko prijatelja, poznanika, rodjaka (simbolika 3. kuce), a posto je PL suvladar 5. cini mi se da ce brak biti zasnovan zbog dece, ali i iz zaljubljenosti sto je simbolika 5. Verovatno ste se upoznali ili cete se upoznati (ako vec niste) na nekoj zabavi, otvorenom mestu, negde gde ima dosta ljudi, mozda i u kockarnici... Smile ugl jaka licnost, a cini mi se i da je veza sudbinska, zbog PL.
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Sub Jan 05, 2013 6:11 pm

Hvala ti puno, nijesmo se još upoznali da ja znam, ako nije neki stari poznanik, sad mi je Saturnov povratak pa dako bude. Sviđa mi se tumačenje, a možda bude i krivičar, sudija, advokat, jer se krećem u takvom poslovnom okruženju, Venera i Mars su mi u djevici, mada ko zna, hvala ti Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Ned Jan 06, 2013 6:39 pm

Arijaaa ::Gdje ti je Mars tu ti je muz.

Sviđa mi se kako si ovo napisala. Moj MA je u Raku, što bi značilo da bi mi suprug trebao biti porodičan tip, vezan za porodicu (ne daj Bože samo nekog edipovca). Ako po MA gledamo, a on je u XI, trebalo bi da je iz kruga mojih prijatelja, ili da se upoznajemo preko prijatelja. Ali ako gledam vrh VII u Vodoliji, odnosno vladara UR koji mi je na IC, trebala bih ga upoznati negde blizu kuće, a obzirom da je u Škorpiji, pod nekim čudnim mračnim okolnostima. Suvladar VII, SA mi je u XII, u Raku, što je opet posebna priča...
Aspekti su sve sami kvadrati i opozicije, mislim da će do braka u mom slučaju teško doći
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Ned Jan 06, 2013 7:36 pm

Mars u raku je dobar, opisuje muškarca koji osjeća ženina osjećanja i umije na njih da odgovori, pravi domaćini. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Rasheljka Ned Jan 06, 2013 11:12 pm

U mojoj 7. Kući se nalaze mjesec i crni mjesec u ovnu. Sto to znaci?i imam jos neki mali krug sa križem unutra. Tek sam počela istraživati, pa ako ima netko da me uputi bar malo. Hvala Very Happy
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pon Jan 07, 2013 12:17 am

Rasheljka ::U mojoj 7. Kući se nalaze mjesec i crni mjesec u ovnu. Sto to znaci?i imam jos neki mali krug sa križem unutra. Tek sam počela istraživati, pa ako ima netko da me uputi bar malo. Hvala Very Happy

Sedma kuća opisuje tvoja partnerstva, javne neprijatelje, ali i bračnog druga. Oni će imati osobine ovna, takmičarskog duha, ako ti sedma kuća počinje u ovnu, a Mjesec u ovnu može značiti kao i sve u astrologija više toga, možda je to mlađi partner koji impulsivno pokazuje osjećanja.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 12:39 am

Pa bas zanimljivo jer ima jedan mlađi ovan koji me vec 7 godina prati. Ne doslovno, ali je uvijek tu negdje i uvijek se sve na njega vrati. Hm...
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pon Jan 07, 2013 4:58 pm

Vita83 ::Mars u raku je dobar, opisuje muškarca koji osjeća ženina osjećanja i umije na njih da odgovori, pravi domaćini. Very Happy

Slažem se, takav bi mi odgovarao... ali ja sam Ovan, a Mars u Raku je u padu i još ima loše aspekte prema VE i PL koji su inače u opoziciji Sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pon Jan 07, 2013 6:14 pm

ena1976 ::
Vita83 ::Mars u raku je dobar, opisuje muškarca koji osjeća ženina osjećanja i umije na njih da odgovori, pravi domaćini. Very Happy

Slažem se, takav bi mi odgovarao... ali ja sam Ovan, a Mars u Raku je u padu i još ima loše aspekte prema VE i PL koji su inače u opoziciji Sad

Ne mora da znači da je loše, ti si jača od njega tako da ćeš biti dominantnija, ekstra stvar. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pon Jan 07, 2013 6:26 pm

Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::Mars u raku je dobar, opisuje muškarca koji osjeća ženina osjećanja i umije na njih da odgovori, pravi domaćini. Very Happy

Slažem se, takav bi mi odgovarao... ali ja sam Ovan, a Mars u Raku je u padu i još ima loše aspekte prema VE i PL koji su inače u opoziciji Sad

Ne mora da znači da je loše, ti si jača od njega tako da ćeš biti dominantnija, ekstra stvar. Very Happy

Ne uživam u dominaciji, muka mi je da ja budem muško u vezi i da ja vučem, a svi momci su mi imali MO u Raku u konjukciji sa mojim MA. Da ti ne pričam kako na kraju pobegnu od mene uz obrazloženje da sam previše jaka, punim gasom bez gledanja u retrovizor Very Happy
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Pon Jan 07, 2013 6:39 pm

Tebi treba neko jak da može da ti parira i da budete ravnopravni i u ravnoteži, a kako dispozicijom tvoj Mars ide u škorpiju, mislim da je jedan škorpijski karakter dovoljno dominantan. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Pon Jan 07, 2013 6:56 pm

Vita83 ::Tebi treba neko jak da može da ti parira i da budete ravnopravni i u ravnoteži, a kako dispozicijom tvoj Mars ide u škorpiju, mislim da je jedan škorpijski karakter dovoljno dominantan. Very Happy

Slažem se u potpunosti sa tobom, i ja to tako tumačim, a i znam da mi treba neko sa kim ću da držim korak, a ne da ja vučem ili on mene. Ali od škorpijonskog karaktera za sada ništa, sve sami Jarčevi i Rakovi bez naglašene Škorpije Sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  sputana Uto Jan 08, 2013 4:58 am

[quote="ena1976"]
Arijaaa ::Gdje ti je Mars tu ti je muz.

ono kazu sunce je ono sto zelis a mars ono sto dobijas, ali opet ja vise gledam sunce, tj nadam se da je ono to, jer mars mi je u padu i sve sami kvadrati :/
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Arijaaa Uto Jan 08, 2013 2:37 pm

ono kazu sunce je ono sto zelis a mars ono sto dobijas, ali opet ja vise gledam sunce, tj nadam se da je ono to, jer mars mi je u padu i sve sami kvadrati :/

_________________

Ima tvoj Mars i dobre aspekte MA 120 VE i MA 60 UR. S tim sto mu je dispoziter odlican, nalazi se u dobroj kuci na stepenu egzaltacije i u znaku koji mu odgovara. Uz poteskoce krajnji rezultat je odlican. Smile
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  ena1976 Uto Jan 08, 2013 7:31 pm

sputana ::
ono kazu sunce je ono sto zelis a mars ono sto dobijas, ali opet ja vise gledam sunce, tj nadam se da je ono to, jer mars mi je u padu i sve sami kvadrati :/

A kod tebe kvadrat između onoga što želiš i onoga što dobijaš Smile šalim se, naravno
Slažem se sa Arijom, ne treba da zanemariš dobre aspekte sa VE i UR (i baš mi se sviđa ova VE u IX)
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Vita83 Uto Jan 08, 2013 7:54 pm

Kod mene konjukcija onog što dajem i dobijam, vladara 5. i 11. kuće. Ve0Ma u djevici, ali je to sve u kvadratu sa Mo0Ne, pa je sve malo teže realizovati. Plus Mo - ja - vladar 1. kuće u kvadratu sa vladarem 5. kuće - Venerom, ja u sukobu sa mojom ljubavi.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  sputana Uto Jan 08, 2013 8:59 pm


A kod tebe kvadrat između onoga što želiš i onoga što dobijaš Smile šalim se, naravno
Slažem se sa Arijom, ne treba da zanemariš dobre aspekte sa VE i UR (i baš mi se sviđa ova VE u IX)[/quote]

devojke, nije da mracim ali ni ta venera mi nije bajna, kvadrirana je plutonom i jupiterom Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 6 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu