Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Jane Sub Jan 09, 2010 3:10 pm

Milica ::Tako se i ja nadam da će mi tranzitni Saturn (inače vladar 7. polja) sad u svom povratku doneti neku ozbiljnu vezu, jer imam i natalno sa120ve, a i u povratku će se nagraditi taj aspekt...ali to tek 2011. godine- kraj, početak 2012.

A možda i preko nat. Ma nešto donese, ipak je Ma vladar 5.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Milica Sub Jan 09, 2010 3:22 pm

Jane ::
Milica ::Tako se i ja nadam da će mi tranzitni Saturn (inače vladar 7. polja) sad u svom povratku doneti neku ozbiljnu vezu, jer imam i natalno sa120ve, a i u povratku će se nagraditi taj aspekt...ali to tek 2011. godine- kraj, početak 2012.

A možda i preko nat. Ma nešto donese, ipak je Ma vladar 5.
Ja pre mislim da će mi dolaskom na natalni Mars rasturiti aktuelnu vezu. Već sam dugo u njoj i isto toliko sam nezadovoljna, a nikako da skupim hrabrosti da presečem.
Videćemo.Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 10:19 pm

vedrana ::Ja se nadam da ce moja VII kuca(prvog braka) biti uspesnija,Za razliku od veza pre braka.Iako mi VII kucom vlada neptun,sto moze doneti vise brakova.
Ja se iskreno nadam da mi se nece desiti tako nesto, jer ispucala sam zivce sa vezama pre braka. Vrh 7-me mi je u Vagi. Mada mi je Ve u konjukciji sa Ne.i to bas u devetoj kuci..sto pokazuje da idealizujem partnera, ali ja drugacijeg i ne mogu da volim, sem onog koga dozivljavam kao idealnog, ali to ne znaci da ne "nemam oci", samo da sam spremna da prihvatim sve!!! Ne znam koliko pomaze to sto je Venera u sekstilu sa dispozitorom Jupiterom, ciji je ona krajnji disp.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 10:06 pm

Moje 7.polje je u jarcu,a saturn je otisao u 3.poljei u devici je.Mislim da je moj brak jako tradicinalan i staromodan...dugo smo bili zajedno i pre zvanicnog braka.Medjutim,znam osobu kojoj je 7.kuca u biku,a tu su i Me i Ju.Me je u konjukciji sa ju,ju90Ma i imala je vise od dva braka,tacnije jedan nezvanicni i dva zvanicna. Shocked

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 10:35 pm

tanjica ::Moje 7.polje je u jarcu,a saturn je otisao u 3.poljei u devici je.Mislim da je moj brak jako tradicinalan i staromodan...dugo smo bili zajedno i pre zvanicnog braka.Medjutim,znam osobu kojoj je 7.kuca u biku,a tu su i Me i Ju.Me je u konjukciji sa ju,ju90Ma i imala je vise od dva braka,tacnije jedan nezvanicni i dva zvanicna. Shocked
Tanjice, a jer tvoj suprug stariji od Tebe ili samo dosta ozbiljniji? I jeste se upoznali negde u komsiluku, blizoj okolini, preko rodjaka..?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 10:41 pm

mila2710 ::
tanjica ::Moje 7.polje je u jarcu,a saturn je otisao u 3.poljei u devici je.Mislim da je moj brak jako tradicinalan i staromodan...dugo smo bili zajedno i pre zvanicnog braka.Medjutim,znam osobu kojoj je 7.kuca u biku,a tu su i Me i Ju.Me je u konjukciji sa ju,ju90Ma i imala je vise od dva braka,tacnije jedan nezvanicni i dva zvanicna. Shocked
Tanjice, a jer tvoj suprug stariji od Tebe ili samo dosta ozbiljniji? I jeste se upoznali negde u komsiluku, blizoj okolini, preko rodjaka..?
Mila,moj suprug je stariji od mene tri godinice,sto i nije neka velika razlika...a,da...upoznali smo se preko telefona,a u pitanju je bio pogresno okrenut broj koji je okrenula moja komsinica pa mi ,onda,utrapila slusalicu.A ja...kad cuh njegov glas Embarassed Strasno...odmah sam pala! flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 10:50 pm

tanjica ::
mila2710 ::
tanjica ::Moje 7.polje je u jarcu,a saturn je otisao u 3.poljei u devici je.Mislim da je moj brak jako tradicinalan i staromodan...dugo smo bili zajedno i pre zvanicnog braka.Medjutim,znam osobu kojoj je 7.kuca u biku,a tu su i Me i Ju.Me je u konjukciji sa ju,ju90Ma i imala je vise od dva braka,tacnije jedan nezvanicni i dva zvanicna. Shocked
Tanjice, a jer tvoj suprug stariji od Tebe ili samo dosta ozbiljniji? I jeste se upoznali negde u komsiluku, blizoj okolini, preko rodjaka..?
Mila,moj suprug je stariji od mene tri godinice,sto i nije neka velika razlika...a,da...upoznali smo se preko telefona,a u pitanju je bio pogresno okrenut broj koji je okrenula moja komsinica pa mi ,onda,utrapila slusalicu.A ja...kad cuh njegov glas Embarassed Strasno...odmah sam pala! flower
Kao slucajno Embarassed ? Glas kazes? Pa jer pevac, ili imao samo fatalan glas? Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 11:04 pm

mila2710 ::
tanjica ::
mila2710 ::
tanjica ::Moje 7.polje je u jarcu,a saturn je otisao u 3.poljei u devici je.Mislim da je moj brak jako tradicinalan i staromodan...dugo smo bili zajedno i pre zvanicnog braka.Medjutim,znam osobu kojoj je 7.kuca u biku,a tu su i Me i Ju.Me je u konjukciji sa ju,ju90Ma i imala je vise od dva braka,tacnije jedan nezvanicni i dva zvanicna. Shocked
Tanjice, a jer tvoj suprug stariji od Tebe ili samo dosta ozbiljniji? I jeste se upoznali negde u komsiluku, blizoj okolini, preko rodjaka..?
Mila,moj suprug je stariji od mene tri godinice,sto i nije neka velika razlika...a,da...upoznali smo se preko telefona,a u pitanju je bio pogresno okrenut broj koji je okrenula moja komsinica pa mi ,onda,utrapila slusalicu.A ja...kad cuh njegov glas Embarassed Strasno...odmah sam pala! flower
Kao slucajno Embarassed ? Glas kazes? Pa jer pevac, ili imao samo fatalan glas? Laughing
Laughing Laughing :lol:samo fatalan glas Smile

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  orhideja Pet Apr 30, 2010 10:26 am

Zanimaju me kuci i njihova znacenja, a pogotovo stvari vezane za 7. kucu

Izida, mene zanima da li je stvarno tako da je 7. kuca prvi brak, 9. durgi i 11. treci itd.

kod mene je 7. kuca u skorpiji i strijelcu i u skorpiji u 7. je uran!

da li to govori nesto o mom partneru - o tome kakav bi on trebao ili mogao da bude!??? - moja natalna je u potpisu!



ovo je dole natalna karta muskarca koji se meni svidja i njemu je sedma kuca u strijelcu i prazna je!!! sta to znaci??
a i deveta kuca mu je prazna u jarcu i vodoliji
a 11. mu je u ribama i ovnu i sa saturnom u njoj!!!
kako to da tumacim?

https://2img.net/r/ihimizer/img188/2613/astrow2gw06kenhp3653088.gif

orhideja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty A u opsiu partnera...

Počalji  Gost Sre Maj 05, 2010 3:11 pm

Da li moja 7 kuca moze da ukazuje i na to da ce se osoba sa kojom bih mogla imati trajnu vezu bavila i javnim poslom i na primer kojim? 21`Vage analogno Strelcu, a Jupiter na Spiki u 7-moj, da li se moze okarakterisati jos i da taj neko ima priliv prihoda od sopstvenog posla tj.sam svoj gazda, od svog "lica" posto je to po derivatnim i njegova 1 kuca? Jupiter na Spiki u 7-moj moze li to biti i slavna osoba ne samo javna? Opet na stepenu Vodolije, neki vid komunikacije sa masom, TV i sire? Takodje Pluton u konjukciji moze li dati oziljak negde partneru? Gde na primer? Lice ja bih rekla? Tu su mi vladar 5 kuce jos i 4 kuce..Sunce i Mesec. E to je vec malo tezi deo. Kroz 7-mo polje opisuje i moju majku, i mog oca. Ali ono sto takodje moze da pokaze i kakva bih ja kao majka bila, naravno tu je i ono ne trazim osobine oca i bezim od takvih momaka, ali ima jedan za kog sam se upravo zalepila, ma koliko bilo vidljivo, moj "sadista". To sto mi je So vladar i polja dece, rekla bih da se kroz 7-mo polje ne bih brinula da ce imati prisnu vezu partner sa decom, a ja sa njim, a malo tezu sa decom. ali i to da cu mozda dobiti partnera, tj.zavrsiti sa nekim covekom "od zabave", da ce ostati na nivou zabavljanja, recimo...i to mi odogovara, ne mogu sebe zamisliti pod velom i klasicnom zjednicom. Vec aktivnom, sa putno ljudi sa strane, bilo partnera, poslovnih...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Maj 05, 2010 3:39 pm

Najviše tvog partner opisuje o tvoja Venera vl. tvog 7.koj je u 9. , u strelcu, a i Jupiter u sedmoj atkođe to potvrđuje da parnter dolazi iz inostrastva i da do upoznavanja može doći i na putovanju, da je to suprlana umetnička priroda, koja takođe ima ugodnu komunikaciju, lepo izržvanje, voli zadovoljstva, ima kretivnu, ili umetičku prirodu, sa kojom izlazi u javnost, koji je imućan u odnosu na tebe. On ima lepo ponašanej, kulturno, ima sreće. Može biti i dosta stariji od tebe, ili mudar i iskusan. Jupiter u njegovoj prvoj govori da bi mogo biti korpuletniji, vedar, kulturan, prefinjen itd.
Mila čim budeš mogla, gledaj da putuješ. Pronađi način da to nekako realizuješ, jer ja ne bih na tvom mestu čekala nekog odavde. Nikako.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Sre Maj 05, 2010 3:49 pm

Astrotanja ::Najviše tvog partner opisuje o tvoja Venera vl. tvog 7.koj je u 9. , u strelcu, a i Jupiter u sedmoj atkođe to potvrđuje da parnter dolazi iz inostrastva i da do upoznavanja može doći i na putovanju, da je to suprlana umetnička priroda, koja takođe ima ugodnu komunikaciju, lepo izržvanje, voli zadovoljstva, ima kretivnu, ili umetičku prirodu, sa kojom izlazi u javnost, koji je imućan u odnosu na tebe. On ima lepo ponašanej, kulturno, ima sreće. Može biti i dosta stariji od tebe, ili mudar i iskusan. Jupiter u njegovoj prvoj govori da bi mogo biti korpuletniji, vedar, kulturan, prefinjen itd.
Mila čim budeš mogla, gledaj da putuješ. Pronađi način da to nekako realizuješ, jer ja ne bih na tvom mestu čekala nekog odavde. Nikako.sunny
Pa ja sam se vezala za mog umetnika, koji sve to radi, nije odavde ali je mladji 10meseci, mene i ne privlace stariji. Imam odbojnost gotovo gadjenje. Njgov zivot meni odgovara jer mi ostavlja prostor, i ne odustajem od njega, znam da zvuci mozda naivno s moje strane, moja lojalnost nema granica, pomeraju se zapravo..da je imucan jeste i tera me i da ja nesto stvorim, jer vidi da moja kreativnost je ugusena. Ne mislim da zelim da se udajem u skorije vreme, niti bih to uradila pre neko sto nekoga potpuno upoznam...treba mi dobar drug, a sve ostalo kod mene plane..kad imas osobu koja u tebi to izaziva.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Maj 05, 2010 4:18 pm

Mila, ma jasno da si lojaln, sa tvojim sucem i Mesecom u Škorpiji, ka to razumem.

Dobro ako nije stariji, onda može da ima neku životnu mudrost, da bude po tome neko ko ispunjava simboliku Jupitera u sedmoj, u Vagi, jer treba gledati a simboliku, na svakako da tvoja Venera u 9. vl. 9 govori o nečemu što je slobodana veza, što nije uobičajeno i kako je u 9. naravno da ima druženja, mada Mesec u Škorpiji govori da će u vezama biti i jakih strasti. Ipak, ljubav ti može procvetati baš na putovanjima i to onim dužim i zbog Neptuna u 9. u konjukciji sa Venerom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Sre Maj 05, 2010 6:20 pm

Astrotanja ::Mila, ma jasno da si lojaln, sa tvojim sucem i Mesecom u Škorpiji, ka to razumem.

Dobro ako nije stariji, onda može da ima neku životnu mudrost, da bude po tome neko ko ispunjava simboliku Jupitera u sedmoj, u Vagi, jer treba gledati a simboliku, na svakako da tvoja Venera u 9. vl. 9 govori o nečemu što je slobodana veza, što nije uobičajeno i kako je u 9. naravno da ima druženja, mada Mesec u Škorpiji govori da će u vezama biti i jakih strasti. Ipak, ljubav ti može procvetati baš na putovanjima i to onim dužim i zbog Neptuna u 9. u konjukciji sa Venerom. sunny
Hvala, Astrotanja..ali ja sam do sad u zivotu dobila ponude za kraca i duza putovanja bas samo od njega, onako neobavezna..i pre, a i u skorije vreme Suspect mislim da nije to samo period..gledam tranzite kroz razne kombinacije, posebno ai uporedne, tj.kartu upoznavanja a Dejv. ali mahom su mi dosta rekli "nije on dobar za tebe".

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  barbus Ned Maj 09, 2010 6:22 pm

moze pomoc ... ne mogu nikako da povezem vladara 7.kuce merkura 0st.(mars) u 1.k strelca na 19 st.(vaga),da l to znaci da ce buduci partner doci k meni 1.k iz inostranstva,mladji,komunikativan...ili je to neki bivsi posto je venera retro Question
barbus
barbus

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 05.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Ned Maj 09, 2010 7:22 pm

Astrotanja ::Najviše tvog partner opisuje o tvoja Venera vl. tvog 7.koj je u 9. , u strelcu, a i Jupiter u sedmoj atkođe to potvrđuje da parnter dolazi iz inostrastva i da do upoznavanja može doći i na putovanju, da je to suprlana umetnička priroda, koja takođe ima ugodnu komunikaciju, lepo izržvanje, voli zadovoljstva, ima kretivnu, ili umetičku prirodu, sa kojom izlazi u javnost, koji je imućan u odnosu na tebe. On ima lepo ponašanje, kulturno, ima sreće. Može biti i dosta stariji od tebe, ili mudar i iskusan. Jupiter u njegovoj prvoj govori da bi mogo biti korpuletniji, vedar, kulturan, prefinjen itd.
Pretpostavljam da su neki od ovih opisa iz tog sto je to po derivatnim kucama i 1 polje partnera, tj.onako kako ga opisuje, a ne bukvalno. Em' Jupiter tu koji nagovestava korpulenciju, mada pre bih rekla da se ovo odnosi na pozne godine, eeeee...ipak uzivancija godinama i godinama, tek ima da se realizuje, a i mene privlace momci koji su decackih karakteristika pa ne bih jos vezivala za korpulentnost, drugo to mozda i moze doci do izrazaja kad-tad jer volim da kuvam, ali oprezno...sklonost ka uzivanjima se ne odnosi samo na to. To sto je Jupiter na Spiki govori i da je ta osoba predodredjena da bude slavna a da li ce, u to ne sumnjam. Da je Pluton u derivatnoj prvoj moze da kaze i da je osoba ne tako samouverena,a na stepenu Ribe je, umetnicka priroda, a imam averziju prema osobama koje piju bez kontrole, ili uopste. To sto ga Jupiter opisuje kao nekog ko ima cvrst moralan stav to moze samo da potvrdi, a ovo sto je Pluton neko ko vlada masom i tu upija energiju za svoje samopuzdanje koje mislim - by the way - ima veze sa njegovom majkom - Mesec u derivatnoj prvoj kuci, koja ima dubok uticaj na odrastanje i samopouzdanje osobe, e sad kakvo... Suspect mozda cak i u negativnom smislu ipak kad pomislite Pluton u prvoj kuci je neko ko mozda i nije svestan svoje jacine ili precenjuje svoje mogucnosti ili ih pak podcenjuje, mada bih rekla da manjak samopouzdanja koje trazi u partneru jer je Pluton u sekstilu sa dizpozitorom, u Vagi da time trazi ravnotezu da umiri svoj nemir. Sa Suncem kao vladarem mog 5-og u 7-om a na 4`stepenu, kao stepen Raka govori i o porodicnom ili naslednom poslu, a to je stepen koji dalje osetljiv dodir pa se osoba verovatno sluzi time, i daje "cudak" za svoju okolinu. A mislim da moj partner nece imati nekih posebnih problema sa zdravljem, jer je So u sekstilu sa dispozitorom. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Uto Maj 11, 2010 1:33 pm

Astrotanja ::
Mila čim budeš mogla, gledaj da putuješ. Pronađi način da to nekako realizuješ, jer ja ne bih na tvom mestu čekala nekog odavde. Nikako.sunny
Razmisljala sam zaista o ovome sto ste rekli i nije da ja nemam tih interesovanja da putujem ne samo duhovno vec fizicki da se dotaknem svega sto mi je nepoznato.
Do sad sam uvek nailazila na prepreke koje krecu od porodice, ne uvek od istog clana, ali u datom momentu i vremenu kad se zna da imam nameru.. Najvise me je to odvracalo jer time mi "neko" nagovestava da "nema poverenja" u mene ili jednostavno da moj racio ili odluke nisu ispravni,vec samo njegov put je tacan "jooooj"-koliko puta sam samo presla "Taj put"-spaljen... a ja nikada nisam imala problem kada sam se upustala u nesto aktivno, ipak je moj Ma u Devici Wink
Tanja, gledajte zapravo kroz to sto mi je prva planeta koja je po dostojanstvu najbolje postavljena se nalazi na pocetku Via Combusta-e, i to Sa, vladar polja jednog roditelja, MC-a. Ali prenosi se na sve ostalo i vrti se u krug.
Sa 15`Vage sto je i dalje 6 polje, a prvi na putu jeste Merkur koji ulazi u 7-mo, direktno spaljuje racio i sprecava da realizujem ono sto naumim. Na tom putu jesu i Ju i Pl, ali i onaj najtezi deo Mo0So, pa kod mene prvo spaljuje srecu, osecanja, pa tek onda se stisava zelja i nade. Ali dispozitor Sunca i Meseca, Mars opet daje teznju da znam da nisam zavrsila, samo tako izgleda Wink
Ako je Sa u sekstilu sa Ve, zvuci super, ali dispozicijom taj Sa ode u Strelca, a za mene koja je jaka sa svojim religijskim nacelima, zivot u inostranstvu bi doneo od svega najgore. To bi se definitivno zavrsilo kad tad a sa time odnelo sve sto se u pocetku cini kao san sunny
Meni porsto jeste zelja da putujem zbog posla i nadgradnje ali ne i da sa nekim gradim zivot tamo. Mislim da necu pogresiti ukoliko ulozim sebe i svoj rad u porodicu i dom u kom sam.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Maj 12, 2010 12:02 am

Racio je jak, sigurno da roditelji umeju da budu ti koji povremno koče, ali kada je neko rođen sa Suncem i Mesecom u Škorpiji, taj neko ne može biti neaktivna na svom putu i pored toga što na njega utiču drugi, jer je jaka 7.

Znam mnoge upravo sa izraženim ovim delom Vage i Škorpije, koji su izašli iz prosečnosti, ostvariši mnoge svoje težnje, tako da ne prihvatam mišljenje tradicionale astrologije da je reč o spaljenom putu, koji se ranije vezivao za taj deo zodijaka, dela Vage i Škorpiju, gde ti imaš više planeta. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  beli lav Čet Maj 13, 2010 1:01 pm

7ma mi krece u Vodoliji.oduvek sam volela slobodu u odnosu,jednostavno da me ne gusi niko.e sad,ono sto je pitao vec neko,jel da gledam i Sa i Ur kao vladare?i tu je opet zavrzlama,jer su oba vladara u konjukcijama,Sa sa Pl u 4 polju,a ur sa Ju u 5 polju.sa Sa moj Asc pravi kvadrat a sa Ur trigon.
Sa pravi trigon sa Me u 8polju-ovo je vec jak aspekt kod mene,jer ucim vrlo detaljno i dubiozno,a sestra koja je kod mene taj Me(kao vladar 3polja,jer je mladja) ima epilepsiju.i napade uvek ima u kupatilu,konjukcija sa Pl.
dugo mi se dopadao jedan momak koji je asistent na fakultetu,a sto voli da drzi "predavanja" Very Happy ,ali ja sam stvarno bila ocarana kada ga slusam,mogla sam jos puno da naucim od njega.
i Sa pravi sekstil sa Ne-slicno kao i gore.
s druge strane Ur pravi trigon sa Ve i Ma(u 9tom polju) i konjukciju sa Ju-da li ce biti razveden,ili izasao iz duge veze ili neki povratak iz inostranstva? Rolling Eyes zanimljivo je to,da se sa tim likom uvek vidim kada se vrati iz inostranstva ili se cujemo dok je on daleko.nikada nisam ni sa jednim momkom isla bilo gde,niko me nije ni pitao,mislim na odmor,putovanje,inostranstvo.znam da je to bitno sa ovakvim aspektima,pa cekam i taj trenutak. Cool
mogu samo reci,blago svima koji nemate dvojnog vladara polja braka,ovo je dupla muka,a nikako ne mogu da ga rastumacim. sunny
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Čet Maj 13, 2010 11:55 pm

Beli Lave i meni 7. započinje u Vodoliji, ali mog supruga opisuje moj Uran u Devici. Njemu je Sunce u Devici, a što se tiče Saturan u 8. u Ribama, od toga nema, osim što mu je način zarade imao veze sa tim Saturnom, koji je po derivatnim kućama njegova druga. Tako da je moje mišljnje je da Uran opisuje više partner, kada je nekome Vodolija na vrhu sedme. Isto tako ukazuje da je prijateljstvo ili zajednička interesovnja nešto što može biti važno u partnerstvu.

Vrh 7. u Vodoliji ne mora da donese obavezo da osoba teži nezavisnosti u odnosu, ali kod tebe Uran u Strelcu u konjukciji sa Jupiterom ukazuje na to. Isto tako ukzuje da je partener da ti ima i nečeg strelčevskog, intelektualnog, slobodoumnog, da voli da uči, da ima specifična napredne ideje, ali i da do veze može dođe iznenada.

Za Veneru u Ovnu ukazuje da do upoznavanja može doći i na nekom takmičanju, ili negde gde postoji neka sportska delatost, ili nešto što je vezano za simboliku Venere u Ovnu, sportski teren, takmičenje, nadmetanje, utakmica ili nešto u toj simbolici. Sve to treba povezati i sa devetom na putu, ili na fakultetu. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Sep 05, 2010 12:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  tanjica Pet Maj 14, 2010 9:04 am

Smile Da li je od nekog veceg znacaja stepen na kome pocinje polje?Meni 7.polje pocinje na 25*jarca,a nastavlja se u vodoliji.SA kao vladar otisao na 8*device(ali je r sto znaci krenuo je sa 9*)Negde sam procitala da je bracni odnos spolja hladan,ali iz nutra je veoma emotivan.Zatim,deca su vrlo stidljiva i emotivna...Bracni odnos je zasnovan i na druzenjima. Smile

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  orhideja Ned Jun 27, 2010 11:58 am

vrh moje 7. je u skorpiji, a vladar moje 7. - pluton je u 6. kuci - u vagi.

kako da tumacim ove aspekte u odnosu na moj partnerski odabir i ono sto ocekujem od svog partnera?


orhideja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Annabel Lee Sre Avg 25, 2010 3:21 am

Pozdrav Smile
Pre svega,moram da kazem da me jako zanimaju izgled i osobine partnera Very Happy Meni je 7. kuca u jarcu,u njoj Neptun i Uran.Saturn u vodoliji,u 8.
Koliko sam procitala,zbog Neptuna moze biti umetnik,moze se baviti 'cudnim',nesvakidasnjim poslom,mozda visok,stariji (verovatno zbog Urana),mozda iz inostranstva....Uran je u konjukciji sa Nepunom,i u opoziciji s ascedentom.Neptun je isto u opoziciji s ascedentom.Da li su opozicije lose?I sta bi to moglo da znaci? Neutral Question
Annabel Lee
Annabel Lee

Broj poruka : 3
Godina : 32
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Čet Avg 26, 2010 6:31 pm

Srdačan pozdrav i tebi Anabel Lee! cheers Smile sunny flower

Na žalost ne vidim natalnu. Probaj ponovo da je postaviš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Annabel Lee Pet Avg 27, 2010 4:34 am

Hvala Very Happy
Postavila sam ponovo natal-neko vreme se vidi,pa nestane,ne znam zasto..... No
Annabel Lee
Annabel Lee

Broj poruka : 3
Godina : 32
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 3 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu