Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.KUCA

+50
Zorica
Lihnidos
helen_of_m
Rasheljka
ena1976
Vita83
Arijaaa
sputana
Tanja1
tvigy
bubili30
Sesi
strelicica
likac
zina
marijaS5
biljana2341973
chipsym
malamo
Natasha-77
makki
nale777
vilabezkrila
Crnka88
Annabel Lee
beli lav
barbus
orhideja
tanjica
Jane
Milica
jassna
Angie
galaksija
elizabetbenet
Avalanche
Čarobnica
senka023
afrodita
IVA
andjela pizelli
luna
hajkula
Tina
vedrana
Astrotanja
mesmerized
gernica
Strelica
Izida
54 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Annabel Lee Sre Sep 01, 2010 8:00 pm

Izgleda da je odgovor losiji nego sto sam ocekivala......... Crying or Very sad
Annabel Lee
Annabel Lee

Broj poruka : 3
Godina : 32
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 9:50 pm

Meni je HAOS u 7.kuci...ili ja to tako tumacim Smile 7.kuca u Ovnu,Mars Retro u 7.,vladar 7. Mars,gradi kvadrate sa Venerom i Neptunom...Ako ce vam biti lakse da mi pomognete u tumacenju,evo i moje natalne karte...
Ja to tumacim ovako-nagli ulazak u brak,moguc razvod,nestabilan brak,agresivan suprug... Jesam li u pravu?

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_milica_hp.71309.16031.gif&res=63&va=&cid=cbefilewmNcit-u1281971105

NAdam se da je na promenjenom linku moja natalna karta i da ce mi neko pomoci oko tumacenja...hvala Smile


Poslednji izmenio Crnka88 dana Sre Sep 22, 2010 10:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 10:11 pm

Crnka88 ::Meni je HAOS u 7.kuci...ili ja to tako tumacim Smile 7.kuca u Ovnu,Mars Retro u 7.,vladar 7. Mars,gradi kvadrate sa Venerom i Neptunom...Ako ce vam biti lakse da mi pomognete u tumacenju,evo i moje natalne karte...
Ja to tumacim ovako-nagli ulazak u brak,moguc razvod,nestabilan brak,agresivan suprug... Jesam li u pravu?

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?go.x=21&btyp=ack&lang=e&go.y=7&go=Go&nhor=1&go.x=11&go.y=10&go=Go#cid=cbefilewmNcit-u1281971105&lang=e&btyp=ack&uniq=204745_15429&sx2=1&adult=1&AstroClick.x=374&AstroClick.y=218



draga crnka88 na linku koji si postavila je moja natalna karta...uopste nije haos...ne radi se o kvadratu neptun venera vec o sekstilu, ne radi se o kvadrati venera mars vec o trigonu...jeste nagli ulazak u brak i jeste razvod, ali suprug nije bio agresivan...za pocetak savetovala bih ti da promenis link, i da naucis razliku izmedju sekstila, kvadrata i trigona...
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 10:48 pm

vilabezkrila ::
Crnka88 ::Meni je HAOS u 7.kuci...ili ja to tako tumacim Smile 7.kuca u Ovnu,Mars Retro u 7.,vladar 7. Mars,gradi kvadrate sa Venerom i Neptunom...Ako ce vam biti lakse da mi pomognete u tumacenju,evo i moje natalne karte...
Ja to tumacim ovako-nagli ulazak u brak,moguc razvod,nestabilan brak,agresivan suprug... Jesam li u pravu?

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?go.x=21&btyp=ack&lang=e&go.y=7&go=Go&nhor=1&go.x=11&go.y=10&go=Go#cid=cbefilewmNcit-u1281971105&lang=e&btyp=ack&uniq=204745_15429&sx2=1&adult=1&AstroClick.x=374&AstroClick.y=218



draga crnka88 na linku koji si postavila je moja natalna karta...uopste nije haos...ne radi se o kvadratu neptun venera vec o sekstilu, ne radi se o kvadrati venera mars vec o trigonu...jeste nagli ulazak u brak i jeste razvod, ali suprug nije bio agresivan...za pocetak savetovala bih ti da promenis link, i da naucis razliku izmedju sekstila, kvadrata i trigona...
pozdrav


Jos jednom ti se izvinjavam,link otvara licnu natalnu kartu Smile Tacno je da se ne razumem puno u astrologiju,ali razliku izmedju sekstila,kvadrata i trigona pravim Smile Nadam se da je sada jasnije? Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 11:11 pm

Crnka88 ::
vilabezkrila ::
Crnka88 ::Meni je HAOS u 7.kuci...ili ja to tako tumacim Smile 7.kuca u Ovnu,Mars Retro u 7.,vladar 7. Mars,gradi kvadrate sa Venerom i Neptunom...Ako ce vam biti lakse da mi pomognete u tumacenju,evo i moje natalne karte...
Ja to tumacim ovako-nagli ulazak u brak,moguc razvod,nestabilan brak,agresivan suprug... Jesam li u pravu?

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?go.x=21&btyp=ack&lang=e&go.y=7&go=Go&nhor=1&go.x=11&go.y=10&go=Go#cid=cbefilewmNcit-u1281971105&lang=e&btyp=ack&uniq=204745_15429&sx2=1&adult=1&AstroClick.x=374&AstroClick.y=218



draga crnka88 na linku koji si postavila je moja natalna karta...uopste nije haos...ne radi se o kvadratu neptun venera vec o sekstilu, ne radi se o kvadrati venera mars vec o trigonu...jeste nagli ulazak u brak i jeste razvod, ali suprug nije bio agresivan...za pocetak savetovala bih ti da promenis link, i da naucis razliku izmedju sekstila, kvadrata i trigona...
pozdrav



izvini ti zbog mog rogatog nasupa...mars kvadrat merkur...ponekad ne merim reci...srecom da je taj merkur u konjukciji sa jupiterom pa mi rec izvini nije strana ...



Jos jednom ti se izvinjavam,link otvara licnu natalnu kartu Smile Tacno je da se ne razumem puno u astrologiju,ali razliku izmedju sekstila,kvadrata i trigona pravim Smile Nadam se da je sada jasnije? Smile
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Pon Okt 18, 2010 11:52 pm

Astrotanja :: Čak je često kod devete bilo i toga da je partner druge nacionalnosti i vere ,mada ne uvek. Posebno kada je Venera bila u 9. dobro aspektovana, ta osobe je tvrdila da je to drugi brak, ili zajdnički život sa nekom osobom takav da u njemu ljubavi i nalaze sreću. Naravno zavisi od vl. 9., od i planeta u 9., aspekata koje prave i vladar planete u devetoj. sunny
A da li je Mesec u 7-moj obicno potencijal za to da cu se razvesti??? Mada meni je tu i Pluton, a i Sunce(mozda partner razveden)...jer meni roditelji nisu razvedeni pa da kazemo da se na neki nacin simbolika ispunila. Ah, da i Jupiter je tu...Venera kao vladar 7-me zaista ima skladne aspekte kako sa Asc., tako i sa planetama u 7-moj.
Ono sto je recimo simbolika te konjukcije Mo0`So kod mene u 7-mom, je da je moja nana(ako uzmemo da je ona predstavljena 7-mim) imala problem sa ocima, tacnije jednim okom, ali staracka katarakta.

Moj otac ne priznaje, ali i on ima cesto upale ociju, infekcije i sl.

Koliko ce se moje ponasanje ili emocije promeniti, ako je Venera ponasanje kao devojka, i Strelcu i na kraju 8-mog, tacnije u 9-mom, u odnosu na Mesec u 7-mom? Iako sam sa So u Skorpiji meni se ne moze bas pripisati to da sam ljubomorna dok se zabavljam, ali da postoji neka zelja za posesivnoscu ali vise ako mi je neko dobar prijatelj a vidim nesto sto mi se ne svidja, jednostavno ne umem da to iznesem recima, jer upravo ne zelim da budem pogresno tumacena kao ljubomorna, sto su u par puta moji bivsi momci zloupotrebljavali.

Sada u 7-mom polju, Mesec bi trebalo po meni da jos pogorsa tu moju neku stvarnu sliku, tacnije dace promenljivost osecanja. Ali kako je to moguce kada je Mesec u Skorpiji, lojalan do daskeeeee....eto to je ono sto me uznemirava, pogledom na 7-mo polje.
Ne uznemirava me ni to sto bi partner mogao da bude debeljuskast, ima problema za zakonom, fatalno privlacan Embarassed razveden, mozda i sa decom, ali...taj Mesec u 7-moj da. Ne volim osobe koje su prevrtljive, nestalne, koriste se lazima umesto diplomatijom. A mislim da im cesce dobri/pozitivni aspekti u natalu "pomazu" da lazu. I sve to zato sto ja ne bih volela da postanem takva, u krajnjem slucaju da bih nekoga stitila.
Imam primera u svojoj okolini i laz ne opravdavam ni na koji nacin. "Lagala je da te zastiti". Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  nale777 Pon Okt 25, 2010 9:54 am

Koji bi mogao biti horoskopski znak mog partnera, moze li se videti tacno i kako?
_____________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Milica Pon Okt 25, 2010 11:18 am

nale777 ::Koji bi mogao biti horoskopski znak mog partnera, moze li se videti tacno i kako?
_____________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png
Ne može to precizno da se odredi. Wink
Može da se opiše tip koji će biti na osnovu Sunca i Saturna, za momke je potrebno posmatrati i Mars.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Milica Pon Okt 25, 2010 11:25 am

mila2710 ::
Astrotanja :: Čak je često kod devete bilo i toga da je partner druge nacionalnosti i vere ,mada ne uvek. Posebno kada je Venera bila u 9. dobro aspektovana, ta osobe je tvrdila da je to drugi brak, ili zajdnički život sa nekom osobom takav da u njemu ljubavi i nalaze sreću. Naravno zavisi od vl. 9., od i planeta u 9., aspekata koje prave i vladar planete u devetoj. sunny
A da li je Mesec u 7-moj obicno potencijal za to da cu se razvesti??? Mada meni je tu i Pluton, a i Sunce(mozda partner razveden)...jer meni roditelji nisu razvedeni pa da kazemo da se na neki nacin simbolika ispunila. Ah, da i Jupiter je tu...Venera kao vladar 7-me zaista ima skladne aspekte kako sa Asc., tako i sa planetama u 7-moj.
Ono sto je recimo simbolika te konjukcije Mo0`So kod mene u 7-mom, je da je moja nana(ako uzmemo da je ona predstavljena 7-mim) imala problem sa ocima, tacnije jednim okom, ali staracka katarakta.

Moj otac ne priznaje, ali i on ima cesto upale ociju, infekcije i sl.

Koliko ce se moje ponasanje ili emocije promeniti, ako je Venera ponasanje kao devojka, i Strelcu i na kraju 8-mog, tacnije u 9-mom, u odnosu na Mesec u 7-mom? Iako sam sa So u Skorpiji meni se ne moze bas pripisati to da sam ljubomorna dok se zabavljam, ali da postoji neka zelja za posesivnoscu ali vise ako mi je neko dobar prijatelj a vidim nesto sto mi se ne svidja, jednostavno ne umem da to iznesem recima, jer upravo ne zelim da budem pogresno tumacena kao ljubomorna, sto su u par puta moji bivsi momci zloupotrebljavali.

Sada u 7-mom polju, Mesec bi trebalo po meni da jos pogorsa tu moju neku stvarnu sliku, tacnije dace promenljivost osecanja. Ali kako je to moguce kada je Mesec u Skorpiji, lojalan do daskeeeee....eto to je ono sto me uznemirava, pogledom na 7-mo polje.
Ne uznemirava me ni to sto bi partner mogao da bude debeljuskast, ima problema za zakonom, fatalno privlacan Embarassed razveden, mozda i sa decom, ali...taj Mesec u 7-moj da. Ne volim osobe koje su prevrtljive, nestalne, koriste se lazima umesto diplomatijom. A mislim da im cesce dobri/pozitivni aspekti u natalu "pomazu" da lazu. I sve to zato sto ja ne bih volela da postanem takva, u krajnjem slucaju da bih nekoga stitila.
Imam primera u svojoj okolini i laz ne opravdavam ni na koji nacin. "Lagala je da te zastiti". Rolling Eyes
Mila, ja mislim da će taj Mesec pretstavljati tvog partnera, a ne tebe.
Ti svoj opis potraži u natalu svog budućeg muža, jer žena kad se uda, ona postaje Mesec iz njegove karte. Smile
Bar je meni tako logično...

Znači, tvoj muž bi mogao biti posesivan, ljubomoran, promenljiv, dominantan (jer je MO u Sco- ), popularan.... sunny
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  nale777 Pon Okt 25, 2010 12:50 pm

Milica ::
nale777 ::Koji bi mogao biti horoskopski znak mog partnera, moze li se videti tacno i kako?
_____________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png
Ne može to precizno da se odredi. Wink
Može da se opiše tip koji će biti na osnovu Sunca i Saturna, za momke je potrebno posmatrati i Mars.

A ako su meni Sunce i Saturn kao moja vladajuca planeta u recepciji - znaci sunce u jarcu, saturn u lavu, znaci li to da ce biti lav u horoskopu?Mars mi je takode u jarcu.
__________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  nale777 Sre Okt 27, 2010 5:09 pm

nale777 ::
Milica ::
nale777 ::Koji bi mogao biti horoskopski znak mog partnera, moze li se videti tacno i kako?
_____________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png
Ne može to precizno da se odredi. Wink
Može da se opiše tip koji će biti na osnovu Sunca i Saturna, za momke je potrebno posmatrati i Mars.

A ako su meni Sunce i Saturn kao moja vladajuca planeta u recepciji - znaci sunce u jarcu, saturn u lavu, znaci li to da ce biti lav u horoskopu?Mars mi je takode u jarcu.
__________________
http://a.yfrog.com/img63/8933/w7q.png

Zasto mi niko ne odgovara? Sad

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Milica Sre Okt 27, 2010 5:13 pm

Nale, muž će ti imati karakteristike Sunca, Saturna i Marsa i sedme kuće .
Analizom tih planeta, njihovih položaja , aspekata...dobićeš odgovor kakv će ti biti suprug. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Astrotanja Sre Okt 27, 2010 7:48 pm

Dakle gledaš i gde je vladar sedme u tvom slučaju Jupiteer u 12. u Biku, kao i sve ovo što je Milica navela.

Trenutno nemam vremena za pisanje na forumu, pa je jedno to razlog što nisi od mene nema odgovora.
Nadam se da će ti neka devojka koja terenutno ima više slobodnog vremena pomoći. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Sre Okt 27, 2010 11:45 pm

Milica ::Mila, ja mislim da će taj Mesec pretstavljati tvog partnera, a ne tebe.
Ti svoj opis potraži u natalu svog budućeg muža, jer žena kad se uda, ona postaje Mesec iz njegove karte. Smile
Bar je meni tako logično...

Znači, tvoj muž bi mogao biti posesivan, ljubomoran, promenljiv, dominantan (jer je MO u Sco- ), popularan.... sunny
Ok. Prvo torta, onda ovakav opis. Bacas me kao moj Neptun. Hvala, jer mnogo mi je prijalo ovo sada sto sam procitala. Divno....hvala jos jednom.
Pisemo... Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Milica Čet Okt 28, 2010 12:37 pm

Mila, baš sam jutros čitala o toj poziciji Mo u 7. kući.
Kaže: partner naglašava značaj emotivnog odnosa u braku, partner bi da emotivno dominira (šta bi bila emotivna dominacija?)....tako da, definitivno u tvom braku ti nećeš biti taj Mo. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Čet Okt 28, 2010 3:57 pm

Milica ::Mila, baš sam jutros čitala o toj poziciji Mo u 7. kući.
Kaže: partner naglašava značaj emotivnog odnosa u braku, partner bi da emotivno dominira (šta bi bila emotivna dominacija?)....tako da, definitivno u tvom braku ti nećeš biti taj Mo. Laughing
Ax, divno. So u Sco, Asc.Ovan; Ma(u Devici)... Rolling Eyes paaa..ko jos trazi dominaciju u odnosu? Laughing
Odakle proistice to, grubo gledano, od jednog Skorpijona/Ovna? Valjda odatle sto nisam imala bas mirno detinjstvo u kuci..uprkos svemu opstaju...te se verovatno meni napunila Vaga i 7-mo polje natalno, kao teznja za postizanjem harmonije kroz takav odnos.

Sad mi simpaticno sto je moj Mo poslednju konjukciju imao bas sa Plutonom, koji je inace za moje omiljeno godiste(momaka) 84` bas na mom Mo 1` Sco!!! Sve je nesto oko tog podmlatka.. drunken
bila bih samim svojim Ma u Devici, srecna sa Mr.dominantnim. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  makki Pet Dec 17, 2010 12:57 am

moze li meni neko reci nesto o mom 7 polju....gde cu ga upoznati,vladar 7 otisao u 2 polje sta bi to znacilo,......imali zainteresovanih?????????




[url=7.KUCA - Page 4 27587984

makki

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Natasha-77 Pet Feb 04, 2011 4:33 pm

Ako bi se vladar 7. polja(u muskom horoskopu) u ovom primeru Me(koji je u 2. Ovna),nasao u opoziciji sa Mo(koji je u 8. Vage)...da li bi taj apekt mogao da predstavlja odnos njegove majke i njegove supruge???..i na osnovu cega mozemo zakljuciti kakav ce taj odnos biti???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Pet Feb 04, 2011 7:51 pm

Natasha-77 ::Ako bi se vladar 7. polja(u muskom horoskopu) u ovom primeru Me(koji je u 2. Ovna),nasao u opoziciji sa Mo(koji je u 8. Vage)...da li bi taj apekt mogao da predstavlja odnos njegove majke i njegove supruge???..i na osnovu cega mozemo zakljuciti kakav ce taj odnos biti???
Obrati pažnju da li i sam Merkur je kao vladar 4.polja signifikator majke. Pa ako Mesec kao oznaka natusovog temperamenta ima sukob(180) sa Me..može značiti jako puno toga. Wink(ispravka crvenim, dakle obrati pažnju ako je i Me vl.4 a može biti i majka)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Natasha-77 Pet Feb 04, 2011 10:47 pm

Me jeste vladar 4. a u 4. je smestena i Venera...ali zbunjuje me jer on nema neki problematican odnos sa majkom,savim OK odnos,normalan
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Gost Pet Feb 04, 2011 11:18 pm

Natasha-77 ::Me jeste vladar 4. a u 4. je smestena i Venera...ali zbunjuje me jer on nema neki problematican odnos sa majkom,savim OK odnos,normalan
Pa i nisam rekla da je bukvalno majka, napisah AKO 4 polje i sve vezano za nju karakteristikama odgovara majci, ali zašto bi? Valjda ima tu i drugi roditelj Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Natasha-77 Pet Feb 04, 2011 11:34 pm

mila2710 ::
Natasha-77 ::Me jeste vladar 4. a u 4. je smestena i Venera...ali zbunjuje me jer on nema neki problematican odnos sa majkom,savim OK odnos,normalan
Pa i nisam rekla da je bukvalno majka, napisah AKO 4 polje i sve vezano za nju karakteristikama odgovara majci, ali zašto bi? Valjda ima tu i drugi roditelj Wink
A bravo,pa i nije majka nego otac,vise odgovara njemu...nije da nije u dobrim odnosima..mislim da mu fali prisniji odnos sa ocem,ovako pricaju samo o poslu...ali mene zanima gde su tu vidi partner u odnosu sa njegovim roditeljima???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  malamo Uto Maj 17, 2011 10:16 am

hello!
da li saturn kao vladar 7. koji je u 5. u konukciji sa marsom i plutonom, donosi muskarca skorpijskog tipa (mars i pluton vladari skorpije)?
da li je moguce da takav muskarac je imao , makar u detinjstvu, neke operacije ili ima oziljke, zbog ovih konjukcija?

ne bih bas volela da bude neki ovan (mada do sada nisam ni imala ovna), umeju da budu jako drcni i nervozni, a ja tanka sa zivcima (vodolija-rak, mesec kvadrat uran bounce Laughing )
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  chipsym Čet Sep 15, 2011 10:09 pm

Može li pomoć?
Moja sedma kuća počinje u raku i završava se u lavu, a nema nijedne planete...Šta to treba da znači?
Izvinjavam se ako je glupo pitanje, ali sam totalno nova u ovome i pokušavam da naučim Smile
E, da mesec mi je u 10. kuci, a sunce u 4.


Poslednji izmenio chipsym dana Čet Sep 15, 2011 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
chipsym
chipsym

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty 7 kuca

Počalji  biljana2341973 Čet Sep 15, 2011 10:33 pm

chipsym ::Može li pomoć?
Moja sedma kuća počinje u raku i završava se u lavu, a nema nijedne planete...Šta to treba da znači?
Izvinjavam se ako je glupo pitanje, ali sam totalno nova u ovome i pokušavam da naučim Smile
Chipsym ,postavi natal ,da bi mogli videti tvoj natal , kako postaviti natalnu kartu, imas objasnjenje u rubrici , PROBLEMI.veliki pozz.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7.KUCA - Page 4 Empty Re: 7.KUCA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu