Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Negativni aspekti

+12
Tajna
Nea
Snezana
nina4
hajkula
DUH
Makica
Astrotanja
Izida
Strelica
gernica
Čarobnica
16 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 2:55 pm

Strelica ::Ako su i dispozitori losi jako je tesko,ali nije li prevazilazenje za nekoga ko na vreme nesto sazna,vezano za bolesti nasledne,da odmah reaguje.
Masa stvari proizilazi iz "pogresnog" nacina razmisljanja...
Duse, da li verujes u snagu uma? Nije nikakva provokacija,samo pitam.

Naravno da verujem ali takodje i da je ta snaga uma predodredjena, život je samo dešavanje onoga što smo izabrali pre rodjenja...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 3:00 pm

Čarobnica ::
Ja lično nemam problem da prihvatim nečije mišljenje, moje je pravo da verujem da može i drugačije i probaću pa ću da lupim glavom o zid, ali bar neću posle u životu da se kajem da nisam ništa uradila...

Mogu li Duše da te zamolim da protumačiš moj aspekt Ve90Sa? To me najviše žulja, a najiskrenije volela bih da čujem tvoje mišljenje Smile Gde je izlaz?

Posle podne, kad dodjem kući, sada sam na poslu a ovaj kompjuter ima integrisanu grafičku kartu pa moram da ga restartujem uvek kad probam da otvorim neku natalnu kartu a i tada je slabo vodljiva ali kad dodjem kući gde imam ALU od kompjutera (samo RAM 2GB itd) pogledaću, mada koliko se sećam .....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Sre Jul 29, 2009 5:33 pm

hajkula ::Laughing Sta ste se navrzle na coveka Rolling Eyes

Snaga uma? Sta je um? Gde se u horoskopu vidi? Covek ne moze dalje od onoga sta tu pise, van tih granica, nece biti hirurg ako elemenata nema, niti umetnik niti inzenjer, niti avanturista niti graditelj, nista bez elemenata. Moze samo da u okviru onoga sto se nagovestava postigne najvise, u nekoj oblasti da da najvise od sebe.

Podela na planete one blize, licne i one dalje, transcendentalne. Koliko je tesko da se spozna, prihvati, razume potreba koja je u simbolici meseca, sunca, venere, merkura, marsa a to su planete nama bliske, licne sto bi rekli, pod nasom kontrolom Rolling Eyes . Koliko nas razume svaku njihovu potrebu, svaki njihov nivo, sloj, svaku njihovu rajnu? A onda ide jupiter. Koliko nas je doslo do znanja do teorije do svega onoga sto simbolizuje jupiter u horoskopu. Koliko nas je onda to znanje primenilo u praksi (saturn)? Da ne pricam o uranu, neptunu, plutonu. Uran seje, prosipa, svima deli znanje, uvide a koliko nas ume da to znanje uhvati da prepozna da je to to, da prepozna viziju? O neptunu i plutonu da ne duzim.

Kada su brodom stigli do obale sa urodjenicima, pise u brodskom dnevniku, ja bih rekla sa starosedeocima, svi su se na obali normalno ponasali, nisu reagovali na brod na vidiku. Oni su nesto videli ali nisu znali sta je, cak ni da je cudo jer kako su posle naucnici u analizama potrdili, covek treba nesto da zna, neko prethodno iskustvo da ima, neki nagovestaj susreta, dogadjaja, da dozivi - da bi prepoznao. Mnogo sta nam se pred nosem desava a da smo mi nesvesni, ne prepoznajemo sta je. Covek treba da veruje u cudo, da zna da su cuda moguca da bi prepoznao.

Prica o coveku koji se davi i veruje da ce ga Bog spasiti. Bog mu salje granu, stenu, ribare u camcu... Kada je stigao kod Boga, kaze - verovao sam u tebe a nisi mi pomogao,,. Bog kaze, pa ja ti poslao granu, pa stenu pa ribare u camcu...

Na nekim ,,aspektima,, je lakse da se radi a na nekim teze. Malo je jogina.

Kod najtezih aspekata mora da postoji vera u Boga to spasava coveka - da ako patnju dozivi lakse podnosi, preboli - i da ne pravi zlo drugom coveku. Jer horoskopi onoga ko cini zlo i ko zlo trpi su vrlo slicni. Najcesce se desava da osoba trpi pa radi pa trpi pa radi pa ... nesto lose dok ne izadje iz ambijenta, posveti se necem drugom.

Znakovi pored puta, da i to je ono kada se nekome dešavaju loše stvari a on ubedjen da celog života čini dobro kaže sebi i drugima : Šta sam Bogu zgrešio pa me ovako kažnjava? a da se nijednog momenta ne zapita Šta meni to Bog poručuje i zašto mi to šalje...

A šta je sa onim, kakve su ti misli takav ti je život?

Ja stvarno želim da čujem jedan fatalistički stav o ovom mom kvadratu nasušnom...i da dodam da verujem u čuda i da kad nešto želiš, može ceo svemir da se pokrene da to i dobiješ!!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Sre Jul 29, 2009 5:35 pm

DUH ::
Posle podne, kad dodjem kući, sada sam na poslu a ovaj kompjuter ima integrisanu grafičku kartu pa moram da ga restartujem uvek kad probam da otvorim neku natalnu kartu a i tada je slabo vodljiva ali kad dodjem kući gde imam ALU od kompjutera (samo RAM 2GB itd) pogledaću, mada koliko se sećam .....

Ok, hvala ti... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 6:37 pm

o negativnim aspektima... sinoc sam bila svedok ispoljavanja, tacnije deo nisam videla u zivo ali kao da jesam Shocked

Saturn u 2 kuci u opoziciji sa venerom i merkurom u lavu a kvadrat sa plutonom (sunce nije napadnuto, ima samo sekstil sa marsom).

Dete koje bere tresnje pa pukne grana i propadne kroz drvo ali se saceka na drugu granu i malo odere dlan, ili izgrebe nogu.

Dete kom je zabranjeno da bere tresnje u dvoristu u kom zivi. Uskracivana ljubav, emotivne ucene, zabranjivana ljubav, nametana ljubav - sve jos od ranog detinjstva, od rodjenja.

Venera je dispozitor MC... pa se provalilo iz nje babi, ocu, dedi - nije moja majka pepeljuga.

Slika kako je brat od strica kome je tada jedva do kolena u malom bazenu za neplivace davi, drzi joj glavu pod vodom. Gledam i ne mogu da verujem, ragujem munjevito, instinktivno, vadim je iz vode, njega jedva pitam, zasto? sta ti je uradila? on me gleda bez zrnca stida, straha, kajanja, ma hladan kao spricer i ravnodusan, sta, nista nisam uradio, nista nije bilo, o cemu se radi... ni kada i nigde sa mnom. to je bio zadnji put da ga negde vodim. Nije bilo svrhe da bilo kome bilo sta kazem sem da pojacam oprez i da sklanjam decu. Njen rodjeni brat, stariji je pokusavao, trudio se da isprica ocu, babi, dedi, stricu, strini - jos je dobio kritiku i za malo pa da on bude kaznjen Crying or Very sad . Mesecima kasnije, docekao je priliku pa ga je davio, nagutao ga vodom na bazenu. I ispricao mi. Ja ne volim osvetu, rekla sam mu da to nije u redu, razumem kada uzvratis tog trenutka ali da cekas priliku da bi nekome nesto vratio... Kazao je, ,,nije to vracanje, dobro jeste malo i to, priznajem, nego to mu je bila opomena za u buduce da pazi sta radi,,.

Kao resenje vidim bavljenje pozivom koji voli, hobijem, druzenje sa prijateljima, bavljenjem necim gde moze da trosi energiju i da pobegne od razmisljanja...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 29, 2009 6:54 pm

hajkula ::
Snaga uma? Sta je um? Gde se u horoskopu vidi?

Ja ga gledam kroz Mesec,definitivno i na taj "um" sam mislila kad sam ga spomenula...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 7:30 pm

Strelica ::
hajkula ::
Snaga uma? Sta je um? Gde se u horoskopu vidi?

Ja ga gledam kroz Mesec,definitivno i na taj "um" sam mislila kad sam ga spomenula...

MO svakako mora da bude nekako umešan ali po mom UM gledamo kroz intelektualne planete, intelektualne, znake i intelektualna polja pa što se više toga uklopi u priču jači je i UM
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 12:00 am

Na nekoliko foruma, vidim da administratori, moderatori, vlasnici
foruma i još po neki hoće da proture loše aspekte pod dobre aspekte,
mislim to je apsurdno posebno ako su malefici u pitanju jer ne postoji
čovek bez problema koji sigurno ne idu pod dobrim aspektima i sumnjam
da bilo ko može da prevaziđe loš aspekt ako je egzaktan ili aplikacioni.

Čak
i sa dobrim dispozitorima sve što loši aspekti nose, dobri dispozitori
neće negirati sam dogadjaj, mislim dogodiće se, samo što sa dobrim
dispozitorima vlasnik horoskopa to prevazilazi ali ne može izbeći i
mislim da ovo ne treba ublažavati zbog početnika, jer ko se dohvati
ozbiljno astrologije taj će i sam doći do ovog zaključka a ako se ne
dohvati ozbiljno astrologije, sumnjam da će bilo šta razumeti.

Zato
mislim da stvari treba nazivati pravim imenom, kao Tajna i bez
modifikovanja. Čak čitam da skoro ništa sa sigurnošću ne možemo da
tvrdimo, pa ako je tako čemu onda astrologija, da se igramo i gledamo
sve kroz ružičaste naočare. Mada kako vidim ovo bi moglo da uđe po novu
temu, recimo MOGU LI SE PREVAZIĆI LOŠI ASPEKTI ?

Lično mislim da
ne mogu ali možemo naučiti da živimo sa njima, što mnoge dovodi u
zabludu da su prevazišli neki aspekt, a koliko je ko prevazišao neki
aspekt najbolje možemo da utvrdimo kod ljudi koji su umrli i čiji život i
karakter znamo pa da vidimo koliko su prevazišli. To može na poznatim
ličnostima najbolje da se vidi i sudeći po raznim biografijama i
njihovim horoskopima, ako tako veliki ljudi nisu uspeli da prevaziđu
loše aspekte, čemu onda uvijanje u lepu ambalažu kod nas običnih
smrtnika koji sigurno imamo manje potencijala za prevazilaženje.

Dakle imamo DOBRE i LOŠE aspekte, i to su činjenice kao što se svima u životu dešavaju dobre i loše stvari....


Poslednji izmenio DUH dana Pet Avg 07, 2009 12:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Pet Avg 07, 2009 12:09 am

king sunny Wink
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Pet Avg 07, 2009 11:07 am

Ova tema je meni vrlo potsticajna za razmišljanje, ali i za polemike.

Verujem da postoje ljudi i načini da se negativni aspekti ublaže, ali da to ne može lako, niti da to može svako, već oni koji rade duhovno na sebi. Mi svi znamo za jogine i naravno oni su retkost, ali ipak postoje, znamo i da ljudi koji se bave jogom, ili koji kao što reče Hajkula imaju veru mogu da nađu put da olakšaju sebi, svojoj duši.

Kinezi recimo uče da se i najgori aspekti mogu poništiti suzdržavanjem i mirom. Ima mudrosti i tačnosti u tome, samo treba imati i takav natal koji omogućava da dođemo do tog stanja, da radimo da svom smirenju. Neke osobe to mogu da postignu, a druge teško, ili nikako. Mislim i za to treba imati predispozicije, kao i za duhovni život.

Kada je reč o Kinezima pade mi napamet i Feng shui, koji je zasnovan na astologiji, gde takođe postoji način da se ublaže negativni i pojačaju pozitivni aspekti.

Uticaj kristala može biti takođe pozitivan, naročito ako se radi sa njima i imala sam prilike da se i sama uverima kako to može da deluje, opet ne samo ako su oni uz tebe, nego ako se sa njima rade vizualizacije, projekcije i meditacije itd.
Naravno i do njih treba doći, odnosno treba da postoje aspekti koji nagoveštavaju da postoji duhovni put, kojim kad a se ide može da se drugačije primene neki aspekti.

Imala sam sreću da upoznajem duhovne osobe,od kojih sam učila i koji mi ukazali i svojim primerom da ako se razvija svest i ide ka samospoznaji onda se i teži aspekti lakše podnose i iz njih može doći nešto dobro, bilo da se tako stiče mudrost, razumevanje, prihvatanje nečega kao neminovnost itd. elephant


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Avg 07, 2009 11:22 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Pet Avg 07, 2009 11:13 am

Astrotanja ::Kinezi recimo uče da se i najgori aspekti mogu poništiti suzdržavanjem i mirom.

Da, da... o Dupor rekao... Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 12:28 pm

Strelica ::
Astrotanja ::Kinezi recimo uče da se i najgori aspekti mogu poništiti suzdržavanjem i mirom.

Da, da... o Dupor rekao... Laughing

Tačno, to je Dupor napisao na kraju knjige ali mislim kao utehu za slabe, koji ne podnose najbolju istinu.

Ja sam predložio da na poznatim ličnostima koji su umrli a čije biografije dobro poznajemo, proverimo koliko su bili u stanju da prevazidju loše aspekte a to da su živi prevazišli aspekte, ne mogu da poverujem jer još ima vremena da se loši aspekti ostvare dok god su živi
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 12:39 pm

Astrotanja ::Ova tema je meni vrlo potsticajna za razmišljanje, ali i za polemike.

Verujem da postoje ljudi i načini da se negativni aspekti ublaže, ali da to ne može lako, niti da to može svako, već oni koji rade duhovno na sebi. Mi svi znamo za jogine i naravno oni su retkost, ali ipak postoje, znamo i da ljudi koji se bave jogom, ili koji kao što reče Hajkula imaju veru mogu da nađu put da olakšaju sebi, svojoj duši.

Kinezi recimo uče da se i najgori aspekti mogu poništiti suzdržavanjem i mirom. Ima mudrosti i tačnosti u tome, samo treba imati i takav natal koji omogućava da dođemo do tog stanja, da radimo da svom smirenju. Neke osobe to mogu da postignu, a druge teško, ili nikako. Mislim i za to treba imati predispozicije, kao i za duhovni život.

Kada je reč o Kinezima pade mi napamet i Feng shui, koji je zasnovan na astologiji, gde takođe postoji način da se ublaže negativni i pojačaju pozitivni aspekti.

Uticaj kristala može biti takođe pozitivan, naročito ako se radi sa njima i imala sam prilike da se i sama uverima kako to može da deluje, opet ne samo ako su oni uz tebe, nego ako se sa njima rade vizualizacije, projekcije i meditacije itd.
Naravno i do njih treba doći, odnosno treba da postoje aspekti koji nagoveštavaju da postoji duhovni put, kojim kad a se ide može da se drugačije primene neki aspekti.

Imala sam sreću da upoznajem duhovne osobe,od kojih sam učila i koji mi ukazali i svojim primerom da ako se razvija svest i ide ka samospoznaji onda se i teži aspekti lakše podnose i iz njih može doći nešto dobro, bilo da se tako stiče mudrost, razumevanje, prihvatanje nečega kao neminovnost itd. elephant

Slažem se samo da čovek možda može da utiče na sopstveni emotivni doživljaj, recimo ja imam depresivni karakter (SINDROM DEPRESIVA), pisao sam o tome i uspeo sam da savladam taj osećaj raznim racionalizacijama ali ne i da izbegnem, samo me više ne boli kada naidje takav period ali mislim da ni duhovnost ne pomaže ako neko ima UR u 3p, tu ni duhovnost ne pomaže da se izbegne saobraćajna nesreća, mislim dogadjaji ne mogu da se izbegnu, to ne zavisi od nas jer onaj drugi recimo u sudaru je pijan i uopšte nije razmišljao niti zna bilo šta o nekom uticaju nečega, jednostavno je pijan.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Snezana Pet Avg 07, 2009 1:52 pm

Da je zaista tako da negativni aspekti ne mogu da se prevaziđu ovaj svet bio mnogo, mnogo teško mesto za opstanak ljudske vrste.
Pa između ostalog čoveku je dat razum. Ja ću samo navesti neki prost primer, koji je malte ne u svakom drugom, trećem natalu vidljiv, naročiti ovde na balkanu, stradanje, mućenje, ratnička genetika, genetika onih koji su napravili razna zla. I šta, trebalo bi sve to da se ponovi svakoj osobi kojoj je takva genetika prikazana natalom. Ne, naravno da ne, za prevazilazenje takvih aspekata, postoji obrazovanje kao i duhovni rad. Pa će mo u aspektu na primer, Pl90,180Mo, pronaći odlične lekare, poznavaoce duše, borce za prava žena (budite ubeđeni da aktiviskinje sigurne kuće imaju loš aspekt Pl i Mo), i na to njih je naterala samo baš ta unutrašnja potreba koja im je genetskim pamćenjem data, dato im je da nauče, isprave a ne da ponove. Šta reći za MaoSa u XII jel tu genetiku, često poznatu kao događanje iz ratova koje su naši očevi prezivljavali u svojoj mladosti, zar to treba u današnje doba da bude nož u nemoćnog, ne, to može biti odličan, hirurg, ortoped (Sa0Ma- pritisak na kost), i tako dalje... I zar mi kada gledamo neki natal, za situaciju kada trigoni nisu doneli ono što je izgledalo da je vrlo lako moguće ne savetujemo MISIJU a mislija uvek izlazi iz teških, napetih aspekata.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 2:21 pm

Snezana ::Da je zaista tako da negativni aspekti ne mogu da se prevaziđu ovaj svet bio mnogo, mnogo teško mesto za opstanak ljudske vrste.
Pa između ostalog čoveku je dat razum. Ja ću samo navesti neki prost primer, koji je malte ne u svakom drugom, trećem natalu vidljiv, naročiti ovde na balkanu, stradanje, mućenje, ratnička genetika, genetika onih koji su napravili razna zla. I šta, trebalo bi sve to da se ponovi svakoj osobi kojoj je takva genetika prikazana natalom. Ne, naravno da ne, za prevazilazenje takvih aspekata, postoji obrazovanje kao i duhovni rad. Pa će mo u aspektu na primer, Pl90,180Mo, pronaći odlične lekare, poznavaoce duše, borce za prava žena (budite ubeđeni da aktiviskinje sigurne kuće imaju loš aspekt Pl i Mo), i na to njih je naterala samo baš ta unutrašnja potreba koja im je genetskim pamćenjem data, dato im je da nauče, isprave a ne da ponove. Šta reći za MaoSa u XII jel tu genetiku, često poznatu kao događanje iz ratova koje su naši očevi prezivljavali u svojoj mladosti, zar to treba u današnje doba da bude nož u nemoćnog, ne, to može biti odličan, hirurg, ortoped (Sa0Ma- pritisak na kost), i tako dalje... I zar mi kada gledamo neki natal, za situaciju kada trigoni nisu doneli ono što je izgledalo da je vrlo lako moguće ne savetujemo MISIJU a mislija uvek izlazi iz teških, napetih aspekata.

Nema problema, samo mi objasni kako neko može da izbegne saobraćajnu nesreću sa UR U 3P ili kako da napravi pare sa Južnim Čvorom i MA u 2p koji prima kvadrat od SA ?????

Pitao bih ne samo tebe već sve koji veruju u mogućnost prevazilaženja aspekata, pošto po vama neki mogu a neki to ne mogu, znači da ovi što ne mogu su unapred kažnjeni jer nemaju "kapacitet za prevazilaženje"....

Pošto se ovde poziva na duhovnost u prevazilaženju ja moram da zaključim da po vašem shvatanju glupi ljudi su unapred osudjeni i nemaju šanse jer nemaju sa čim da prevazidju aspekte a to opet vraća priču na početak da i prevazilaženje mora da se vidi u horoskopu a ako se vidi prevazilaženje onda to nije prevazilaženje već življenje zapisanog...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Pet Avg 07, 2009 2:39 pm

DUH :: Slažem se samo da čovek možda može da utiče na sopstveni emotivni doživljaj, recimo ja imam depresivni karakter (SINDROM DEPRESIVA), pisao sam o tome i uspeo sam da savladam taj osećaj raznim racionalizacijama ali ne i da izbegnem, samo me više ne boli kada naidje takav period ali mislim da ni duhovnost ne pomaže ako neko ima UR u 3p, tu ni duhovnost ne pomaže da se izbegne saobraćajna nesreća, mislim dogadjaji ne mogu da se izbegnu, to ne zavisi od nas jer onaj drugi recimo u sudaru je pijan i uopšte nije razmišljao niti zna bilo šta o nekom uticaju nečega, jednostavno je pijan.....

Boli ali se lakse podnosi, tebi je sunce dobro, sunce je svest, svestan si koji je razlog, svestan si da ce to raspolozenje da prodje, pa boli manje.

Sto se UR u 3 tice, imam ga ja, sledi post o tome...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Pet Avg 07, 2009 3:24 pm

Duše, ukoliko je Uran u trećoj na vrhu on može da donese saobraćajnu nesreću, ali i spretne prste, posebno ukoliko je u sektilu sa Merkurom, rad sa rukama, brze misli, brzo izražavanje, u govoru dosta afektiranja, iznenadne susrete, nagle odluke, brzopleto ponašnje, bezo razmišljanje i povezivanje, pa i saobraćjne nesreće i to baš na raskrsnici i još mnogo toga od zavisnist od njegovog položaja u natalu. Ako je dispoztor Urana loše postavljan onda će pre doneti opasnost u saobraćaju, ali ako on pravi sve dobre aspekte, posebno sa vl. 1. i sa svetlima osoba će bolje proći,mada to može da osatvi trag na psihu, ili fizičke posledice, u zavisnosti koje su sve pl. , aspekti i znaci uključeni.

Astrosimbolika je toliko široka, kao što svi znamo, ali nekad se neki aspekti odnose na druge kao što je Sneža pisala i to nekada na pretke, nekad na žive u našem okruženju. Ne možemo zanemariti da svest, duhovnost, obrazovanje ne mogu da ublaže negativne aspekte i prenesu na nešto drugo. Za neka duhovna stanja u koja ulaze duhovni ljudi treba puno napora, odricanja, vežbanja itd, tako da ja verujem da tu postoje i dsiharmonični aspekti, koje treba aktivrati.
Ako je reč o natalu prosečne osobe, koja duhovno ne rada, ali ima razum i svest, ili jaku veru, kao i sposobnost samokontrole, ona će ublažiti neki negativan aspekt na neki od tih načina .
Ako imamo aspekt Mars u kvadratu sa Plutonom, kojem je Merkur signifikator u konjukciji sa Jupiterom itekako može ublažiti ovaj aspekt, a ukoliko je i Mesec u trigonu sa Saturnom, tu će osoba naučiti da samokontrolom svojih osećanja bolje prolazi i može da nekad i spreči da ne dođe do izliava agresivnosti, borbe. Saturn u trećoj u trigonu sa Mesecom u 7. će pomoći da ona nauči da kontroliše svoja osećanja, da zaustavlaj izlive ljutnje kda uđe u te situacije, ali to neće uvek uspevati, dešavaće se i da doživi verbalnu i fiizčku agresivnost,kada te planete Mars i Plton bivaju aktivirena, ili kada budu tranziti , koje ih aktiviraju. Naravno kako će se sve proteći zavisi od postavke planeta, znakova i aspekta u natalu.

Dešava se najčešće da se pozitivni i negativni aspekti prožimaju, a signifkatori imaju tu svoju ulogu da potpomognu, ili otežaju , ali treba ići na to postoji li neki izlaz, neke olakšavajuće okolnosti, što je dobro u natalu te osobe, pa onda kako da se iskoriste upravo to poztivno da se njime utiče koliko je moguće na negativno. Sigurno da mnoge stvari zavise i kako se osoba suočava sa teškoćama, krizama i u kakvim okolnostima se odvija neki aspekt, da li ona radi kao neko ko pomaže drugima i tako se suočava i savojim recimo strahovima kod Mesecaa aspektu sa Plutonom, ili sa nesrećnim, bolesnima, ili depresivnim osobama kod aspekta Mesec u opoziciji sa Saturnom itd.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Avg 07, 2009 10:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 4:09 pm

Astrotanja ::Duše, ukoliko je Uran u trćoj na vrhu on može da donese saobraćajnu nesreću, ali i spretne prste, posebno ukoliko je u sektilu sa Merkurom, rad sa rukama, brze misli, brzo izražavanje, u govoru dosta afektiranja, iznenadne susrete, nagle odluke, brzopleto ponašnje, bezo razmišljanje i povezivanje, pa i saobraćjne nesreće i to baš na raskrsnici i još mnogo toga od zavisnist od njegovog položaja u natalu. Ako je dispoztor Urana loše postavljan onda će pre doneti opasnost u saobraćaju, ali ako on pravi sve dobre aspekte, posebno sa vl. 1. i sa svetlima osoba će bolje proći,mada to može da osatvi trag na psihu, ili fizičke posledice, u zavisnosti koje su sve pl. , aspekti i znaci uključeni.

Astrosimbolika je toliko široka, kao što svi znamo, ali nekad se neki aspekti odnose na druge kao što je Sneža pisala i to nekada na pretke, nekad na žive u našem okruženju. Ne možemo zanemariti da svest, duhovnost, obrazovanje ne mogu da ublaže negativne aspekte i prenesu na nešto drugo. Za neka duhovna stanja u koja ulaze duhovni ljudi treba puno napora, odricanja, vežbanja itd, tako da ja verujem da tu postoje i dsiharmonični aspekti, koje treba aktivrati.
Ako je reč o natalu prosečne osobe, koja duhovno ne rada, ali ima razum i svest, ili jaku veru, kao i sposobnost samokontrole, ona će ublažiti neki negativan aspekt na neki od tih načina .
Ako imamo aspekt Mars u kvadratu sa Plutonom, kojem je Merkur signifikator u konjukciji sa Jupiterom itekako može ublažiti ovaj aspekt, a ukoliko je i Mesec u trigonu sa Saturnom, tu će osoba naučiti da samokontrolom svojih osećanja bolje prolazi i može da nekad i spreči da ne dođe do izliava agresivnosti, borbe. Saturn u trećoj u trigonu sa Mesecom u 7. će pomoći da ona nauči da kontroliše svoja osećanja, da zaustavlaj izlive ljutnje kda uđe u te situacije, ali to neće uvek uspevati, dešavaće se i da doživi verbalnu i fiizčku agresivnost,kada te planete Mars i Plton bivaju aktivirena, ili kada budu tranziti , koje ih aktiviraju. Naravno kako će se sve proteći zavisi od postavke planeta, znakova i aspekta u natalu.

Dešava se najčešće da se pozitivni i negativni aspekti prožimaju, a signifkatori imaju tu svoju ulogu da potpomognu, ili otežaju , ali treba ići na to postoji li neki izlaz, neke olakšavajuće okolnosti, što je dobro u natalu te osobe, pa onda kako da se iskoriste upravo to poztivno da se njime utiče koliko je moguće na negativno. Sigurno da mnoge stvari zavise i kako se osoba suočava sa teškoćama, krizama i u kakvim okolnostima se odvija neki aspekt, da li ona radi kao neko ko pomaže drugima i tako se suočava i savojim recimo strahovima kod Mesecaa aspektu sa Plutonom, ili sa nesrećnim, bolesnima, ili depresivnim osobama kod aspekta Mesec u opoziciji sa Saturnom itd.

Koliko sam ja shvatio mi pričamo o prevazilaženju loših aspekata, dakle aspekti koji utiču na dogadjaje mi ne možemo da menjamo, to objasnite, kako čovek da ne prodje ispod prozora sa koga će mu pasti saksija na glavu ili da ne prelazi ulicu na zeleno a na njega naleti pijani vozač automobila sa 100 na sat, kako da napravi pare ako nema uslova u horoskopu, kako da se ne spoplete i ne polomi ruku ili nogu, o tome želim da diskutujemo jer o duhovnosti možemo do prekosutra da pišemo i svako će ostati na svom mišjenju ali ovi dogadjaji koji nam se dešavaju "slučajno" kako njih prevazići...

E kada mi to neko objasni, možemo da predjemo na duhovnost, može da skuva neko u sebi MA 90 SA ali će imati fizičke povrede koje ne može kuvanjem u sebi i duhovnošću da prevazidje a dispozitor će samo pokazati kolika je šteta ali neće sprečiti dogadjaj
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 4:11 pm

hajkula ::Boli ali se lakse podnosi, tebi je sunce dobro, sunce je svest, svestan si koji je razlog, svestan si da ce to raspolozenje da prodje, pa boli manje.

Sto se UR u 3 tice, imam ga ja, sledi post o tome...

Pa o tome i pričam, u horoskopu se vidi da mogu da prevazidjem a mi pričamo o aspektima koji se ne prevazilaze
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Nea Pet Avg 07, 2009 8:04 pm

Ja imam UR u Vagi u 3p, i 1997. na proljeće sam trebala biti u autu koje se survalo u provaliju; osoba koja je U ZADNJOJ MINUTI pošla umjesto mene tom je prilikom poginula. Vozač i suvozač neokrznuti.
Iste godine ili početkom sljedeće auto u kojem sam se vozila otelo se kontroli i jurnulo prema provaliji. U ZADNJOJ MINUTI i NA RUBU PROVALIJE je stao - kao da je neka nevidljiva ruka ugasila motor....
Treći slučaj, isto u to vrijeme: auto juri ko ludo po snijegu, prevrne se i nastavi kotrljati... Kada stane, svi se nađemo naglavačke ali nimalo povrijeđeni.
A Uran u trećoj.

Moja mama ima Uran u 12toj i početkom 70tih je prelazila ulicu na zeleno i auto koje je naglo skrenulo s desne strane ju je udarilo na pješačkom tako da je morala u bolnicu. Bila je povrijeđena u saobraćajnoj sa Uranom u 12toj... A ja nisam bila povrijeđena sa Uranom u 3ćoj.

Kako to?

(I sigurna sam da bi horoskopi ovih o čijim saobraćajkama svakodnevno čitamo također sadržavali Uran tko zna gdje.. Rolling Eyes )
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 8:30 pm

Nea ::Ja imam UR u Vagi u 3p, i 1997. na proljeće sam trebala biti u autu koje se survalo u provaliju; osoba koja je U ZADNJOJ MINUTI pošla umjesto mene tom je prilikom poginula. Vozač i suvozač neokrznuti.
Iste godine ili početkom sljedeće auto u kojem sam se vozila otelo se kontroli i jurnulo prema provaliji. U ZADNJOJ MINUTI i NA RUBU PROVALIJE je stao - kao da je neka nevidljiva ruka ugasila motor....
Treći slučaj, isto u to vrijeme: auto juri ko ludo po snijegu, prevrne se i nastavi kotrljati... Kada stane, svi se nađemo naglavačke ali nimalo povrijeđeni.
A Uran u trećoj.

Moja mama ima Uran u 12toj i početkom 70tih je prelazila ulicu na zeleno i auto koje je naglo skrenulo s desne strane ju je udarilo na pješačkom tako da je morala u bolnicu. Bila je povrijeđena u saobraćajnoj sa Uranom u 12toj... A ja nisam bila povrijeđena sa Uranom u 3ćoj.

Kako to?

(I sigurna sam da bi horoskopi ovih o čijim saobraćajkama svakodnevno čitamo također sadržavali Uran tko zna gdje.. Rolling Eyes )

Ja nigde nisam rekao da neko mora biti povredjen već da UR u 3p donosi saobraćajne nesreće a što se tiče tvoje majke, ne znam horoskop ali svakako nije samo UR zadužen za saobraćajne nesreće, ima još malefika ili benefika napadnutog od malefika, a nekad druge planete i ne donesu saobraćajnu nesreću u 3p ali UR uvek donese a da li će neko biti povredjen zavisi od više faktora, dispozitori, stanje svetla i vladara itd.

Meni je u 3p NE 90 UR 12p i dva pada sa motora i jednom sam pokupio par parkiranih kola pijan i još jednom ali nisam ja vozio ali u kolima nikad nisam bio povredjen, već samo sa motora i ne znam koliko padova sa bicikla kao dete ali su to bile samo ogrebotine i ožiljci
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Pet Avg 07, 2009 10:19 pm

Moje misljenje se globalno poklapa sa Duhovim, sem sto bih izdvojila duhovnjake ali samo one koji svoje zivote provode u manastiru ili slicnoj vrsti potpune izolovanosti od sveta. Svakako da takva osoba prevazilazi losu 3 kucu (na primer) jer ne moze da joj se desi saobracajna nesreca ako ne ucestvuje u saobracaju. Svi eventualni lomovi koje bi lose 3 polje donelo bi u tom slucaju bili preneti na misaoni proces, jer je u takvim uslovima i komunikacija smanjena a ponekad je gotovo i nema. Naravno da bi takva vrsta izolovanosti morala biti pokazana u horoskopu kroz veoma naglasenu 12 polje, Ribe, duhovne planete i da sve to ukljucuje vladara 1 kuce, itd.

U ovim slucajevima verujem u prevazilazenje aspekata, mada ponovo to ne bih tako nazvala jer covek iz manastira se moze saplesti setajuci poljanom i povrediti se, sto bi takodje bilo 3 polje. Sigurno to nece imati jacinu koliko sudar automobilom i u tom smislu to jeste prevazilazenje. Umece astrologije se i ogleda u tome da se dobro proceni koji deo iz celokupne simbolike horoskopa osoba u stvari zivi. Apsurdno je pricati o ljubavi u starosti ako je zivot kratak, ili pricati o saobracaju ako osoba zivi u manastiru, ili pricati o internetu osobi koja zivi u plemenskoj zajednici. Iz tog ugla moze izgledati da se aspekti prevazilaze, ali to je samo privid - aspekt ce raditi, mi samo mozemo promeniti nacin manifestacije aspekta, ali ponavljam - to ce takodje horoskop pokazati, ako umemo da prepoznamo.
Ovo diskusija se po mom misljenju svodi samo na umece astrologa.

Sto se tice diskusije o Uranu u 3 kuci Nea je navela da je bila u saobracajnoj nesreci, sto Uran i govori, a odgovor zasto joj se nista nije desilo ne lezi u njenom prevazilazenju ove pozicije, vec verovatno u dispozitoru tog Urana ili u nekoj drugoj astoloskoj simbolici, vladaru 1 kuce koji je zasticen, ili necem slicnom. Ovo sam ponovila vise puta, ali ajde jos jednom, pozicija planete ili aspekt koji planeta pravi se nikada ne posmatra izolovano od ostatka horoskopa i nikada jedan aspekt ili pozicija nece doneti dogadjaj, sve mora biti potvrdjeno iz vise uglova.

Tako je Duh imao vise saobracajnih nesreca, ali to nije doslo samo zbog kvadrata preko 3 kuce, to je potvrdjeno i preko Merkura i samog vladara 3 polja, da je on imao samo jedan od ovih elemenata, verovatno nesrece ne bi bilo, vec bi se to odnosilo na nesto drugo.
Jos jedan dokaz da Nein aspekt Urana u 3 radi je to sto je brzopleto iznela zakljucak o tome da je aspekt prevazidjen, rekavsi da nije bila povredjena. Niko i nije pricao o povredjenosti nego o saobracajnoj nesreci, koja se nazalost desila.

Aspekti su tu da ukazu na desavanje, ali simbolika jednog jedinog aspekta je toliko siroka da mozemo ispisivati stranice i stranice opisujuci svu simboliku. Ta sirina astrologije je zapravo njena car a ujedno i tezina, jer treba mnogo ucenja i iskustva da bi astrolog umeo da prepozna sta zapravo taj aspekt hoce da kaze. Astrolozi pokusavaju da pronadju stereotipe i ponavljanja i na osnovu toga izvedu zakljucak, to uglavnom radi jer 90% ljudi zivi slicne zivote u smislu slicnih teznj, nada, strahova, itd. Upravo u tome i nalazim razlog zasto je Dupor rekao da svaki 10-ti horoskop ne radi. To je ta manjina ljudi u svetu koja zivi izvan razmisljanja i delovanja nas, obicnih smrtnika, pa se zbog toga iz naseg ugla cini da su oni aspekte prevazisli - nisu, samo su drugacije manifestacije. Nedostatak sirene naseg razmisljanja i pojmanja astrologije je razlog zasto nam je lakse da poverujemo u prevazilazenje aspekta nego u drugaciju manifestaciju, zivot je toliko sirok i raznolik a samim tim i svaki aspekt ponaosob, ali pojedinac moze delovati samo u okviru kruga sopstvene svesti, a nadam se da cemo se oko ovoga sloziti - taj krug je vrlo mali. Stoga tvrdim da je nasa nemogucnost poimanja uzrok tvrdnje da se aspekti prevazilaze. Covek nazalost ne moze shvatiti zivot kao globalno postojanje uprkos svim naporima i pomocnim sredstvima kao sto je horoskop u kome je ispricana prica celog kosmosa...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Sub Avg 08, 2009 4:52 am

Mars u trecoj i u dobrim aspektima ume da da nezgode u saobracaju, dovoljno je da trpi nepovoljan tranzit.
Imam mars u lavu u 3 kuci, mars je retrogradan.
Desilo mi se 2-3 puta, kada prelazim ulicu koja izlazi na drugu ( T ) pa auto stane na pesacki prelaz, semafor i onda ili da idem ispred njega (a on vec izasao na poprecnu ulicu ili da idem iza njega, ulica je nizbrdo... prelazim iza njega, auto krece ali krene na kratko u rikverc... izbegnem da me zakaci). Da sam vozac, imala bih taj problem ili da ja nekoga udarim kada idem u rikverc ili da mene neko tako udari. Ne bih bila zivotno ugrozena, bila bi manja materijalna steta. Tim marsom vlada sunce. Mars je u trigonu sa mojim mesecom.

Imam uran 0 pluton u trecoj kuci. Uran je u 120 sa mesecom i suncem i u opoziciji sa jupiterom. Mozda bi se prevrtala (moj tata kolima vise puta) ali to bi bila uglavnom materijalna steta. Uranom i plutonom vlada merkur u jarcu, u sekstilu je sa venerom.

Ne znam koliko je automobila unistio moj otac, koliko puta imao sudar i koliko puta se prevrtao. On je samo jednom ozbiljnije povredjen, ali na motoru. Pre nego sto sam se rodila. Kad kazem ozbiljnije, bio je nedelju, dve u bolnici, ugruvao se pa zbog ispitivanja. Meni njegov horoskop izgleda nepovoljniji od mog za voznju automobola i nezgode u saobracaju. Ima mesec u vagi u 3 u opoziciji sa saturnom (a naplacao se kazni...) a venera je u ovnu u kvadratu sa plutonom i jupiterom. Merkur je u konjunkciji sa uranom u MC u biku, a opet vladar venera u ovnu u aspektima...

Ni jednom nije imao nezgodu kada je neko od nas iz porodice sa njim u kolima. Par puta se desilo da je sa njim neko od zaposlenih, kolega, znaci skoro sve su bile kada je sam u autu.


PS
Duh-e, tata ipak ima juzni cvor u 11, i za nase uslove dobru penziju ali je i kao penzioner do skoro imao firmu...
20.05.1937. u 10 sati pre podne, Beograd
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  -menora- Sub Avg 08, 2009 9:07 am

DUH
I Sloba Milošević je imao SA 90 SO pa znamo koliko se popeo visoko i gde je završio.
Ovo zatamljeno ste malo nejasno napisali ali bez obzira šta ste hteli da kažete ovaj primer sa Slobom je dobar odgovor a videćemo kako će taj političar završiti, jer koliko shvatam on je još uvek živ a ako ste pažljivije čitali ja sam rekao da loš aspekt neće negirati dogadjaj, pa tako npr SO u 10p će doneti uspeh i čovek će se uspeti ali ako ima loš aspekt sa malefikom sigurno neće ostati tu na vrhu a dispozitor 10p će pokazati kako će taj uspeh da se završi.

Inače loši aspekti ME ili Benefika medju sobom, su druga priča jer nemaju neke drastične lomove ili fizičke povrede pa to loše što donose su uglavnom neke moralne dileme ili prevare a kada ovde pričamo o lošim aspektima, svi misle na mnogo crnje od nemorala ili blefiranja a što se tiče ME 90 NE znam njih par kojima je ME jedan od vladara pa ne blistaju od intelekta, posebno ako su još vezana za intelektualna polja

evo prebacicu se ovde Cool

ljudi pa sta ja da radim sa ovim So180Sa affraid ...nisam politicar niti imam nameru,moj muz takodje nije(za sada a nadam se da nece ni u buducnosti) ... dispozitor ovog So je jako los Ju u 12 i to u jarcu (gde mu nije bas prijatno jelte Evil or Very Mad ) a gradi jos gore aspekte affraid :

Ju90Ur (orbis 9 ) affraid - ja cu ovo da ignorisem What a Face
Ju90Pl (orbis 8 affraid - i ovo cu da ignorisem What a Face
Ju0severni mes.cvor confused
Ju90 kiron confused
Ju60Ma Idea

kuku lele ja cu pod stare dane iznenada zavrsiti u zatvoru u nekoj dalekoj zemlji (mozda cu ubiti nekog ili masu ljudi Suspect ) i do kraja zivota ima da patim zbog toga ...jao sta je ovo affraid
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Sub Avg 08, 2009 9:57 am

-menora- ::
evo prebacicu se ovde Cool

ljudi pa sta ja da radim sa ovim So180Sa affraid ...nisam politicar niti imam nameru,moj muz takodje nije(za sada a nadam se da nece ni u buducnosti) ... dispozitor ovog So je jako los Ju u 12 i to u jarcu (gde mu nije bas prijatno jelte Evil or Very Mad ) a gradi jos gore aspekte affraid :

Ju90Ur (orbis 9 ) affraid - ja cu ovo da ignorisem What a Face
Ju90Pl (orbis 8 affraid - i ovo cu da ignorisem What a Face
Ju0severni mes.cvor confused
Ju90 kiron confused
Ju60Ma Idea

kuku lele ja cu pod stare dane iznenada zavrsiti u zatvoru u nekoj dalekoj zemlji (mozda cu ubiti nekog ili masu ljudi Suspect ) i do kraja zivota ima da patim zbog toga ...jao sta je ovo affraid

Aspekt So 180 SA kaze da ti genetika preko oca ti donosi lose zdrvlje, narocito kasnije, pa problemi sa kicmom, srcem, pa ces nositi podeblju dioptriju u starosti. Ali kako tvoj vladrar 6 MO ima 120 SA sve ovo vazi vise za oca i muza. Pa bi govorilo da je muz odrastao siromasan i toga se plasi, mnogo se brine, lose zdravlje u kasnijim godinama, sukob sa autoritetima, svadje sa ocem, cak i ako nisu svadje kao da postoji neka duboka netrpeljivost i neka muka koja se provlaci kroz musku liniju. Pravice tvoj muz dobru lovu ali ce imati i velike gubitke u zivotu.

Sto se tice tvog Jupitera on ima samo dobre aspekte a jeste pozicijom los, sve one kvadrate mozes da zaboravis sa tolikim orbisima. U stvari ne, sad tek vidim da JU tacno kvadrira ekvidistans UR i PL, pa ti aspekti rade, ali je srecom dobar sa VE koja je dispozitor toga, pa se sto se toga tice sve dobro zavrsava.
Kako god okrenes za tebe se sve okrene na dobro, ali za muza nije tako, on ce imati lomove i u karijeri i finansiski i zdravstveno. Tebi od njega dolazi dobro, ali ces imati brige za njegovo zdravlje i dobrobit.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 5 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu