Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Negativni aspekti

+12
Tajna
Nea
Snezana
nina4
hajkula
DUH
Makica
Astrotanja
Izida
Strelica
gernica
Čarobnica
16 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  -menora- Ned Avg 09, 2009 7:32 pm

hajkula

Naravno da sve potkrepis astroloskom simbolikom, ne kazem da nisi u pravu jer taj-i-taj aspekt ne znaci to sto si napisala. Ne. Nije stvar u tome. Nego samo pokusavam da ti skrenem paznju na nijanse, na snagu. U nekom horoskpu ce to sunce u strelcu u opoziciji sa saturnom u blizancima, kao rezultat okolnosti da da problem neki u govoru, da li nejasan izgovor r, l ili nesto drugo, nedovoljno obrazovanje, na neki nacin prekid obrazovanja...
Jako slican horoskop ima meni omiljeni izvrsni direktor (otisao u drugu firmu). Njemu je jupiter na pocetku jarca a podznak na kraju vodolije (nesto je stariji od menore) a mesec mu je 0 uran. Njegov tata je umro kada je imao 10 godina. Znao je da kaze, ja sam se i rodjenom ocu suprostavljao. Video sam da je lose to sto radi, da nije u pravu i to sam mu rekao. (Nije imao frku od direktora ni kao pocetnik. Video je da se menja klima u firmi, da on neke stvari ne moze da radi, i otisao iz XXX - nase firme.) To sunce 180 saturn jednostavno ne trpi lose, lazne autoritete i daje hrabrost da im se suprotstavi. A moze da da nesto tiransko osobi koja ima taj aspekt. Znaci od sposobnosti da prepozna i suprotstavi se, do toga da je osoba takva. Njemu su nudili bonus (strani investitor) na zavrsetku radova na jednoj fabrici, on je odbio, kaze ako treba bonus (10.000evra pre par godina), to treba XXX- mojoj firmi da se da jer sam ja zajedno sa kolegama radio ispred XXX-moje firme, firma je nosioc posla... a onda ako moja firma proceni moju zaslugu da me adekvatno nagradi ili ne. Ljudi uzimali, jedva cekali da im se da tako nesto, ma uvlacili se, ma sta sve nisu ali on - ne. Nije on neki vernik, mlad je bio za to, ali je odbio da radi za pravoslavni Bozic, za Uskrs. - Iz principa - kaze. -Ima dosta vernika koji rade na ovom gradilistu, pa zasto Srbi a mi smo u nasoj drzavi da na svoj verski praznik rade, dok oni svoj praznik postuju? - Jupiter je u jarcu. Postuje sve ljude, ali brani svoje. Njegov otac je umro od srca (pio je) a on je tu godinu presao. Kako se jos kod njega vidi taj saturn u blizancima 180 sunce. Da sagovornik ne cuje nesto sto on kaze, ili da sagovornik previdi nesto u mailu ili faksu, ali on je to vec shvatio pa razgovor telefonom ili usmeni, lepo ispise kao zapisnik pa posalje faksom, mailom i zamoli da mu potvrdi. A ako ne ume da procita, to je onda sagovornikov problem i svu tu prepisku cuva - saturn u blizancima, napismeno i cuvati.
Tako da svakako da se slazem da ta opozicija donosi neke otezavajuce okolnosti ali da mora da bude fatalna, neki tresak, pad - ne mora. Covek mora da cacka nesto u tom smislu, da se recimo bavi politikom da bi izvukao neku korist... ili da ga strah od sopstvene bede gura u zgrtanje para na racun siromasnih... da zgrce, skuplja, pa da tresne dole. ,,Pravda je spora ali je dostizna,, (Saturn, spor, u vagi pravda, on je tu egzaltiran, dugo se ceka na pravdu ali stize...)

Uf ovo mi jako poznato sto pises , od samog starta i ja nikada nisam sljivila autoritete,narocito su mi specijalnost oni '"umisljeni direktori" kojima sa uzivanjem sasipam sve u lice Cool ,imala sam dosta sukoba sa nadredjenima,prezirem uvlakacke odnose prema direktorima,za mene su svi ljudi isti i zasluzuju isto postovanje bilo da su Direktori ili moji traktoristi sa predhodnog posla (ljudi koje obozavam i koji mene jako vole),ako sam se za nesto borila na poslu jesam za pravdu i prava radnika,uvek ih stitim maksimalno koliko mogu,pa kada se izborim za povecanje plata to bude jako malo-mizerno - Ju u jarcu ne moze da se izbori za mnogo jbg...
i primetila sam da kada nesto kazem da me ljudi gledaju cesto belo -zato ponavljam vise puta,usmeno uvek pravim zakljucak kao uciteljica i iz toga se izrodila moja uzrecica :"jeste li me razumeli sta kazem" ; ...da mislim da nisam dovoljno razumljiva ljudima u komunikaciji afro ... i pismeno kada pisem recenice su mi Bozhe sacuvaj nerazumljive i Andricevske i niko tu nista garant ne moze da pohvata(ali imam kolegu koji je specijlano zaduzen za to da mi pegla recenice - ja napisem nesto i onda njemu dam i kazem e sada ti to ovo ispeglaj da bude jednostavno i razumljivo majke mi, koji sam ja kreten What a Face )

e sad ne znam kako ja tebi delujem pa kazes da bih ja teze podnela nego druge zene taj neki pad ili bolest muzha ...ja sebe smatram izuzetno jakom,izdrzljivom,prilagodljivom,spremnom na sve(znas ono zene na sve spremne cyclops hahahah) ... i da znas dobar ti je savet da sakupljam parice malo sa strane poslusacu te Very Happy (iako vec sada sebi uplacujem ono privatno osiguranje ali muz zna za to What a Face )

hvala na osvrtu flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  -menora- Ned Avg 09, 2009 7:56 pm

Flora ::[color=blue]Menora, posto vidim da se vodi rasprava o SA180SU, da li je tvoj muz dosta stariji od tebe?
Jer mi nekako izgleda da je to sigurno vise od Saturnovskih 7 godina, posto je SU u Strelcu?

Flora muzh je stariji svega 5,5 godina od mene a ja volem jako starije,sede,iskusne muskarce Cool
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 9:20 pm

I ako neko zbog loseg aspekta umre u nekim kasnim godinama, od srca ili mozdanog udara, naglo ili u snu, je li to blagoslov ili kazna? Ako se to desi mladoj osobi, to je stvarno tuzno i tragicno. Ali neko od 80-90 godina?
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 9:22 pm

Radimo u istoj firmi, imamo razlicite aspekte, neki imaju slicne aspekte... svima kasni plata a svako od nas to individualo dozivljava...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Ned Avg 09, 2009 11:48 pm

[quote="hajkula"]
Tako da svakako da se slazem da ta opozicija donosi neke otezavajuce okolnosti ali da mora da bude fatalna, neki tresak, pad - ne mora. Covek mora da cacka nesto u tom smislu, da se recimo bavi politikom da bi izvukao neku korist... ili da ga strah od sopstvene bede gura u zgrtanje para na racun siromasnih... da zgrce, skuplja, pa da tresne dole. ,,Pravda je spora ali je dostizna,, (Saturn, spor, u vagi pravda, on je tu egzaltiran, dugo se ceka na pravdu ali stize...)

Hajkula verovatno da ne mora da padne uvek ali ako je preko Mc-a mora, pa to je bas aspekt pada, strah od bede ga gura i sve se slazem, ali sa ovakvom postavkom ugled biva ukaljan i polozaj srusen. Pa to su SO i SA, sta ce da ga odrzi na visini, kad se te dve planete posvadjaju a aspekt kaze da se svadjaju, nema tog Marsa ili Jupitera koji mu odrza polozaj. Narocito u njenom primeru jer je i JU slab...

Tajna:
Da sam kritikovana za strpljenje ili takt razumela bih (jer mi je Saturn mizeran a Mars naglasen sa ne bas dobrim zavrsetkom), cak bi se i izvinila, ali u slobodu govora i moral mi molim vas ne dirajte!

Strpljenje ulazes, dajes dosta energije, strpljivo objasnjavas - tako te dozivljavam. Tvoj mars radi kroz moju 7 i kroz konjunkciju sa mojim merkurom - koji jedino ima sekstil sa venerom tako da tu tvoju opoziciju ja dozivljavam venerom, na lep, plodonosan nacin, iz koje imam koristi i tvoji tekstovi mi malo razdrmaju moj sljunak, podsete na zaboravljeno... tebi je mars na asc a u dobrim aspektima u odnosu na moj horoskop tako da sto se mene tice, mozda si neko iskustvo preslikala na ovo sto ja pokusavam da ti kazem pa zato neko nerazumevanje ali ne stoji to sto vidim kako dozivljavas, na protiv.


Ja sam upravo na to i mislila, kao sto meni tvoji uteraju krv u glavu ME - sljunak, KRV u glavu - MA Mad

Saturn ti nije mizeran, molim te. Moja najmladja sestra ga ima u raku u losim aspektima (jos je 0 venera). Ona je kao osoba mnogo bolja, odgovornija, pozrtvovanija a ume i da uziva i mogu ti reci i da bolje prolazi u zivotu (i treba) nego srednja sestra i ja. Taj saturn je njoj doneo u najranijem detinjstvu tesku bolest majke (na porodjaju joj otkrili rak grlica materice)... zena je izlecena na srecu. Tebi na primer dobro mesto za zivot je - stara kuca koja moze da se rusi i na njenim temeljima da se gradi nova, jer su ti temelji dobri, i na tom mestu gde je bila stara kuca, da je tvoja spavaca soba i kuhinja a kupatilo da bude luksuzno, vece, romanticno sa najsavremenijom i najlepsom kadom, sredstvima za hirigijenu i ulepsavanje...

Nadam se da njoj nije vladar, meni jeste pa umem da budem mizerna i da se osecam jadno, sto bas ospekt i govori - jadno... Cinjenica da ga dispozitor popravlja pa nije moj zivot jadan i bedan kako bi inace taj polozaj vladara 1 govorio. U pravu si za staru kucu (ali je jos nemam) i ostalo, ali kao vladar 1 kuce tako polozen govori pored ostalog i o izgonu i bolu duse koji osoba nosi, nedostaku strpljenja, istrajavanja i smanjuje sve dobre Saturnove strane, a pojacava lose, veruj mi na ovome, da postoji nacin da nesto pomerim u svom chartu to bi bio Saturn (kud se ne rodih 45 min kasnije), nego moj Mars zuri, uvek zuri. No to cemo na mojoj temi...


Hocu da kazem, da imas temelj u znanju, da cenis istinu, a kakva je istina ako nije gola (ko to bolje moze da te razume nego pun jarac Cool ) samo da te podsetim da nisu svi ljudi isti, da je vecina osetljivija, plasljivija, pa ce neko da cita ovo sto pisemo i da se prepadne, ko je sklon negativnoj sugestiji - autosugestiji moze bas da se nadje u problemu. Znaci, nisu moji komentari bili kritika tvog morala ili slicno nego dodatak tvojim komentarima. Ja se na tvoja pisanja nadovezujem i ne mislim da tebi to smeta. Moje iskustvo je bas ta sirina znacenja planeta po polozaju i u aspektima.

Ne smeta mi, naprotiv tera me da mislim...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 12:04 am

Sto se morala i etike tice moram jos da dodam ili da sumiram sta sam svim svoijm opsitnim postovima htela da kazem.

Kako je ovo astroforum i prvenstveno sluzi prosirivanju i razmeni astroloskih znanja hajde da zanemarimo licna osecanja pitaca! Ko nece da mu horoskop bude diskutovan i odredjeni elementi tumaceni kao losi ili opasni neka ne postavlja svoju kartu! Mozemo mi diskutovati i druge karte - poznate licnosti, nepoznati ljudi, itd...Sa klijentima razmislim sta treba da kazem i slazem se da treba da se proceni psihologija licnosti, sa kolegama, govorim sve sto mislim u cilju pronalazenja istine i daljeg razvoja.

Sigurna sam da ima ljudi kojima moji uvidi nece prijati, ako neko ne zeli da cuje moje misljenje na datu temu, neka to samo napise tokom postavljanja pitanja, ja cu cutati (teskom mukom, ali cu cutati silent)
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Pon Avg 10, 2009 12:17 am

Tajna, ja se u potpunosti slazem sa tvojim stavom. sunny
Istinu na sunce, to ti je moja deviza. flower
Uostalom zar uvidjanje problema i svojih gresaka, nije pola puta u resavanju istih.
I po meni je sve je to neophodno u cilju samospoznaje i daljeg sopstvenog razvoja!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pon Avg 10, 2009 2:46 pm

Tajna ::Sigurna sam da ima ljudi kojima moji uvidi nece prijati, ako neko ne zeli da cuje moje misljenje na datu temu, neka to samo napise tokom postavljanja pitanja, ja cu cutati (teskom mukom, ali cu cutati silent)

Kad smo već kod istine daj malo opisa FLORE postavila je svoj natal u LIČNIM PITANJIMA i još niko nije ništa odgovorio, ja sam gledao sinoć i ne znam odakle da počnem, pa upotrebi malo taj tvoj MA na ASC a ja ću da dopunim ili kažem nešto drugo, mislim stvarno je malo teže za povezivanje, slično ČAROBNICI.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 7:47 pm

DUH ::
Tajna ::Sigurna sam da ima ljudi kojima moji uvidi nece prijati, ako neko ne zeli da cuje moje misljenje na datu temu, neka to samo napise tokom postavljanja pitanja, ja cu cutati (teskom mukom, ali cu cutati silent)

Kad smo već kod istine daj malo opisa FLORE postavila je svoj natal u LIČNIM PITANJIMA i još niko nije ništa odgovorio, ja sam gledao sinoć i ne znam odakle da počnem, pa upotrebi malo taj tvoj MA na ASC a ja ću da dopunim ili kažem nešto drugo, mislim stvarno je malo teže za povezivanje, slično ČAROBNICI.....

Da ja bas malo upotrebljavam taj Mars, bas treba da ga gurkas u akciju... bounce Nego ajde malo ti, da cujemo tvoje tumacenje, ali kompletno od pocetka do kraja, sa zakljuckom. bom
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pon Avg 10, 2009 7:51 pm

Tajna ::
DUH ::
Tajna ::Sigurna sam da ima ljudi kojima moji uvidi nece prijati, ako neko ne zeli da cuje moje misljenje na datu temu, neka to samo napise tokom postavljanja pitanja, ja cu cutati (teskom mukom, ali cu cutati silent)

Kad smo već kod istine daj malo opisa FLORE postavila je svoj natal u LIČNIM PITANJIMA i još niko nije ništa odgovorio, ja sam gledao sinoć i ne znam odakle da počnem, pa upotrebi malo taj tvoj MA na ASC a ja ću da dopunim ili kažem nešto drugo, mislim stvarno je malo teže za povezivanje, slično ČAROBNICI.....

Da ja bas malo upotrebljavam taj Mars, bas treba da ga gurkas u akciju... bounce Nego ajde malo ti, da cujemo tvoje tumacenje, ali kompletno od pocetka do kraja, sa zakljuckom. bom

Pa ja ne bi "gurkao" tebe da mogu tako naširoko da pišem, navatao me SA kroz 1p ili nešto drugo, ne mogu ni 2 + 2 da saberem ako ne piše 4
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 8:13 pm

DUH ::
Tajna ::
DUH ::
Tajna ::Sigurna sam da ima ljudi kojima moji uvidi nece prijati, ako neko ne zeli da cuje moje misljenje na datu temu, neka to samo napise tokom postavljanja pitanja, ja cu cutati (teskom mukom, ali cu cutati silent)

Kad smo već kod istine daj malo opisa FLORE postavila je svoj natal u LIČNIM PITANJIMA i još niko nije ništa odgovorio, ja sam gledao sinoć i ne znam odakle da počnem, pa upotrebi malo taj tvoj MA na ASC a ja ću da dopunim ili kažem nešto drugo, mislim stvarno je malo teže za povezivanje, slično ČAROBNICI.....

Da ja bas malo upotrebljavam taj Mars, bas treba da ga gurkas u akciju... bounce Nego ajde malo ti, da cujemo tvoje tumacenje, ali kompletno od pocetka do kraja, sa zakljuckom. bom

Pa ja ne bi "gurkao" tebe da mogu tako naširoko da pišem, navatao me SA kroz 1p ili nešto drugo, ne mogu ni 2 + 2 da saberem ako ne piše 4
Ma kakav SA, kad ti je u 2, o cemu ti pricas?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Pon Avg 10, 2009 8:38 pm

Tajna ::
Ma kakav SA, kad ti je u 2, o cemu ti pricas?

Pa znaš da SA deluje sa zakašnjenjem a našao sam interesantan horoskop, uzbudljiv život koji ne bih živeo idi na poznate ličnosti i postavi kartu ja ne umem...


Poslednji izmenio DUH dana Sub Avg 15, 2009 11:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty nepovoljni aspekti

Počalji  senka023 Sub Avg 15, 2009 1:50 am

Citala sam postove i pratila komentare,ali sam htela da se ukljucim tek sa postavljenom natalnom kartom.
Pomogla je cerka...ja bih sama uspela oko Nove godine... bounce

Smatram de se moraju i trebaju reci kako povoljni, tako i nepovoljni aspekti....
ali ovi drugi vrlo pazljivo i biranim recima, kako je neko rekao, mislim Astrotanja,... "uviti u celofan"

Kako god mislili i smatrali da nas nista vise ne moze dirnuti....
....cini mi se da smo po pitanju zdravlja (svog i bliznjih) najosetljiviji!

Da sam post pisala pre dve~tri nedelje, rekla bih "Ajd' bre kazi, nemo' da gnjavis! "
Neizvesnost koja traaaje dok se odrade lekarska zakazivanja na preglede,
na dobijanje rezultata od analiza je PRITISKAJUCA....
Kada se prepozna taj momenat "NISTA SE JOS NE ZNA " ...e tu treba biti tata~mata od zanata!

Nepovoljni aspekti....rekla bih da ce se covek pre usaglasiti sa trpljenjem i prilagodjavanjem i prihvatanjem i ...
nego sto ce moci da ih prevazidje.

Pustio bih ja njega, no nece on mene
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  BoSaNKa Pon Mar 22, 2010 8:29 pm

izvinjavam se ako se vec pricalo o ovome..

ja imam jedan od najgorih aspekata ako ne i najgori ma90sa, ma90ur.....sta bi ovaj aspekat donio? mars je retro u ribama u 9 na granici sa 10 a ur i sa u strijelcu u 6...iznenadan gubitak poslaa, iznenadne bolesti??

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Pon Mar 22, 2010 10:09 pm

Postavi natal, pa ćeš onda dobiti odgovor. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  BoSaNKa Uto Mar 23, 2010 5:34 pm

heheheh pa dobro ionako sam sve opisala...aL evo i natal

znaci ma/ur i ma/sa u kvadratu...kako vam se cini Razz

http://tinypic.com/view.php?pic=smrud4&s=5

grazie!!! Very Happy sunny flower

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Sre Mar 24, 2010 1:27 am

Čini mi se da se kloniš brzopletosti, da što manje impulsivno reguješ , posebno u odnosu sa autoritetima, šefovima, kada je posao u pitanju. Izbegavaj rizike i gledaj da da budeš nekad i manje tvrdoglava,kako bi bolje prošla na poslu, ali i u opšte. Ako se boriš , a s Marsom na Mc-u to ćeš činiti neka u toj borbi bude što mnje nepromišljenog srljanja. Što manje impulssivno reguješ, to možeš izbeći razne nevolje i probleme i na poslu i što se zdravlja tiče.

Obazriva budi pri fizičkim aktivnostima. Nešto više obrati pažnju na noge, butine, pete, kukove. U fizičkim aktivnostim što manje žuri, izbegavaj brzopletost, žustre rekacije, kako bi što manje bilo povreda i eventulnih preloma. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 24, 2010 3:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  BoSaNKa Sre Mar 24, 2010 1:32 pm

hvala Tanja na savjetu =)

citala sam da ovaj aspekt moze donijeti razne povrede...ja HVALA BOGU nisam niti lomila nista niti sam imala teskih povreda. dali je to zbog mog retro marsa. npr. kad bi bio u ovnu ili skorpiji bila bi vise sklona povredama ili je bas obratno. znaci ako je mars slabiji losije je po zdravlje, ozljede?...nikako ne znam kako i gdje da uvrstim moj mars. u 9 ili 10 kucu ili u znak ribe ili ovna..ili da gledam obadvoje najbolje hehe...definitivno sto se tice osjetljivosti, emotivnosti vise me opisuje mars u ribama..

u ovom aspektu sam se jedino pronasla sto se tice nervoze, i brzih postupaka. a dali ce imati neke veze posao posto je sa/ur u 6?

sunny

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Sre Mar 24, 2010 3:43 pm

Bosanka, šta ti se događalo prošle godine u oktobru, kada ti je tranzitni saturn bio u 4, u opoziciji sa Marsom i u kvadratu sa natalim Sturnom i Uranom. da li je bilo porodičnih problem, da li je neka starija osoba u kući bila bolesna?


Kako je saturn u 6. zdravstvenih probleme mož biti pre u starosti, kada više bude na tebe uticao Saturn, pa jačaj kosti, koristi kalcijum više u ishrani, pij mleko i koristi mlečene prozvode, da ti ne bi kosti u starosti bile krte. Preventiva je važna i korisna, posebno kada znamo šta može da nas zadesi.

Po svemu sudeći tvoj Mars je u Ribama, a predstavlja i tvog oca u mladosti. Kakav je o bio, da li je on ispunio simboliku tog Marsa.Šta se njemu događalo? Ili je neko od tvoj predaka doživeo možda neki pad sa konja, povredu ili nešto slično. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 24, 2010 9:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  BoSaNKa Sre Mar 24, 2010 6:59 pm

e ovako ne znam dali vidis to iz moje karte...

ja zivim s mamom, s ocem ne zivim vec od priblizno 1991/1992 godine...ove godine u , septembru ili oktobru se opet javio i poceli smo upostavljati kontakt i vidjeli smo se...
ne znam zbog cega, jednostavno kaze opametio se heheheh..dali mozes vidjet to iz karte..tranziti?..

a to sto spominjete oktobar, ja se ne sjecam nista lose, da je bilo a mozda bas taj "povratak" oca, priblizno u sept, oktobru 2009 smo dosli u kontakt...a posto je 4 kuca -majka, 10-otac neko kaze bas obratno. mozda kod mene 4 kuca predstavlja oca pa se je to odrazilo tako, dali je moguce? a u septembru sam upoznala decka takodjer. flower

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Sre Mar 24, 2010 9:55 pm

Mars je muška planeta,pa se pre odnosi na njegovo ponašanje, koje je bilo takvo da je donelo probleme, mada je nekada zamenjen, pa može da bude i obrnuto.Otac i majka su ti jako različiti i do razdvajanja je došlo bog te njihove suprotnosti, razlčitosti. Sunce u Škopriji može doneti velike promene i trasformacije, običo nakon nekih teških, kriznih situacija, što se i vidi iz tvog natala. E, sada ko je saturn taj koji je doneo tugu, pokajanjeda je otc prolazio kroz krizu i došo do nekog poboljšanja.

Ponovni kontakt sa njim, situacija koja je pratila nije bila baš sasvim prijatna.18. septembra je bio Mlad Mesec u tvojoj 4. u opoziciji tranzitnim Uranom i u konjukciji sa Saturnom i on je doneo neke promene, vraćanja u prošlost, sećanja, ne tog dana već u periodiu od 18., pa u narednih 29. dan od tog dana. To može doneti malo tuge, sećanja, možda i brige, možda i neke napetosti u odnosima među roditeljima, jer je zahvaćena 4. i 10. i Saturn je pravio kvadrat sa natalnim Saturnom i Uranom oktobra 2009. Što može da donese i potrebu ili osećanje, ili nagoveštaj da se nešto mora nepohodno promeniti. Do promene nekada dolazi nekada tek sa poslednjim tranzitom Saturna, nakon njegovog retrogradog hoda, a nekada i pri prvom tranzitu, što zavisi ponekad i od drugih tranzita. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 8 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu