Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Negativni aspekti

+12
Tajna
Nea
Snezana
nina4
hajkula
DUH
Makica
Astrotanja
Izida
Strelica
gernica
Čarobnica
16 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Uto Jul 21, 2009 11:10 pm

Čarobnica ::Nisu ni svi Saturni izdržljivi, naročito ako imaju kvadrat sa Uranom...


Pričali smo o SA 120 MA a ne o UR i pričamo teoretski onako u grubim crtama.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Uto Jul 21, 2009 11:12 pm

Strelica ::
DUH ::Baš sam omatorio, nikad ne znam kada se zezaš a kada si ozbiljna, oćeš da kažeš da izdržljivost nije važna za seks

Pozeljna je,kao i svest o tome da to ne znaci sate i sate,Boze me oprosti...

Da sate ali iz više puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Izida Uto Jul 21, 2009 11:15 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 11:19 pm

DUH ::
Strelica ::
DUH ::Baš sam omatorio, nikad ne znam kada se zezaš a kada si ozbiljna, oćeš da kažeš da izdržljivost nije važna za seks

Pozeljna je,kao i svest o tome da to ne znaci sate i sate,Boze me oprosti...

Da sate ali iz više puta

E,pa ti si "blizi Saturnu" Laughing Pricacemo za koju godinu,mozda i promenim misljenje,ovako,moja Venera se raduje Marsu u Blizancima,recimo u nekom aspektu sa Mesecom (reakcija) i Plutonom.... ih bounce
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Uto Jul 21, 2009 11:29 pm

DUH ::

Pričali smo o SA 120 MA a ne o UR i pričamo teoretski onako u grubim crtama.

Razumem ja o čemu pričate, samo kažem u grubim crtama da nije ni svaki Saturn izdržljiv...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Uto Jul 21, 2009 11:32 pm

Strelica ::moja Venera se raduje Marsu u Blizancima,recimo u nekom aspektu sa Mesecom (reakcija) i Plutonom.... ih bounce

I moja... lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Sre Jul 22, 2009 8:22 am

Strelica ::Ma bre... Vrlo uskoro,niko nikog mrzeti nece a dotle,ja mislim da ce pre Venera,koju je napao Mars,da "mrzi" ,ako uopste moze da mrzi,a Saturna manje,jer je prethodno,uvek vise volela Marsa,nego Saturna,je l'?...

Misliš li da će sve loše iz nečijeg natala da bude izbrisano kao gumicom?
Rekla bih da će malo više vode da protekne dok se to sasvim ne izmeni i genetski čak...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 10:55 am

pandora* ::Ma daj gde je tu zadovoljstvo majke ti mile po celu noc...ma idi bre begaj lol!

Pa asad u ovim mojim godinama se slažem sa tobom, jednom je dosta, ali kada sam imao manje od 30 god ..............
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 11:09 am

Strelica ::
DUH ::
Strelica ::
DUH ::Baš sam omatorio, nikad ne znam kada se zezaš a kada si ozbiljna, oćeš da kažeš da izdržljivost nije važna za seks

Pozeljna je,kao i svest o tome da to ne znaci sate i sate,Boze me oprosti...

Da sate ali iz više puta

E,pa ti si "blizi Saturnu" Laughing Pricacemo za koju godinu,mozda i promenim misljenje,ovako,moja Venera se raduje Marsu u Blizancima,recimo u nekom aspektu sa Mesecom (reakcija) i Plutonom.... ih bounce

A šta bi falilo tvojoj VE sa nekim MA u Vagi podržanim onim izdržljivim egzaltiranim SA ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 22, 2009 1:12 pm

DUH ::A šta bi falilo tvojoj VE sa nekim MA u Vagi podržanim onim izdržljivim egzaltiranim SA ?

Zato sto bi onda previse bila opterecena moja 12. posto bi verovatno imao i Plutona u Vagi a i "nadrjlao" bi Mesec,pa onda sta bi Venera...Nisam se nikad zabavljala sa nekim ko ima Ma u Vagi. Uglavnom su imali Ma u Blizancima. Bio je jedan momak sa kojim sam se zabavljala 5 god. imao je "krcatog" Lava i super smo se zezali i druzili,ali imao je Ma u Raku i to mi nikako nije prijalo a ni njemu. Jos jedna duga veza sa momkom koji je imao Marsa u Ovnu,isto nikako nije valjalo,i ako smo bili zaljubljeni jaaako... Ne vredi,moji Pl i Sa,izgleda nemaju bas mnogo tolerancije. A Ma u Vagi,ne znam kako bi izgledao horoskop,ali ja ne volim "upicanjene" tipove...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 1:41 pm

Strelica ::
DUH ::A šta bi falilo tvojoj VE sa nekim MA u Vagi podržanim onim izdržljivim egzaltiranim SA ?

Zato sto bi onda previse bila opterecena moja 12. posto bi verovatno imao i Plutona u Vagi a i "nadrjlao" bi Mesec,pa onda sta bi Venera...Nisam se nikad zabavljala sa nekim ko ima Ma u Vagi. Uglavnom su imali Ma u Blizancima. Bio je jedan momak sa kojim sam se zabavljala 5 god. imao je "krcatog" Lava i super smo se zezali i druzili,ali imao je Ma u Raku i to mi nikako nije prijalo a ni njemu. Jos jedna duga veza sa momkom koji je imao Marsa u Ovnu,isto nikako nije valjalo,i ako smo bili zaljubljeni jaaako... Ne vredi,moji Pl i Sa,izgleda nemaju bas mnogo tolerancije. A Ma u Vagi,ne znam kako bi izgledao horoskop,ali ja ne volim "upicanjene" tipove...

A kakve voliš, moderne, pomalo neobične a ni zagonetni, tajanstveni ili talentovani ti ne bi smetali?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 22, 2009 1:50 pm

DUH ::A kakve voliš, moderne, pomalo neobične a ni zagonetni, tajanstveni ili talentovani ti ne bi smetali?

Moderne Rolling Eyes Ovaj sadasnji je toliko moderan,da mi dodje da se upucam,ali dobar je s obzirom da ima vladara Asc-a u Jarcu R 180 Saturn R,sto sam grozna...Jesu moderni u pogledima na zivot i mene u krajnjem slucaju,jer ne bi mogli ni da me upoznaju,a kamoli da udju u "moj krug". Neobicni su svakako,tajanstveni,da pace (to se bre kaze foliranti ) Laughing a talentovani su nevidjeno,da mi idu na zivce lol!
Imaju literarni dar,uglavnom,mada i veste ruke,ali okolnosti nikakve,na zalost... intuicija je jaka a ovaj sadasnji je,da ne kazem "vidovit",ali ima tu svacega... Inteligentni su jako,samo,kazem,okolnosti...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 4:13 pm

Strelica ::
DUH ::A kakve voliš, moderne, pomalo neobične a ni zagonetni, tajanstveni ili talentovani ti ne bi smetali?

Moderne Rolling Eyes Ovaj sadasnji je toliko moderan,da mi dodje da se upucam,ali dobar je s obzirom da ima vladara Asc-a u Jarcu R 180 Saturn R,sto sam grozna...Jesu moderni u pogledima na zivot i mene u krajnjem slucaju,jer ne bi mogli ni da me upoznaju,a kamoli da udju u "moj krug". Neobicni su svakako,tajanstveni,da pace (to se bre kaze foliranti ) Laughing a talentovani su nevidjeno,da mi idu na zivce lol!
Imaju literarni dar,uglavnom,mada i veste ruke,ali okolnosti nikakve,na zalost... intuicija je jaka a ovaj sadasnji je,da ne kazem "vidovit",ali ima tu svacega... Inteligentni su jako,samo,kazem,okolnosti...

A ne smetaju ti ni veze u tajnosti ili tako počunješ vezu, izvini što sam navalio na tebe ali ti uglavnom odgovaraš, zato možeš i ti mene da pitaš slobodno šta hoćeš, znaš ti strelčeve oni teško šta imaju da kriju, bar sam se ja trudio da radim samo ono što mogu da priznam.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 22, 2009 4:24 pm

DUH ::A ne smetaju ti ni veze u tajnosti ili tako počunješ vezu, izvini što sam navalio na tebe ali ti uglavnom odgovaraš, zato možeš i ti mene da pitaš slobodno šta hoćeš, znaš ti strelčeve oni teško šta imaju da kriju, bar sam se ja trudio da radim samo ono što mogu da priznam.

Vidis,nikada u zivotu nisam imala ni sl.kombinaciju,moj ego to ne moze da dozvolo,a ja da krijem ne mogu,cak i da hocu,nisam dovoljno obazriva.za mene je to budalastina,mene tajne te vrste ne izuvaju...
A ja imam pitanja,koliko volis,samo truba je ovako,moracemo da postavimo natal...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 5:49 pm

Strelica ::
DUH ::A ne smetaju ti ni veze u tajnosti ili tako počunješ vezu, izvini što sam navalio na tebe ali ti uglavnom odgovaraš, zato možeš i ti mene da pitaš slobodno šta hoćeš, znaš ti strelčeve oni teško šta imaju da kriju, bar sam se ja trudio da radim samo ono što mogu da priznam.

Vidis,nikada u zivotu nisam imala ni sl.kombinaciju,moj ego to ne moze da dozvolo,a ja da krijem ne mogu,cak i da hocu,nisam dovoljno obazriva.za mene je to budalastina,mene tajne te vrste ne izuvaju...
A ja imam pitanja,koliko volis,samo truba je ovako,moracemo da postavimo natal...

Pa rekao sam da možeš samo ne znam koje vreme da uzmemo, a za tvoje tajne ljubavi ima vremena pa život je pred tobom....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 22, 2009 5:58 pm

DUH :: a za tvoje tajne ljubavi ima vremena pa život je pred tobom....

Da,da... i to ne jedan,nego vise,ne nameravam ja samo na zemlji i sad da zivim lol! ali svoje Sunce,uvek sa sobom... da ti objasnim: nema sanse da ja upadnem u takvu pricu i nisam od onih koji su u fazonu "nikad ne reci nikad" ja kad kazem "nikad",to je nikad! Tako se odnosim prema svemu,bolje spreciti,nego leciti i mogu da budem odgovorna sa sebe,ali za druge,necu nikad,ne treba i taj teret na ledjima... Da,da.Duse,tako je!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 6:19 pm

Strelica ::
DUH :: a za tvoje tajne ljubavi ima vremena pa život je pred tobom....

Da,da... i to ne jedan,nego vise,ne nameravam ja samo na zemlji i sad da zivim lol! ali svoje Sunce,uvek sa sobom... da ti objasnim: nema sanse da ja upadnem u takvu pricu i nisam od onih koji su u fazonu "nikad ne reci nikad" ja kad kazem "nikad",to je nikad! Tako se odnosim prema svemu,bolje spreciti,nego leciti i mogu da budem odgovorna sa sebe,ali za druge,necu nikad,ne treba i taj teret na ledjima... Da,da.Duse,tako je!

E nece da se kopira link moje karte, a sve sam uradio kako treba
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 12:27 pm

Strelica ::
DUH :: a za tvoje tajne ljubavi ima vremena pa život je pred tobom....

Da,da... i to ne jedan,nego vise,ne nameravam ja samo na zemlji i sad da zivim lol! ali svoje Sunce,uvek sa sobom... da ti objasnim: nema sanse da ja upadnem u takvu pricu i nisam od onih koji su u fazonu "nikad ne reci nikad" ja kad kazem "nikad",to je nikad! Tako se odnosim prema svemu,bolje spreciti,nego leciti i mogu da budem odgovorna sa sebe,ali za druge,necu nikad,ne treba i taj teret na ledjima...
Da,da.Duse,tako je!

Oćeš još da pričamo o tvom vladaru 12 polja ili ..... o mom ili i o tvom i o mom, tek da budemo ravnopravni ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 2:44 pm

DUH ::Oćeš još da pričamo o tvom vladaru 12 polja ili ..... o mom ili i o tvom i o mom, tek da budemo ravnopravni ?

I o tvom i o mom,sao na odgovarajucoj temi,ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 2:55 pm

Strelica ::
DUH ::Oćeš još da pričamo o tvom vladaru 12 polja ili ..... o mom ili i o tvom i o mom, tek da budemo ravnopravni ?

I o tvom i o mom,sao na odgovarajucoj temi,ok?

A koja je to tema ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty NEMOGUĆNOST PREVAZILAŽENJA ASPEKATA

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 1:36 pm

Čarobnica mi je rekla da na ovoj temi možemo da diskutujemo da li mogu da se prevazilaze aspekti, pa odmah da kažem, po mom shvatanju ne mogu, to je samo iluzija ali primamljiva koja daje nadu ali ne i rešenje ako je dispozitor loše aspektovane planete loše položen ili aspektovan.

Čovek jedino može da se pomiri sa tim lošim aspektom ali mirenje ne znači prevazilaženje.

Ipak ni loši aspekti nisu bukvalno samo loši, jer bez njih ne bi imali jednog Dostojevskog ili Sokrata, loši aspekti nas teraju da nešto uradimo ali ih prevazići ne možemo.

E sad sam svirnuo kada sve žene i devojke koje se uključe počnju da me napadaju, pošto im moje mišljenje sigurno ne odgovara, odnosno ne uklapa se u njihovu šemu ega....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Strelica Sre Jul 29, 2009 1:44 pm

Ako su i dispozitori losi jako je tesko,ali nije li prevazilazenje za nekoga ko na vreme nesto sazna,vezano za bolesti nasledne,da odmah reaguje.
Masa stvari proizilazi iz "pogresnog" nacina razmisljanja...
Duse, da li verujes u snagu uma? Nije nikakva provokacija,samo pitam.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Sre Jul 29, 2009 1:49 pm

DUH ::

E sad sam svirnuo kada sve žene i devojke koje se uključe počnju da me napadaju, pošto im moje mišljenje sigurno ne odgovara, odnosno ne uklapa se u njihovu šemu ega....

Ja lično nemam problem da prihvatim nečije mišljenje, moje je pravo da verujem da može i drugačije i probaću pa ću da lupim glavom o zid, ali bar neću posle u životu da se kajem da nisam ništa uradila...

Mogu li Duše da te zamolim da protumačiš moj aspekt Ve90Sa? To me najviše žulja, a najiskrenije volela bih da čujem tvoje mišljenje Smile Gde je izlaz?


Poslednji izmenio Čarobnica dana Sre Jul 29, 2009 1:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Sre Jul 29, 2009 1:51 pm

Strelica ::
Duse, da li verujes u snagu uma?

I ja bih volela da čujem šta misliš o tome...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 2:52 pm

Laughing Sta ste se navrzle na coveka Rolling Eyes

Snaga uma? Sta je um? Gde se u horoskopu vidi? Covek ne moze dalje od onoga sta tu pise, van tih granica, nece biti hirurg ako elemenata nema, niti umetnik niti inzenjer, niti avanturista niti graditelj, nista bez elemenata. Moze samo da u okviru onoga sto se nagovestava postigne najvise, u nekoj oblasti da da najvise od sebe.

Podela na planete one blize, licne i one dalje, transcendentalne. Koliko je tesko da se spozna, prihvati, razume potreba koja je u simbolici meseca, sunca, venere, merkura, marsa a to su planete nama bliske, licne sto bi rekli, pod nasom kontrolom Rolling Eyes . Koliko nas razume svaku njihovu potrebu, svaki njihov nivo, sloj, svaku njihovu rajnu? A onda ide jupiter. Koliko nas je doslo do znanja do teorije do svega onoga sto simbolizuje jupiter u horoskopu. Koliko nas je onda to znanje primenilo u praksi (saturn)? Da ne pricam o uranu, neptunu, plutonu. Uran seje, prosipa, svima deli znanje, uvide a koliko nas ume da to znanje uhvati da prepozna da je to to, da prepozna viziju? O neptunu i plutonu da ne duzim.

Kada su brodom stigli do obale sa urodjenicima, pise u brodskom dnevniku, ja bih rekla sa starosedeocima, svi su se na obali normalno ponasali, nisu reagovali na brod na vidiku. Oni su nesto videli ali nisu znali sta je, cak ni da je cudo jer kako su posle naucnici u analizama potrdili, covek treba nesto da zna, neko prethodno iskustvo da ima, neki nagovestaj susreta, dogadjaja, da dozivi - da bi prepoznao. Mnogo sta nam se pred nosem desava a da smo mi nesvesni, ne prepoznajemo sta je. Covek treba da veruje u cudo, da zna da su cuda moguca da bi prepoznao.

Prica o coveku koji se davi i veruje da ce ga Bog spasiti. Bog mu salje granu, stenu, ribare u camcu... Kada je stigao kod Boga, kaze - verovao sam u tebe a nisi mi pomogao,,. Bog kaze, pa ja ti poslao granu, pa stenu pa ribare u camcu...

Na nekim ,,aspektima,, je lakse da se radi a na nekim teze. Malo je jogina.

Kod najtezih aspekata mora da postoji vera u Boga to spasava coveka - da ako patnju dozivi lakse podnosi, preboli - i da ne pravi zlo drugom coveku. Jer horoskopi onoga ko cini zlo i ko zlo trpi su vrlo slicni. Najcesce se desava da osoba trpi pa radi pa trpi pa radi pa ... nesto lose dok ne izadje iz ambijenta, posveti se necem drugom.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 4 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu