Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Negativni aspekti

+12
Tajna
Nea
Snezana
nina4
hajkula
DUH
Makica
Astrotanja
Izida
Strelica
gernica
Čarobnica
16 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 1:36 pm

Meni ovo što je Tajna napisala zvuči logično, naročito jer je počelo sa mojim primerom SO 90 SA koji ima Slobodan Milošević i koji se uzdigao do svetskog vrha, ali po zlu (loši aspekt) jer je zagazio u politiku. Naravno i kako narod kaže KO VISOKO LETI NISKO PADA.

Ipak, ovaj i drugi loši aspekti su svaki priča za sebe u različitim horoskopima i da se ne raspravljamo neka neko postavi primer dobrog rešenja lošeg aspekta na fizičkom planu, emotivno i duhovno je diskutabilno jer ne možemo da proverimo osim da verujemo ili ne verujemo.

Mislim ja ovo pitanje negativnih aspekata i kako ih prevazidji postavljam kroz dešavanja na fizičkom planu i tu želim odgovor kako takav aspekt može da se prevazidje, ako uopšte može a sumnjam da može, ustvari ne sumnjam NE MOŽE.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Čarobnica Ned Avg 09, 2009 1:43 pm

DUH ::
Uzeću primer Čarobnice, ona ima puno dešavanja u ljubavi ali krajnji ishod je raskid, jedino šta bih joj rekao ako želi da produži čaroliju ljubavi, to je da ih što duže drži u tajnosti, a možda najbolje da bude sa oženjim muškarcem jer dok god njen izabranik pokriva UR ta veza može da traje a u Uranovom slučaju to je zauzeti muškarac (muškarac u braku) posebno što je priča vezana za Škorpju koje su sklone duplom životu, dakle i njen Uran. Ma kako gledao, nigde kod nje ne mogu da pronadjem način za nešto regularno kada su ljubav i brak u pitanju.

Da li je bolje to njoj reći, jer ona jako želi odgovor na to pitanje, što se vidi u mnogim njenim postovima ili prećutati, mada mislim da je toga i ona svesna ali nada čini čuda. Zato pozivam i Tajnu i Hajkulu da Čarobnici jasno definišu njen ljubavni život, svakoj sa svojim shvatanjem astrološke etike. Da ne bude da sam prebacio loptu na druge ja sam prvi Čarobnici odgovorio jer me je više puta zamolila ali nisam imao snage da joj kažem da po onome što ja znam o astrologiji, rešenje je gornji pasos. I daj Bože da je upala u jedan od onih 10 horoskopa što ne rade.

Dakle Tajna i Hajkula pokažite šta znate, u pitanju su negativni aspekti


Hvala ti Duše...kad sam te pozvala da mi pogledaš natal tražila sam da to bude fatalistički pristup...da, svesna sam jako svega, mada to sebi teško priznajem jer živim princip So120Ju...možda bi trebalo nešto da se menja. Očekujem da ako imaš šta da dodaš, slobodno u svom fatalističkom stilu napiši na mojoj temi... Smile I nemoj molim te "nisam imao snage"...zar nisi i sam rekao da si čiča u punoj snazi lol! lol! lol!

Devojke, naravno volela bih i vas da čujem ako imate šta da dodate na Duhovo pisanije...naravno kad stignete, ništa hitno flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 1:53 pm

-menora- :: ... a meni oprostite svakako na neznanju iz astrologije afro

Još kad bih ti poverovao, znaš ti solidno astrologiju samo se skromnošću braniš od mogućnosti da loše protumačiš lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  -menora- Ned Avg 09, 2009 1:58 pm

DUH ::
-menora- :: ... a meni oprostite svakako na neznanju iz astrologije afro

Još kad bih ti poverovao, znaš ti solidno astrologiju samo se skromnošću braniš od mogućnosti da loše protumačiš lol!

majke mi moje je tako ...ja jesam pohvatala nesto iz astrologije a onda se tog istog drzim kao pijan plota Laughing ...ali mrzi me dalje da ucim -bas nemam vise volje-ovo malo osnovnog sto znam je sasvim dovoljno za mene Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 2:00 pm

Čarobnica ::
Hvala ti Duše...kad sam te pozvala da mi pogledaš natal tražila sam da to bude fatalistički pristup...da, svesna sam jako svega, mada to sebi teško priznajem jer živim princip So120Ju...možda bi trebalo nešto da se menja. Očekujem da ako imaš šta da dodaš, slobodno u svom fatalističkom stilu napiši na mojoj temi... Smile I nemoj molim te "nisam imao snage"...zar nisi i sam rekao da si čiča u punoj snazi lol! lol! lol!

Devojke, naravno volela bih i vas da čujem ako imate šta da dodate na Duhovo pisanije...naravno kad stignete, ništa hitno flower

Pa to SO 120 JU sam ti već odgovorio na tvojoj temi, ono sportisti, poznati ili uspešni likovi ali kako je separacija u pitanju ne drži dugo pogotovo što je JU u Ovnu pa stalno ima težnju ka novom, odnosno novoj ljubavi ali bar imaš strast i uzbudljiv doživljaj pa koliko da traje neka traje a fatalistički sam ti odgovorio u prethodnom postu na ovoj temi, nadji nekog zauzetog i šta te briga jer u truglu uvek bolje prolazi onaj u tajnosti jer je to hleb preko pogače
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 2:05 pm

-menora- ::
majke mi moje je tako ...ja jesam pohvatala nesto iz astrologije a onda se tog istog drzim kao pijan plota Laughing ...ali mrzi me dalje da ucim -bas nemam vise volje-ovo malo osnovnog sto znam je sasvim dovoljno za mene Very Happy

E pa onda si dosta navatala lol! lol! lol! lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 2:17 pm

Menora, posto vidim da se vodi rasprava o SA180SU, da li je tvoj muz dosta stariji od tebe?
Jer mi nekako izgleda da je to sigurno vise od Saturnovskih 7 godina, posto je SU u Strelcu?



P.S. Duse, znas li uzrok smrti Milje Vujanovic? Da li je to zbog posledica kvadriplegije ili nesto drugo?
Pitam se da li je ona kao astrolog mogla da predvidi i da na neki nacin spreci da joj prijatelj, saradnik i ko zna sta jos, puca sa ledja u vrat?
Pa rekoste da je se hvalila na TV da zna kada i kako ce umreti!
Da li je njemu sudjeno za to? affraid
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Ned Avg 09, 2009 2:27 pm

"Ako vlasniku horoskopa ne pričamo o negativnom aspektima, kada ga budu lupili, kazaće da onaj astrolog nema pojma. Ovde nije važno čak ni to šta će pacijent (vlasnik horoskopa) da pomisli, bitno je da astrologija nema svrhe ako zaobilazimo očigledne činjenice. Ipak, moram priznati da je i meni teško da kažem nešto loše bilo kome ali me nešto iznutra tera (Sc-ME 90 MA-Aq 180 PL-ASC) jer to loše će se dogoti, rekao to ja ili ne, pa je mislim bolje pripremiti osobu na to.

Naravno ne treba reći ni s neba pa u rebra ali treba reći, jedino tada naglasim da su to tendencije u horoskopu a šta će vlasnik da uradi zavisi od njega. Ovako saopštim čisto da se vlasnik horoskopa ne opterećuje unapred ali je već pripremljen za ono što sledi. Najteži su slučajevi kada i pored najbolje volje nigde se astrološki ne vidi izlaz ili pozitivno rešenje odredjenog pitanja. " Duh

Po meni je vrlo bitan način izražavanja i saopštavanja istine osobi kojoj se radi horoskop. Astrologija bez etike ne ide i koliko mi je poznato postoji etički kodeks udruženja astrologa, kojeg sam imala prilike da pročitam kod astrolaga Sanje Perić na forumu.

Naravno da postoje teži aspekti, da svako od nas doživljva loša iskustva, bilo da ga lično nešto zadesi , bilo preko dragih, bliskih osoba iz njegovog okruženja. Sa istinom se svako na različite načine suočava i nekom možeš da kažeš istinu u lice ne birajući reči, jer on to može da prihvati i to se vidi iz njegovog natala, ali ima mnogo njih koji su osetljivi, sugestivni u koje i priznajem i ja spadam i kojima je bitno kako će neko saopštiti istini, posebno ako izlaza iz te situacije ima, a veoma često je ima. Taj put do izlaza se pre svega traži, a ako se ne nađe opet je bolje to saopštiti iskreno, ali birenim rečima.
Meni se dva puta do sada da sam bila svesna desilo da sam posle vrlo neprijatnog iskustva i provociranja od strane klijenta saopštila istinu direktno, ne uvijuću u celofon, odnosno ja pod tim smatram biranim rečima, obazrivi , pažljivo, ali tada sam nažalost izgubiila strpljenje i rezultatje bio da je klijankinja bila lljuta i razočarena i pitala me da je uputim kod nekog astrologa iz Vršca kod koga još nije bila, a obišla je sve koje poznajem i uvek je bila nezadovoljna, jer nije htela da prihvati istinu, jer joj se nije dopadala. Posle dve godine me je traoila iz Kanade, gde je kako sam joj rekla da će otići da živi i otišla, insistirajući da joj jatada uradim godišnji , jer je bila zaadovoljna samo sa mnom, mislim na godišnji horoskop affraid

Kada je o Čarobnicinom horoskopu reč istiina je vl. 7. u 12. u konjukciji sa Uranom donosi tajne veze, pre nego brak, da je partner tip osobe koji teži zabranjenim , tajnim vezam, slobodnom pristupu vezama, ljubavi i seksu i da će tu biti prekida i nastavaka. Dispoztor Venere je Pluton je u Vagi u sekstilu sa Neptunom, opoziciji sa Jupiterom. Pluton u sekstilu sa Neptunom ukazuje da je neka vrsta izlaza u ovom aspektu, koji utiče na intutivno rešenje i mogućnost samopoboljšanja kroz vezu, kao i duboke unutrašnje psihočiške bliskosti u emotivnim vezama. Nju ljubav navodi na transformaciju, promenu, traganje za sopstvenom duhovnošću i duhovnim razvitkom. Pluton u Vagi iznosi često tajno javnosti, razotkriva tajne itd.
sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Avg 09, 2009 2:36 pm, izmenio ukupno 3 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Ned Avg 09, 2009 2:27 pm

Čarobnica ::Budi dobra, pa je iskopiraj tamo, ja ću ovo da pobrišem i onda nastavljam tamo...tnx sunny

Nemoj samo da mi obrises onaj post o Saturnu i Suncu - pisala sam 2 sata... a i duhov koji je tacno iznad tog mog ostavi tu, jer se odnosi i na to, a deo koji se odnosi na tebe se vec vidi jer je kvota u mom postu koji sam prekopirala...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 2:35 pm

Flora ::
P.S. Duse, znas li uzrok smrti Milje Vujanovic? Da li je to zbog posledica kvadriplegije ili nesto drugo?
Pitam se da li je ona kao astrolog mogla da predvidi i da na neki nacin spreci da joj prijatelj, saradnik i ko zna sta jos, puca sa ledja u vrat?
Pa rekoste da je se hvalila na TV da zna kada i kako ce umreti!
Da li je njemu sudjeno za to? affraid

Znam samo da dugo nije živela posle ranjavanja i da je to sigurno predvidela ali takodje sam čuo da on nije bio u zatvoru, bar ne dugo jer su i posle toga živeli zajedno do njene smrti....

Koliko je ovo tačno ne znam ali tako sam čuo......
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 2:39 pm

DUH ::

Znam samo da dugo nije živela posle ranjavanja i da je to sigurno predvidela ali takodje sam čuo da on nije bio u zatvoru, bar ne dugo jer su i posle toga živeli zajedno do njene smrti....

Koliko je ovo tačno ne znam ali tako sam čuo......

Ranjena 2000 god, umrla 2005 god.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Tajna Ned Avg 09, 2009 2:47 pm

Flora ::
DUH ::

Znam samo da dugo nije živela posle ranjavanja i da je to sigurno predvidela ali takodje sam čuo da on nije bio u zatvoru, bar ne dugo jer su i posle toga živeli zajedno do njene smrti....

Koliko je ovo tačno ne znam ali tako sam čuo......

Ranjena 2000 god, umrla 2005 god.

Ima li iko njen horoskop, pa da predjemo na horoskope slavnih, grdice nas carobnica... No
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 2:58 pm

Astrotanja ::"

Naravno da postoje teži aspekti, da svako od nas doživljva loša iskustva, bilo da ga lično nešto zadesi , bilo preko dragih, bliskih osoba iz njegovog okruženja.
Sa istinom se svako na različite načine suočava i nekom možeš da kažeš istinu u lice ne birajući reči, jer on to može da prihvati i to se vidi iz njegovog natala, ali ima mnogo njih koji su osetljivi, sugestivni u koje i priznajem i ja spadam i kojima je bitno kako će neko saopštiti istini, posebno ako izlaza iz te situacije ima, a veoma često je ima. Taj put do izlaza se pre svega traži, a ako se ne nađe opet je bolje to saopštiti iskreno, ali biranim rečima.

Astrotanja, da li mozes malo detaljnije da objasnis kako vidis iz natala da nekome mozes da kazes istinu u lice?
Negde sam citala da su to cesto osobe koje imaju SA na ASC, ali verovatno ima jos toga sto indikuje ka tome...
Ocigledno je da astrolog mora biti i dobar psiholog i predvideti reakciju klijenta.
Ja inace volim bas istinu u lice u svim donemenima zivota, ali mi je cesto zamereno zbog toga.


P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Astrotanja Ned Avg 09, 2009 3:13 pm

Flora, mnogi kažu da žele istinu, ali iz natala se vide da su osetljivi, skloni da beže od stvarnosti i sl, bilo da su im naglašeni vodeni elementi,da je Neptun naglašen i u aspektu sa njihovim vladocem, ili sa Mesecom i sl. Osobe sa Ascedentom u raku su često vrlo sugestivne i sklone uticaju drugih, ali zavisi gde im je Mesec, u zemljanom znaku sviše sklone racionalnom pristupu, nego recimo u vodenom, posebno Ribama, često i u Raku. Ascedent u Jarcu, kao i saturn na Ascdedentu daje težnju ka otvorenom, iskrenom pristupu. Vidi se i koje su osobe sklone više strepnji strahu, brigama, pa često neko ko ima Devicu naglašenu, iako teži istini suviše se brine i optereti istinom, a ako je zdravlje u pitanju i uplaši. Isto tako ima dosta plašljivih osoba koji imaju naglašenog Raka, Škorpije, Ribe. Osobe koje imaju Marsa na ascdentu su recimo hrabrije odvažnije i često naglašen Mars i u znacima gde je jak, recimo Ovnu, kao i osobe koje imaju nešto od Ovna su hrabrije, kao i Lavovi, mada to sve zavisi ne od samo jednog znak, ili planete, nego od natala. Susretala sam dosta osoba koje imaju naglašena vodene znake, koje su mi priznale da se plaše istine i da očekuuju samo da nešto pozitivno da čuju itd. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Avg 09, 2009 4:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 3:35 pm

Tajna ::
....... A sto se morala i etike tice ......
Ja sam nekako verovala, a izgleda da sam pogresila, da je krug astrologa upravo skup ljudi sirokih shvatanja gde je dozvoljeno reci sta mislis i biti slobodan i otvoren za sve - dobro i lose. Pa to je odlika Urana, koji je takodje jedna od dobro postavljenih planeta u mom horoskopu. Da sam kritikovana za strpljenje ili takt razumela bih (jer mi je Saturn mizeran a Mars naglasen sa ne bas dobrim zavrsetkom), cak bi se i izvinila, ali u slobodu govora i moral mi molim vas ne dirajte!

Very Happy
Nismo se razumele. Prvo moral je jako rastegljiv. Cesto je promenljiva kategorija, u razlicitim vremenima, od prilike do prilike... Ne pozivam se na njega, niti razmisljam u tom smislu, kao moralno je, nije moralno - to ne lici na mene.
Ljude prihvatam takve kakvi su. Ako imam primedbu, to je samo ako neko jaci (ne samo fizicki nego i hijerahijski, i u drugom smislu) maltretira slabijeg, pa na primer, kada se sef izivljava jer je sef, moze mu se, a zaposleni se plasi otkaza, pa cuti i trpi - e to za mene nije fer, lose je, neljudski i ne mislim u smislu, to je nemoralno, nego to nije ljudski, to je zlo.

Naravno da sve potkrepis astroloskom simbolikom, ne kazem da nisi u pravu jer taj-i-taj aspekt ne znaci to sto si napisala. Ne. Nije stvar u tome. Nego samo pokusavam da ti skrenem paznju na nijanse, na snagu. U nekom horoskpu ce to sunce u strelcu u opoziciji sa saturnom u blizancima, kao rezultat okolnosti da da problem neki u govoru, da li nejasan izgovor r, l ili nesto drugo, nedovoljno obrazovanje, na neki nacin prekid obrazovanja...
Jako slican horoskop ima meni omiljeni izvrsni direktor (otisao u drugu firmu). Njemu je jupiter na pocetku jarca a podznak na kraju vodolije (nesto je stariji od menore) a mesec mu je 0 uran. Njegov tata je umro kada je imao 10 godina. Znao je da kaze, ja sam se i rodjenom ocu suprostavljao. Video sam da je lose to sto radi, da nije u pravu i to sam mu rekao. (Nije imao frku od direktora ni kao pocetnik. Video je da se menja klima u firmi, da on neke stvari ne moze da radi, i otisao iz XXX - nase firme.) To sunce 180 saturn jednostavno ne trpi lose, lazne autoritete i daje hrabrost da im se suprotstavi. A moze da da nesto tiransko osobi koja ima taj aspekt. Znaci od sposobnosti da prepozna i suprotstavi se, do toga da je osoba takva. Njemu su nudili bonus (strani investitor) na zavrsetku radova na jednoj fabrici, on je odbio, kaze ako treba bonus (10.000evra pre par godina), to treba XXX- mojoj firmi da se da jer sam ja zajedno sa kolegama radio ispred XXX-moje firme, firma je nosioc posla... a onda ako moja firma proceni moju zaslugu da me adekvatno nagradi ili ne. Ljudi uzimali, jedva cekali da im se da tako nesto, ma uvlacili se, ma sta sve nisu ali on - ne. Nije on neki vernik, mlad je bio za to, ali je odbio da radi za pravoslavni Bozic, za Uskrs. - Iz principa - kaze. -Ima dosta vernika koji rade na ovom gradilistu, pa zasto Srbi a mi smo u nasoj drzavi da na svoj verski praznik rade, dok oni svoj praznik postuju? - Jupiter je u jarcu. Postuje sve ljude, ali brani svoje. Njegov otac je umro od srca (pio je) a on je tu godinu presao. Kako se jos kod njega vidi taj saturn u blizancima 180 sunce. Da sagovornik ne cuje nesto sto on kaze, ili da sagovornik previdi nesto u mailu ili faksu, ali on je to vec shvatio pa razgovor telefonom ili usmeni, lepo ispise kao zapisnik pa posalje faksom, mailom i zamoli da mu potvrdi. A ako ne ume da procita, to je onda sagovornikov problem i svu tu prepisku cuva - saturn u blizancima, napismeno i cuvati.
Tako da svakako da se slazem da ta opozicija donosi neke otezavajuce okolnosti ali da mora da bude fatalna, neki tresak, pad - ne mora. Covek mora da cacka nesto u tom smislu, da se recimo bavi politikom da bi izvukao neku korist... ili da ga strah od sopstvene bede gura u zgrtanje para na racun siromasnih... da zgrce, skuplja, pa da tresne dole. ,,Pravda je spora ali je dostizna,, (Saturn, spor, u vagi pravda, on je tu egzaltiran, dugo se ceka na pravdu ali stize...)

Tajna:
Da sam kritikovana za strpljenje ili takt razumela bih (jer mi je Saturn mizeran a Mars naglasen sa ne bas dobrim zavrsetkom), cak bi se i izvinila, ali u slobodu govora i moral mi molim vas ne dirajte!

Strpljenje ulazes, dajes dosta energije, strpljivo objasnjavas - tako te dozivljavam. Tvoj mars radi kroz moju 7 i kroz konjunkciju sa mojim merkurom - koji jedino ima sekstil sa venerom tako da tu tvoju opoziciju ja dozivljavam venerom, na lep, plodonosan nacin, iz koje imam koristi i tvoji tekstovi mi malo razdrmaju moj sljunak, podsete na zaboravljeno... tebi je mars na asc a u dobrim aspektima u odnosu na moj horoskop tako da sto se mene tice, mozda si neko iskustvo preslikala na ovo sto ja pokusavam da ti kazem pa zato neko nerazumevanje ali ne stoji to sto vidim kako dozivljavas, na protiv.

Saturn ti nije mizeran, molim te. Moja najmladja sestra ga ima u raku u losim aspektima (jos je 0 venera). Ona je kao osoba mnogo bolja, odgovornija, pozrtvovanija a ume i da uziva i mogu ti reci i da bolje prolazi u zivotu (i treba) nego srednja sestra i ja. Taj saturn je njoj doneo u najranijem detinjstvu tesku bolest majke (na porodjaju joj otkrili rak grlica materice)... zena je izlecena na srecu. Tebi na primer dobro mesto za zivot je - stara kuca koja moze da se rusi i na njenim temeljima da se gradi nova, jer su ti temelji dobri, i na tom mestu gde je bila stara kuca, da je tvoja spavaca soba i kuhinja a kupatilo da bude luksuzno, vece, romanticno sa najsavremenijom i najlepsom kadom, sredstvima za hirigijenu i ulepsavanje...
Hocu da kazem, da imas temelj u znanju, da cenis istinu, a kakva je istina ako nije gola (ko to bolje moze da te razume nego pun jarac Cool ) samo da te podsetim da nisu svi ljudi isti, da je vecina osetljivija, plasljivija, pa ce neko da cita ovo sto pisemo i da se prepadne, ko je sklon negativnoj sugestiji - autosugestiji moze bas da se nadje u problemu. Znaci, nisu moji komentari bili kritika tvog morala ili slicno nego dodatak tvojim komentarima. Ja se na tvoja pisanja nadovezujem i ne mislim da tebi to smeta. Moje iskustvo je bas ta sirina znacenja planeta po polozaju i u aspektima. Bas zato pitam za neke konstelacije u svom i u kartama svoje dece, da cujem druga iskustva, (od najlosijeg ispoljavanja do manje loseg) druge primere, jer sam svesna sta sve moze lose da bude u maksimumu dejstva ali znam da ako se nesto ne cacka, ako se ima pristup problemu iz drugog ugla onda bude drugacije. Postoji fatum u horoskopima, kao neko zlo koje ceka ali vecina ljudi nece ulaziti u tu simboliku. Ako neko ima veneru u opoziciji sa saturnom a u kvadratu sa plutonom moze da se nadje u opasnosti da ga zmija otrovnica ujede, ako je venera u lavu, na crnogorskom primorju a ako je venera u 8, veca je mogucnost za opasnost. Nisam o tome razmisljala. Slucajno se desilo da je cerka, posto je i merkur sa venerom u istim aspektima, polomila ruku pa nije otisla na more. Tek kasnije mi prijatelj skrene paznju na mogucu opasnost a ja cujem od drugarice (njena je kuca tamo) da je to leto, bas u vreme kada je moja cerka trebala da bude dole, bilo dosta slucajeva da otrovnica, zmija ujede nekog sto se ne pamti koliko godina ona ide u isto mesto... i u novinama su napisali za par slucajeva.
O slucajevima razboljevanja na letovanju na crnogorskom primorju smo svi slusali, a ja kakva sam oprezna, sa decom na odmoru se dogovorim da se sveze voce i paradjz ne jede, kupujemo sokove, i jedemo salatu iz tegle, kupujem vodu za pice, i zube, njima tom vodom perem ruke i jabuke koje sam ponela dok ih ima i limunadu od limuna koji ponesem... kakve su sve epidemije znale da budu, da se svi iz hotela, sa plaze, porazboljevaju, neko tek slabiji neko jaci proliv, sa ili bez temperatura a neko i u bolnicu zaglavi. Nama, srecom nista. Jedno leto je njihovog oca rasturio proliv... nije slusao, rugao mi se, prva dva dana se svadjali jer sam voce bacala... drugu noc je presedeo na wc solji... i par dana bas imao problem. Da vidis kako je posle slusao a sin za sve pitao da li sme da se jede... jer nije hteo da se razboli i upropasti sebi boravak na moru... Neke stvari, kao to sveze voce na odmoru na crnogorskom primorju su malo bitne u zivotu a neopreznost moze da upropasti letovanje.
Cerka se slikala sa pitonom i u zoovrtu, bila je 7 razred i na Kalisu pre 2 godine. Ne plasi se zmija, kako kaze, ,,samo mambe i neke ciji otrov jako brzo deluje a gde su ja da je sretnem, kada su na drugim kontinentima. Ako bih isla u sredinu gde su, tamo gde im je staniste, pazila bih i svakako nosila protivotrov ako je moguce. Ove nase nisu mnogo opasne.,,
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 4:11 pm

Flora ::

P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..

Pa kada si ti rodjena 1945 ili ovaj horoskop kojije 20 i više godina kasnije ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 4:11 pm

Astrotanja ::"
Ako vlasniku horoskopa ne pričamo o negativnom aspektima, kada ga budu lupili, kazaće da onaj astrolog nema pojma. Ovde nije važno čak ni to šta će pacijent (vlasnik horoskopa) da pomisli, bitno je da astrologija nema svrhe ako zaobilazimo očigledne činjenice. Ipak, moram priznati da je i meni teško da kažem nešto loše bilo kome ali me nešto iznutra tera (Sc-ME 90 MA-Aq 180 PL-ASC) jer to loše će se dogoti, rekao to ja ili ne, pa je mislim bolje pripremiti osobu na to.

Naravno ne treba reći ni s neba pa u rebra ali treba reći, jedino tada naglasim da su to tendencije u horoskopu a šta će vlasnik da uradi zavisi od njega. Ovako saopštim čisto da se vlasnik horoskopa ne opterećuje unapred ali je već pripremljen za ono što sledi. Najteži su slučajevi kada i pored najbolje volje nigde se astrološki ne vidi izlaz ili pozitivno rešenje odredjenog pitanja. " Duh

Po meni je vrlo bitan način izražavanja i saopštavanja istine osobi kojoj se radi horoskop. Astrologija bez etike ne ide i koliko mi je poznato postoji etički kodeks udruženja astrologa, kojeg sam imala prilike da pročitam kod astrolaga Sanje Perić na forumu.

Naravno da postoje teži aspekti, da svako od nas doživljva loša iskustva, bilo da ga lično nešto zadesi , bilo preko dragih, bliskih osoba iz njegovog okruženja. Sa istinom se svako na različite načine suočava i nekom možeš da kažeš istinu u lice ne birajući reči, jer on to može da prihvati i to se vidi iz njegovog natala, ali ima mnogo njih koji su osetljivi, sugestivni u koje i priznajem i ja spadam i kojima je bitno kako će neko saopštiti istini, posebno ako izlaza iz te situacije ima, a veoma često je ima. Taj put do izlaza se pre svega traži, a ako se ne nađe opet je bolje to saopštiti iskreno, ali birenim rečima.

Meni se dva puta do sada da sam bila svesna desilo da sam posle vrlo neprijatnog iskustva i provociranja od strane klijenta saopštila istinu direktno, ne uvijuću u celofon, odnosno ja pod tim smatram biranim rečima, obazrivi , pažljivo, ali tada sam nažalost izgubiila strpljenje i rezultatje bio da je klijankinja bila lljuta i razočarena i pitala me da je uputim kod nekog astrologa iz Vršca kod koga još nije bila, a obišla je sve koje poznajem i uvek je bila nezadovoljna, jer nije htela da prihvati istinu, jer joj se nije dopadala. Posle dve godine me je traoila iz Kanade, gde je kako sam joj rekla da će otići da živi i otišla, insistirajući da joj jatada uradim godišnji , jer je bila zaadovoljna samo sa mnom, mislim na godišnji horoskop affraid

U potpunosti razumem i slazem se.

Sto se istine u razgovoru sa klijentom tice, uvek. Ali razgovor direktan, oci u oci je jedno a pisanje na forumu drugo. Prvo, moze da se desi da bude neko nerazumevanje, koje se na forumu teze uoci, da neko ne razume sta sam htela da kazem, da se teze objasnimo a u direktnom razgovoru da ide lakse, jednostavnije.
Ne mislim da treba da precutim istinu i po cenu da klijentu ne odgovara i da se cak i posvadjamo, tj da se klijent naljuti, bilo toga ali i da mi se godinama cak kasnije obrati sa pitanjima, da mi trazi savet, jer sve se odigralo kako sam rekla. Vise puta se dogodilo.

Jedino na sta sam prethodno skretala paznju je snaga aspekta, nijanse u ispoljavanju i snazi. Nekome nesto donosi mnogo vise teskoca i lose rezultate a nekome puno iskustva i dobre rezultate. Ja za los aspekt ne kazem da je dobar, niti mogu. Trudim se da upozorim na losa dejstva, mogucu opasnost ali i da kazem, posavetujem kako da se to izbegne, ili bar ublazi. Ne kazem da SO 180 SA - ne znaci bolest i pad i slicno. Ljudi se razboljevaju i bez takve konstelacije. To znaci kako ona neke situacije moze da dozivi, da njoj neka bolest muza moze da donese neku tezinu i vecu odgovornost (druge zene bi kroz mnogo teze situacije prosle bez takvog dozivljaja, osecanja...) i ja zato menori savetujem da ostavlja neke parice a da muz ne zna, prosto imam utisak da bi tako neka situacija mogla da se pojavi da u nekom periodu on ne privredjuje pa im te parice dobro dodju... ili ... mozda se i razvede, pa joj ta neka sredstva dobro dodju. A ima jos mogucnosti. To je sve lupanje napamet, dok ne vidim i njegov horoskop.

Goran i Milja su mojoj rodjaki predvideli vezu sa mladjim i neka desavanja. Ja sam joj predvidela osobu koja ima neke veze sa komunikacijama... cak mozda dvojicu u slicnim opisima... jedan bio novinar, drugi vozac, u znaku blizanaca. Predvidjena desavanja, opis situacija, su nam se poklopili. I sta sad? Nema sanse da sam ja bolji astrolog, ni blizu im nisam niti verujem da cu ikada biti. I oni i ja smo bili u pravu za simboliku blizanca. Presudilo je to sto sam rodjaku poznavala, verovatno. A dogadjaji su predvidjeni nekih 15-tak godina pre nego sto su se ostvarili (svi troje smo joj tumacili u periodu od 2 meseca). Milja joj je naplatila koliko kosta boks cigara (koje je moja rodjaka pusila) a Goran nije hteo nista da joj uzme. A ta rodjaka je inace bila tezak slucaj za mene. Ma ne da smo se svadjale, nego ne mogu da opisem. Saturn na asc u skorpionu. Uvrtela sebi u glavu da ce umreti pre 40-te. I sve kao lepo u knjigama nasla. Ona me godinama ubijala tim tvrdnjama, tim svojim uverenjem. Zato sam je i uputila kod Milje pa kod Gorana. Milja je uzdrmala u tom uverenju a tek je Goran to pocistio. U tom periodu je povredila prst, ostalo joj parce metala pa je imala operaciju prsta. Blizi se 60-toj godini, smeje se svojim glupostima.
Zbog one prognoze o blizancima, ima vise poverenja u mene pa mi je sada mnogo lakse.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 4:23 pm

hajkula ::
O slucajevima razboljevanja na letovanju na crnogorskom primorju smo svi slusali, a ja kakva sam oprezna, sa decom na odmoru se dogovorim da se sveze voce i paradjz ne jede, kupujemo sokove, i jedemo salatu iz tegle, kupujem vodu za pice, i zube, njima tom vodom perem ruke i jabuke koje sam ponela dok ih ima i limunadu od limuna koji ponesem... kakve su sve epidemije znale da budu, da se svi iz hotela, sa plaze, porazboljevaju, neko tek slabiji neko jaci proliv, sa ili bez temperatura a neko i u bolnicu zaglavi. Nama, srecom nista. Jedno leto je njihovog oca rasturio proliv... nije slusao, rugao mi se, prva dva dana se svadjali jer sam voce bacala... drugu noc je presedeo na wc solji... i par dana bas imao problem. Da vidis kako je posle slusao a sin za sve pitao da li sme da se jede... jer nije hteo da se razboli i upropasti sebi boravak na moru... Neke stvari, kao to sveze voce na odmoru na crnogorskom primorju su malo bitne u zivotu a neopreznost moze da upropasti letovanje.

Izvinjavam se sto upadam, ali nije (bio) problem u vocu i povrcu u CG.
Problem je u vodi. Sa cesme je bakterijski neispravna i nije za pice, a u morsku vodu vecina je izlivala kanalizaciju. Tako da je izvor zaraze voda i odatle poticu epidemije
!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 4:37 pm

DUH ::
Flora ::

P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..

Ovo se odnosilo na Milju Vujanovic!

Pa kada si ti rodjena 1945 ili ovaj horoskop kojije 20 i više godina kasnije ?

Duse, ti se salis sa mnom? drunken
Ja sam rodjena divnog prolecnog jutra davne 1974 godine cheers
Otvorila sam svoju temu na licnim pitanjima, imaju sve generalije..
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 4:41 pm

[quote="Flora"]
hajkula :: ....
Izvinjavam se sto upadam, ali nije (bio) problem u vocu i povrcu u CG.
Problem je u vodi. Sa cesme je bakterijski neispravna i nije za pice, a u morsku vodu vecina je izlivala kanalizaciju. Tako da je izvor zaraze voda i odatle poticu epidemije
!

Nema sta da se izvinjavas kad si u pravu.
Tom neispravnom vodom su se zalivale baste blizu izvorista a cesto se desavalo da se i stoka napaja, pase blizu izvorista, kisa pada pa sve cime se u okolini i iznad izvorista prskalo, spira se i dolazi u izvoriste (cak i plavi kamen, pesticidi i hemikalije a ono o bakterijama, salmoneli i drugo da ne pricam).

Ti si to lepo napisala a ja davila kao zmija zabu Embarassed jer sam se rasplinula u opisu da provucem na sta da se obrati paznja i kako da se spreci mogucnost bolesti. Moj muz je pio flasiranu vodu ali je jeo voce, nismo se kupali blizu kanalizacije vec smo isli na cistu plazu.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 4:43 pm

Flora ::
Astrotanja ::"

Naravno da postoje teži aspekti, da svako od nas doživljva loša iskustva, bilo da ga lično nešto zadesi , bilo preko dragih, bliskih osoba iz njegovog okruženja.
Sa istinom se svako na različite načine suočava i nekom možeš da kažeš istinu u lice ne birajući reči, jer on to može da prihvati i to se vidi iz njegovog natala, ali ima mnogo njih koji su osetljivi, sugestivni u koje i priznajem i ja spadam i kojima je bitno kako će neko saopštiti istini, posebno ako izlaza iz te situacije ima, a veoma često je ima. Taj put do izlaza se pre svega traži, a ako se ne nađe opet je bolje to saopštiti iskreno, ali biranim rečima.

Astrotanja, da li mozes malo detaljnije da objasnis kako vidis iz natala da nekome mozes da kazes istinu u lice?
Negde sam citala da su to cesto osobe koje imaju SA na ASC, ali verovatno ima jos toga sto indikuje ka tome...
Ocigledno je da astrolog mora biti i dobar psiholog i predvideti reakciju klijenta.
Ja inace volim bas istinu u lice u svim donemenima zivota, ali mi je cesto zamereno zbog toga.


P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..



A čiji je ovaj zatamljeni i podvučen datum datum ??????????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Flora Ned Avg 09, 2009 4:56 pm

[quote="Flora"][quote="DUH"]
Flora ::

P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..

Ovo se odnosilo na Milju Vujanovic!

Dragi Duse, pa kod mene je aktuelno SA180ME, ali ja sam ti to vec napisal gore affraid
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 5:01 pm

[quote="Flora"][quote="Flora"]
DUH ::
Flora ::

P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..

Ovo se odnosilo na Milju Vujanovic!

Dragi Duse, pa kod mene je aktuelno SA180ME, ali ja sam ti to vec napisal gore affraid

Milja Vujanović je 50 i neko godište
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  hajkula Ned Avg 09, 2009 5:55 pm

[quote="DUH"][quote="Flora"]
Flora ::
DUH ::
Flora ::

P.S. Draga Tajna, kao datum rodjenja se pominje 21/22.08.1945 oko 17h, ali nije sigurno da li je mesto BG..

Ovo se odnosilo na Milju Vujanovic!

Dragi Duse, pa kod mene je aktuelno SA180ME, ali ja sam ti to vec napisal gore affraid

Milja Vujanović je 50 i neko godište

Ne, Duse, zenska zavrzlama i malo svesno - astroloska...
Datum je 21.8.1945. Na predavanju u sinagogi koje je organizovao Imsiragic... sedela sam sa cerkom (klinka) i prijateljicom skroz napred u sali, ispod podijuma, skroz levo kada gledas prema bini... Milja je posle svakog mog komentara, sve vise gledala u mom pravcu. I imsiragica sam demantovala u njegovoj analizi horoskopa Nikole Tesle, i primetila da se Milja osmehnula i da mi odobrava, da se slaze ali nije bilo lepo da na neki nacin unizi Imsiragica jer je on domacin... Moguce je i da se setila davno proslog vremena kada smo nekoliko puta zajedno setale decu u kolicima kod hotela Jugosavija, duz keja... iili sam joj bila poznata a ne seca se odakle... a svakako je odobravala moje tumacenje. Neko je iz sale pitao koji joj je asc... rekla je jarac. Tiho sam je upitala na koliko stepeni, meni je merkur na 21... jos tise je odgovorila znacajno me pogledavsi, znas i ono kad se napravi pauza, stanka kad pricas - na mom ascendentu. Tada je zamolila da joj Rajko okrene kolica ka meni bez obzira sto ce joj sala i prisutni biti skoro bocno. Tako je i sedela a meni polaskala i ujedno mi je zbog ostalih prisutnih bilo malo neprijatno.
Kada su posli, zamolila je Rajka da napise broj telefona i da mi da, ocima mu pokazala u mom pravcu i videla sam joj po usnama, nisam bas bila blizu, (sto je on ucinio) i onda je trazila da je brzo, brzo vodi...

znaci, moj merkur je na njenom asc, po njenim recima

PS
sa mnom je bila astrolog, Repac Danijela a sala u sinagogi je bila puna
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  DUH Ned Avg 09, 2009 6:54 pm

hajkula ::
Ne, Duse, zenska zavrzlama i malo svesno - astroloska...
Datum je 21.8.1945. neko iz sale pitao koji joj je asc... rekla je jarac. Tiho sam je upitala na koliko stepeni, meni je merkur na 21... jos tise je odgovorila znacajno me pogledavsi, znas i ono kad se napravi pauza, stanka kad pricas - na mom ascendentu.

Da, moja greška, Milja Vujanović je 21.08.1945 Beograd 17,45h ako si je dobro čula. Mislim na kraju je ispala čitava fama oko njenog podznaka naročito kada je uzela ime Regulus, mnogi veruju da joj je ASC na 29 Lava. Možda da stavimo njen horoskop na poznate ličnosti i da probamo da analiziramo..
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Negativni aspekti - Page 7 Empty Re: Negativni aspekti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu